Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Apola @ 2014 03 03, 22:12)
ei,merginos, kada vykstate I Saphira? mes irgi vaziuojame birzelio menesi smile.gif  thumbup.gif anoje temoje klausinejau apie si viesbuti, atsiliepimai tikrai geri wink.gif

As vykstu i Saphir viesbuti birzelio 10-19 dienomis
Papildyta:
QUOTE(JORITA @ 2014 04 08, 14:31)
Sveiki. Gal esat neseniai buvę Mukarno viežbutyje? Kaip ten viskas,ar labai blogai? Nes komentarų blogų yra... doh.gif

Pernai mes ilsejomes Mukarne su seima
Atsakyti
QUOTE(JORITA @ 2014 04 08, 14:31)
Sveiki. Gal esat neseniai buvę Mukarno viežbutyje? Kaip ten viskas,ar labai blogai? Nes komentarų blogų yra... doh.gif


Mes Mukarne jau 2 kartus buvom, viskas ten super, maistas, pasirinkimas, papludimys... Kambariai, aptarnavimas - viskas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na, keliautojos, pakalbam apie garderoba biggrin.gif ko ir kiek reiktu veztis i viesbutuka 5* biggrin.gif pasidalinam informacija,nes moterims, tai didziausias skausmas biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif
balandžio 29 važiuojame į Kemerą, viešbutuką Erkal Resort Hotel ***.
Atsiliepimų prisiskaičiau nuo baisiausių iki tikrai normalių blush2.gif
Gal kas buvote?
Ar reikia veštis spec. maudimosi batus?
Gal dar galite duoti kokių patarimų, kaip pirmą kart keliaujantiems į Turkiją, bei į Kemerą? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 04 09, 21:29)
Na, keliautojos, pakalbam apie garderoba biggrin.gif ko ir kiek reiktu veztis i viesbutuka 5* biggrin.gif pasidalinam informacija,nes moterims, tai didziausias skausmas biggrin.gif

Priklausomai nuo sezono ax.gif Diena man labiausiai praversdavo tunika plezine ant maudomo biggrin.gif Vakare vasariniai rubai, kurie patinka. Renguiasi zmones nuo-iki, bet paprastai nieko mandro labai. As imsiu vakarui sukniu lengvu, pora megztuku ant virsaus uzmesti, nes geguzes men. vakarais kaip suprantu reikia.
Atsakyti
na, dar geras geras menuo..ir suzinojau, kad moterys ten vos ne balinemis suknelemis puosiasi, ausktakulniais ax.gif tai, drauge, aparpuoli gavo, sako, gyvenime neturiu tokiu rubu, o cia reiktu pirkti del keliones biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 04 09, 21:30)
na, dar geras geras menuo..ir suzinojau, kad moterys ten vos ne balinemis suknelemis puosiasi, ausktakulniais ax.gif tai, drauge, aparpuoli gavo, sako, gyvenime neturiu tokiu rubu, o cia reiktu pirkti del keliones biggrin.gif

Balinėm sukniom neteko matyt g.gif vakarais vilki ilgas gėlėtas suknias, bet jos tikrai ne balinės, o pliažinės sakyčiau, ant šleikučių. Gal nuo viešbučio priklauso g.gif beje, teko matyti vokiečius ala carte restorane su šortais ir maikėm, tai nekaip atrodė tarp kitų lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 04 09, 22:30)
na, dar geras geras menuo..ir suzinojau, kad moterys ten vos ne balinemis suknelemis puosiasi, ausktakulniais ax.gif tai, drauge, aparpuoli gavo, sako, gyvenime neturiu tokiu rubu, o cia reiktu pirkti del keliones biggrin.gif

Na tokiu ciudu nesu maciusi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 04 09, 20:29)
Na, keliautojos, pakalbam apie garderoba biggrin.gif ko ir kiek reiktu veztis i viesbutuka 5* biggrin.gif pasidalinam informacija,nes moterims, tai didziausias skausmas biggrin.gif

dienai tai vešiuosi porą suknučių ant maudymuko užsidėti. kelis šortukus jei sugalvotumėm kur pavaikščioti ar į kokią ekskursiją, ir maikutes. vakarui įsidėsiu suknutes, na nbe pliažines, bet kokias paprastas, tikrai ne tiuliu padabintas lotuliukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 04 09, 22:29)
Na, keliautojos, pakalbam apie garderoba biggrin.gif ko ir kiek reiktu veztis i viesbutuka 5* biggrin.gif pasidalinam informacija,nes moterims, tai didziausias skausmas biggrin.gif

mes keliaujam po geros savaites, tai vezuosi ilgu sukneliu vakarui( ne vakariniu, tiesiog ilgu vasariniu, nes tai mano silpnoji vieta) su dzinsais vakarieniaut tikrai man ne pro kur, juolab zadam pagal galimybes visus alecarte aplankyt:)

suknes tokio tipo https://www.facebook.com/media/set/?set=a.752716818074960.1073741849.119761231370525&type=1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamullia: 10 balandžio 2014 - 08:31
QUOTE(mamullia @ 2014 04 10, 08:21)
mes keliaujam po geros savaites, tai vezuosi ilgu sukneliu vakarui( ne vakariniu, tiesiog ilgu vasariniu, nes tai mano silpnoji vieta) su dzinsais vakarieniaut tikrai man ne pro kur, juolab zadam pagal galimybes visus alecarte aplankyt:)

suknes tokio tipo https://www.facebook.com/media/set/?set=a.752716818074960.1073741849.119761231370525&type=1

Gaila nerodo suknelės sad.gif aš dabar kaip tik apmastymuose ką nusipirkti.. manau vakarui reik suknyčiu kokių, ne balinių ale tokių laisvų vasarinių.. g.gif
Nebus šalta po savaitės g.gif mes varom po mėnesio prognozės roddo 23laipsnius. Tai man tai šalta tiek... dar ir striukytės ir kelnių norėsis..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo populi: 10 balandžio 2014 - 09:23
QUOTE(populi @ 2014 04 10, 11:22)
Gaila nerodo suknelės sad.gif aš dabar kaip tik apmastymuose ką nusipirkti.. manau vakarui reik suknyčiu kokių, ne balinių ale tokių laisvų vasarinių.. g.gif
Nebus šalta po savaitės  g.gif  mes varom po mėnesio prognozės roddo 23laipsnius. Tai man tai šalta tiek... dar ir striukytės ir kelnių norėsis..

user posted image user posted image na va dabar matysite.
man 23 laispniai pats tas, maximum noreciau 26 smile.gif
Atsakyti