Įkraunama...
Įkraunama...

Serga ir serga...

Jau nebezinau ka daryti, bet 3 metu ir 10 men. sunus nuolat serga, nesibaigiantys kosuliai. Pabuna kokia savaite sveikas ir vel viskas is naujo...Istisai gerkles, slogos bronchitai. Darzeli lanko tik teoriskai,nes nuolat serga. Aisku, kalti ir darzelio virusai, bet ne tik,nes sekmingai sirgdavo ir kai auginome tik namie...Kazkoks kosmaras, isivaizduokit, kad kas antra savaite turi kas nors su juo buti serganciu.. As mokausi ir dirbu, vyras irgi daug dirba seneliai gyvena uz 40 km. Kaip susitrukdo visi darbai. Nieko neina susiplanuoti, nei darbu, nei kokiu isvyku, nei atostogu...Esam pasidare gausybe tyrimu, alergenu testa, imunoglobulinus, mikoplazmos testa,ir t.t. o konkrecios priezasties tai ir neradome... Gydytojai sako isaugs... Bet kiek jau jis vaistu privalges per savo tris metus...Namuose spintelese tikra Eurovaistine baze... Sergam nuo 5men. Gal sakau cia forume yra mamu turinciu panasia patirti... Gal pasikalbetume, gal patarimais kokiais pasidalintume.. Tikrai zinau,kad buna ir daugiau tokiu vaiku...
Atsakyti
nA, MANO ŠEŠIAMETĖ NĖRA DIDELĖ SIRGALĖ, BET ŠĮ PAVASARĮ BUVO TIKRAS LIGŲ MARATONAS. Maniškė irgi linkus sirgt viršutinių kvėpavimo takų ligom, tai dabar bandom gert Bronchomunalį, atsieit tokie kaip geriami skiepai, antrą mėnesį jau girdau, dar trečią mėn. laukia 10 dienų kursas, o po to bus matyt g.gif
Atsakyti
Aha,mums irgi gydytoja sake, kad butu gerai rugpjuti pradeeti girdyti bronchomunali, nes reikia, kad tas preparatas labiau saugotu rudeni ir ziema, nors mes tai apvalius metus sergam, tik rudeni ir ziema ilgiau ir sunkiai.Tai girdysiu ta bronchomunali, blogiau gi vis tiek gal nebus...
Atsakyti
dar pabandyk ežiuolės preparatų pagirdyt, nors pažystama daktarė sakė, kad nei padės, nei pakenks g.gif . Jei tyrimai geri, tai matyt išaugti iš ligų amžiaus vaikas turi. puikiai tave suprantu, nes ir man būna, kad darbe būtinai turiu būti, dukra serga, o palikti nėr su kuo...Tik, kad dabar jau paaugus, tai ir viena pabūna unsure.gif
Atsakyti
Yra homeopatiniai vaistukai :Tonsilotren ir Influcid (atrodo gerai pavadinimus parasiau blush2.gif ). As duodu kai tik pajuntu, kad jau gali sirgti ir kazkaip visai nepraeina, bet tik su arbatom ir tais pagyaj, svarbiausiai antibiotiku neprireikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(auroryte @ 2006 06 26, 16:12)
Jau nebezinau ka daryti, bet 3 metu ir 10 men. sunus nuolat serga, nesibaigiantys kosuliai. Pabuna kokia savaite sveikas ir vel viskas is naujo...Istisai gerkles, slogos bronchitai.  Darzeli lanko tik teoriskai,nes nuolat serga. Aisku, kalti ir darzelio virusai, bet ne tik,nes sekmingai sirgdavo ir kai auginome tik namie...Kazkoks kosmaras, isivaizduokit, kad kas antra savaite turi kas nors su juo buti serganciu.. As mokausi ir dirbu, vyras irgi daug dirba seneliai gyvena uz 40 km. Kaip susitrukdo visi darbai. Nieko neina susiplanuoti, nei darbu, nei kokiu isvyku, nei atostogu...Esam pasidare gausybe tyrimu, alergenu testa, imunoglobulinus, mikoplazmos testa,ir t.t. o konkrecios priezasties tai ir neradome... Gydytojai sako isaugs... Bet kiek jau jis vaistu privalges per savo tris metus...Namuose spintelese tikra Eurovaistine baze... Sergam nuo 5men. Gal sakau cia forume yra mamu turinciu panasia patirti... Gal pasikalbetume, gal patarimais kokiais pasidalintume.. Tikrai zinau,kad buna ir daugiau tokiu vaiku...




Tokia situacija ir man, deja, labai gerai žinoma. verysad.gif Serga ir serga ir atrodo galo nėra verysad.gif ir palikti nėra kur verysad.gif ir vaikiuko labai gaila verysad.gif Na bet aš galiu tik pasiguosti, kad jau atrodo lyg ir bandom išaugti. Mano vyresnis toks ligoniukas buvo, o kartu ir mažiuką apkrėsdavo, tai kai pradeda sirgti, tai vienas po kito ir nesustoja verysad.gif ir taip ištisus metus. Na bet dabar situacija lyg ir gerėja ax.gif , na bent tikiuosi mirksiukas.gif Ir kokių tik metodų mes nesiėmėm, bet iš tikrųjų man atrodo pradėjo vaikai stiprėti, kai pradėjau į procedūras vežioti: masažai, inhaliacijos, kvarcas, druskų kambarys ir pan. ir dar gelbėjo imunitetą stiprinantys vaistai, esam gėrę ribomunilį ir luivac, man atrodo padėjo... 4u.gif tai va tiek iš patirties, nesirkit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anka @ 2006 06 27, 08:04)
dar pabandyk ežiuolės preparatų pagirdyt, nors pažystama daktarė sakė, kad nei padės, nei pakenks g.gif . Jei tyrimai geri, tai matyt išaugti iš ligų amžiaus vaikas turi. puikiai tave suprantu, nes ir man būna, kad darbe būtinai turiu būti, dukra serga, o palikti nėr su kuo...Tik, kad dabar jau paaugus, tai ir viena pabūna unsure.gif

Eziuoles preparata jau girdziau, bet nieko geriau...
Papildyta:
QUOTE(evve @ 2006 06 27, 13:20)
Tokia situacija ir man, deja, labai gerai žinoma.  verysad.gif Serga ir serga ir atrodo galo nėra  verysad.gif ir palikti nėra kur  verysad.gif ir vaikiuko labai gaila  verysad.gif Na bet aš galiu tik pasiguosti, kad jau atrodo lyg ir bandom išaugti. Mano vyresnis toks ligoniukas buvo, o kartu ir mažiuką apkrėsdavo, tai kai pradeda sirgti, tai vienas po kito ir nesustoja  verysad.gif  ir taip ištisus metus. Na bet dabar situacija lyg ir gerėja  ax.gif , na bent tikiuosi  mirksiukas.gif  Ir kokių tik metodų mes nesiėmėm, bet iš tikrųjų man atrodo pradėjo vaikai stiprėti, kai pradėjau į procedūras vežioti: masažai, inhaliacijos, kvarcas, druskų kambarys ir pan. ir dar gelbėjo imunitetą stiprinantys vaistai, esam gėrę ribomunilį ir luivac, man atrodo padėjo...  4u.gif tai va tiek iš patirties, nesirkit  smile.gif

Jo jau kai du serga,tai irgi nekas...Mes irgi buvom pavasari Druskinikuose,sanatorijoje, galvojom sveikatos pasisemti,bet net viso laiko neisbuvom... Ir ten virusa apasigavom, gryzom, vaikas sukarsciavo,tai ir viso laiko neisbuvom...
Papildyta:
QUOTE(#Mia# @ 2006 06 27, 09:51)
Yra homeopatiniai vaistukai :Tonsilotren ir Influcid (atrodo gerai pavadinimus parasiau  blush2.gif  ). As duodu kai tik pajuntu, kad jau gali sirgti ir kazkaip visai nepraeina, bet tik su arbatom ir tais pagyaj, svarbiausiai antibiotiku neprireikia biggrin.gif

Tonsilotren gerem,kai sirgo angina, gal sakau ir kiek padejo...
Atsakyti
labas, mano dukra iki 3,5 metų peršalimo ligomis nesirgo visai. o jei ką, tai homeopatinius duodavau. dabar tik sloga dar sloga, adenoidai sako kalti. man jau mintis kirba juos operuoti. Draugės berniukas, kaip tavo auroryte, sirgdavo kas dvi savaites iki 4 metų. nors ir namie būdavo.dabar nebeserga biggrin.gif aš vis lodavau draugei, kad tas vaikas jai nuo perkaitimo serga, o ne nuo peršalimo-gaudavosi užburtas ratas; pasveiksta, bijo ligų, aptuloja tą vaikiuką, o tas perkaista ir vėjėliui paputus vėl serga. o sesers ligoniukas iki 5 metų sirgo ištisai-dabar schmoll.gif biggrin.gif Išaugo, pakentėkit ir jūs, arba ieškokit priežasčių gyvenimo būde, gal vaiko auginime, o gal tikrai išaugs ir nebesirgs.Stiprybės ir sveikatytės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zalia: 28 birželio 2006 - 09:27
auroryte,labai suprantama situacija.Mano dukrai 11m, tik dabar pradeda išaugti iš visų tų ligų.Nuo pat mažumės sirgdavo ir sirgdavo.Vitaminus girdydavau ištisus metus,žuvų taukus.Du kart per metus veždavom prie jūros.Į Druskininkus į sanatorija.Gal nuliūdinsiu, bet mums niekas nepadėjo.Prastai valgydavo gamindavau per diena daugybe kartų, kad tik suvalgytų kasnelį.Galiausiai leisdavau vitamina C.Po jo pora savaitėlių sveikata pasitaisydavo, bet tuj pat viskas iš pradžių.Laikykitės,tikiuosi jūs išaugsit greičiau nei mes 4u.gif
Atsakyti
Viskas labai pazistama iki nukritimo doh.gif Niekas man nepadejo, nei eziuoles preparatai, nei hoeopatiniai vaisteliai, nei vitaminai-niekas. Patarimas- jei vaikas daznai serga anginomis, kurios paskui pereina i kvepavimo taku ligas-operuok ja 4u.gif Jau abu operavau ir esu patenkinta, o iki to laiko kankinausi, tikedamasi, kad vaikai isaugs. doh.gif Ne velnio jie neisaugs schmoll.gif Anginos virsunese yra visu bacilu sanklodos, kurias operacijos metu nupjauna, nebelieka tu sankaupu tenai, tai naturalu, kad vaikas nebesuserga prie maziausio vejuko thumbup.gif Nors sako, kad angina dabar reikalinga, bet cia sakyciau, kad mados reikalas, o operuoja ja nebe visa, o tik virsune nupjauna, butent tas sanklodas bacilu. Pasibaige mano visi vargai thumbup.gif Ir valgyti vaikai pradejo, o iki to laiko vyresniajam net mazakraujystes iskaitoj stovejom doh.gif Pirma sunu operavau 6 metu, antraji-4,5. Nebezinau, kaip atrodo antibiotikai thumbup.gif
Atsakyti
vaikystėj aš buvau labai nupiepus ,tai palangoj visą rugpjūtį vasarojau jodu kvėpavau.nezinau ar tai sutapimas bet daugiau nei pusė sirgimų atkrito.dar girdėjau apie druskų gydyklas lenkijoj,labai geras dalykas kvėpavimo takų ligom gydyt.
Atsakyti
QUOTE(Sandrag @ 2006 06 28, 11:14)
Viskas labai pazistama iki nukritimo doh.gif Niekas man nepadejo, nei eziuoles preparatai, nei hoeopatiniai vaisteliai, nei vitaminai-niekas. Patarimas- jei vaikas daznai serga anginomis, kurios paskui pereina i kvepavimo taku ligas-operuok ja 4u.gif Jau abu operavau ir esu patenkinta, o iki to laiko kankinausi, tikedamasi, kad vaikai isaugs. doh.gif Ne velnio jie neisaugs schmoll.gif

Mano dickei anginos operacija irgi padejo, tik ji sirgdavo nenormaliai: puliai per visa gerkle, o nieko neskauda, temperaturos nera, tai kol pastebedavom... Pradejo skustis,kad sanarius skauda, sirdies plote tai isoperavom biggrin.gif Tik kad alergiska buvo, o kai angina ispjovem dar kvepavimo alergijos prisidejo: ziedadulkes, erkutes ir pan. Bet vis tiek geriau, nei sirduke sugadinti.
Atsakyti