Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 20

QUOTE(*MM* @ 2014 12 10, 23:21)
įkišiu trigrašį vėl ne į temą, ale nuplautos daržovės trumpiau laikosi nesugedusios  blush2.gif
nebent greit sunaudojat.



Aga as ir sita norejasu pasakyti. Neplautas dedu i saldytuva vien del to kad ilgiau isbuna..
Atsakyti
QUOTE(Freke @ 2014 12 11, 09:37)
Mes dar dulkese smile.gif bet kaminiuka kurenam ax.gif sviesytes deginam smile.gif aisku virtuvinio dar metukus teks palaukt verysad.gif

O tas kaimynas gal Eugenijus g.gif jis lyg ten dirbtuves turi g.gif

Reiks isiprasyt, kai jau turesit, gyvai apziuret.  ax.gif  blush2.gif


mes tris metus gyvenom su senom 5 spintelėm (buvusių šeimininkų palikimas) ir naują virtuvinį gamintis spontaniškai sugalvojom.
Tas pats žmogus thumbup.gif jis MB draugų buvęs kaimynas, jiems baldus gaminęs. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saridon'e @ 2014 12 11, 13:01)
mes tris metus gyvenom su senom 5 spintelėm (buvusių šeimininkų palikimas) ir naują virtuvinį gamintis spontaniškai sugalvojom.
Tas pats žmogus  thumbup.gif jis MB draugų buvęs kaimynas, jiems baldus gaminęs.  biggrin.gif

Mes net palikimo neturim biggrin.gif

Tai fainai thumbup.gif jis mamai spinta dare, draugams virtuvinius du. Paskui bus idomu kainos ax.gif nes siemet mano norai per dideli buvo blush2.gif lotuliukas.gif tai virtuve nukelem dar metams....
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

O gal 170 ūgio gaspadinės pasidalintų kokio aukščio apatinės spintelės pas jus ? biggrin.gif Kažkaip kirba mintis, kad aukštesnio noriu... kokių 90-91 cm gal net g.gif Suku ratus aplink dabartinę savo virtuvę, bandau įsivaizduot, kaip čia būtų jei būtų, Kol "bandausi" įsivaizduojamąjį stalviršio aukštį lyg is patogiau atrodo būtų g.gif Kažkur tikrai buvo rašyta, kiek cm nuo sulenktos rankos iki darbastalio turi būt, kai kai reik, kaip tyčia neberandu doh.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo it's not me: 11 gruodžio 2014 - 22:31
QUOTE(it's not me @ 2014 12 11, 21:30)
Sveikos  4u.gif

O gal 170 ūgio gaspadinės pasidalintų kokio aukščio apatinės spintelės pas jus ? biggrin.gif  Kažkaip kirba mintis, kad aukštesnio noriu... kokių 90-91 cm gal net  g.gif Suku ratus aplink dabartinę savo virtuvę, bandau įsivaizduot, kaip čia būtų jei būtų, Kol "bandausi" įsivaizduojamąjį stalviršio aukštį lyg is patogiau atrodo būtų  g.gif Kažkur tikrai buvo rašyta, kiek cm nuo sulenktos rankos iki darbastalio turi būt, kai kai reik, kaip tyčia neberandu  doh.gif  smile.gif

172cm ir 91cm thumbup.gif
Atsakyti
Radau 4u.gif smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Flirt @ 2014 12 11, 22:38)
172cm ir 91cm thumbup.gif


Reiškia 91 man taip pat turėtų būt gerai bigsmile.gif

Juolab, kad apsigalvot nebelabai galiu. Šiandien sudėjo naujus langus, virtuvinio lango apačią prašiau kelt kelis cm aukščiau nei buvus, bet bijau, kad kaižkaip apsiskaičiuota buvo, nes man rodos aukščiau pora cm, nei planuota gavos g.gif O palangė bus stalviršio tęsinys, tai dabar bijau truputį, kad aukščiai nesutaps doh.gif Gaila metro neturėjau pamatuot doh.gif Na, dar kažkiek grindims susidėjus jos pakils, tik nelabai įsivaizduoju kiek g.gif Na, bet.. langai jau sudėti, tai kažkaip turės būt gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Freke @ 2014 12 11, 12:55)
Mes net palikimo neturim biggrin.gif

Tai fainai thumbup.gif jis mamai spinta dare, draugams virtuvinius du. Paskui bus idomu kainos ax.gif nes siemet mano norai per dideli buvo blush2.gif  lotuliukas.gif tai virtuve nukelem dar metams....


mūsų bus paprastutė L formos, fasadai be filingavimų (turim apvalų ąžuolinį stalą tai prie jo derinom). Pradžioj sakė kainuos apie 4500, 22 ar 23d. bus aišku smile.gif Svajonių virtuvė būtų dvigubai jei ne daugiau kainavusi... ax.gif

Pasirodo vakar blogai nugirdau, atstumas tarp kaitlentės ir gartraukio ne 75cm, mažesnis bet dar žemiau nenuleis per vėlu.
Atsakyti
dabar turesit tokia virtuve po 10 metu savo svajoniu 4u.gif mirksiukas.gif reik tik tiket 4u.gif
Atsakyti
Dėl satlviršio aukščio - pas mane saloj 95cm, kitoj daly - 94cm. Aš esu 165cm ūgio. Man gerai. Žinoma, kažką maišyt aukštesniam dubeny 95cm jau gal kiek aukštokas, tačiau sriubai maišyti puode netrukdo ir visa kita - pjaustyt, kočiot ir t.t. - patogu thumbup.gif .
Kiek matau čia aukštaūgės pergyvena dėl +-2cm smile.gif . Manau, kad be reikalo. Geriau jau kiek aukščiau, nei per žemai - grynai dėl nugaros mirksiukas.gif . 91cm - tai nėra aukščiau, tokios jau standartiškai eina virtuvės. Pagal ergonomiką, stalviršis turi būti 10-15cm žemiau nuo sulenktos alkūnės. Kaip matot, net 5cm skirtumas galimas ir neturėtų dėl to būti nepatogu smile.gif.
Buvaujau rašius n kartų - mano baldininkas sakė, kad skandinavuose prašo gaminti virtuves su stalviršiu 1m aukštyje - kad tik nereiktų nė trupučio susilenkt, labai saugo nugaras bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 12 12, 08:16)
Dėl satlviršio aukščio - pas mane saloj 95cm, kitoj daly - 94cm. Aš esu 165cm ūgio. Man gerai. Žinoma, kažką maišyt aukštesniam dubeny 95cm jau gal kiek aukštokas, tačiau sriubai maišyti puode netrukdo ir visa kita - pjaustyt, kočiot ir t.t. - patogu thumbup.gif .
Kiek matau čia aukštaūgės pergyvena dėl +-2cm  smile.gif . Manau, kad be reikalo. Geriau jau kiek aukščiau, nei per žemai - grynai dėl nugaros mirksiukas.gif . 91cm - tai nėra aukščiau, tokios jau standartiškai eina virtuvės. Pagal ergonomiką, stalviršis turi būti 10-15cm žemiau nuo sulenktos alkūnės. Kaip matot, net 5cm skirtumas galimas ir neturėtų dėl to būti nepatogu smile.gif.
Buvaujau rašius n kartų - mano baldininkas sakė, kad skandinavuose prašo gaminti virtuves su stalviršiu 1m aukštyje - kad tik nereiktų nė trupučio susilenkt, labai saugo nugaras bigsmile.gif .

Jau radau Jūsų virtuvės aukštį lyg tai ketvirtoj temoj biggrin.gif Tas "aukščiau" dabar apie kokius 96cm iki būsimo palangės-stalviršio viršaus gausis. Bet grindys dar nedėtos, tai kažkiek pakils. Gal kas žinot kiek? biggrin.gif Bet kai radau Jūsų ūgį ir stalviršio aukštį, tai kažkaip nurimau, kad ir aš nepasiusiu jei kokie 93 vietoj planuotų 90-91 gausis smile.gif O aukštesnės būtent dėl truputį paliegusios nugaros ir norėjau biggrin.gif Jei jau kažką bais nepatogu bus paminkyt (nors nelabai aš tai darau), Nu pasinešiu iki valgomojo stalo irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo it's not me: 12 gruodžio 2014 - 08:36
QUOTE(it's not me @ 2014 12 12, 09:35)
Bet grindys dar nedėtos, tai kažkiek pakils. Gal kas žinot kiek?

Gal kokia 1,5cm g.gif ...
Atsakyti
biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brum: 12 gruodžio 2014 - 11:17