Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Mano nuomone, tai kiek matau pagal nuotraukas, jums ta blond spalvytė schmoll.gif Ji visų pirma (bet čia tik mano akiai) pjaunasi su jūsų visuma spalviškai.Nėra harmonijos.Nebent pašviesinus antakius gautusi kitoks bendras vaizdas Tamsesnė gražiau, bet ne tobulai ax.gifo ta ryža(5 ir 6 foto) man labiau patinka.Bet kiek matau jūs labai norite būti blondinė.Pabandykit plaukus patonuoti augaliniais dažais bet kitokų atspalvų.Juk bright spring nebūtinai peleninė mirksiukas.gif
Siūlyčiau nueiti į perukų parduotuvę ir paprašyti, kad leistų skirtingų spalvų pasimatuoti.Pasiimkit draugę po paranke ir manau, kad dviems bus lengviau nuspręst.
Atsakyti
Daziau smeline spalvyte kirpykloje .... tai nepaeme. Plaukucius taip nusibalinau kad pigmento nera tai kaip senute.. blush2.gif per kokius 4 kartus..gal ir gausis kas.

nr1 svajoniu spalvyte tokia. Kaip galima pavadinti sita atspalvi? Britney spears irgi clear spring, galvoju gal visgi graziai butu?
user posted image
user posted image
ryzi plaukai netiko relybiai. Kai budavau neidegus ir net su sviesiai rudais plaukais is bendradarbiu ar kursioku girdejau kad per tamsu...( gal jie skonio neturi lotuliukas.gif )


atrodo radau dabartine spalvine dvynuke-balti plaukai ir tamsus antakiai
user posted image
Atsakyti
Labas vakaras, spalvų žinovės 4u.gif

Norėjau paklausti, mano akys šaltos (tikiuosi, kad nesuklydau), pirmoji nuotrauka dienos šviesoj, kai nėra saulės, o antroji daryta dirbtiniame apšvietime
Oda turi gana aiškų rožinį atspalvį apniukusios dienos šviesoje, o plaukai gana šilti
user posted imageuser posted image
Kaip Jums atrodo, kokiam tipui galėčiau priklausyti, nes vis kabau toje temos apačioje ir nelabai suprantu, buvo kilę minčių apie clear spring, bet apniukusią dieną visa mano oda ir akys labai šaltos atrodo, o paprastai gana šiltai atrodau g.gif
Pirma nuotrauką prieš keletą dienų daryta tiesiai prieš langą be blykstės, o antroji prie dirbtinio apšvietimo smile.gif

 i 
Foto ištrintos savininkės prašymu.

Būčiau labai dėkinga už bet kokį nukreipimą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 06 sausio 2014 - 10:36
QUOTE(Ixora @ 2014 01 05, 22:09)
Labas vakaras, spalvų žinovės  4u.gif

Norėjau paklausti, mano akys šaltos (tikiuosi, kad nesuklydau), pirmoji nuotrauka dienos šviesoj, kai nėra saulės, o antroji daryta dirbtiniame apšvietime
Oda turi gana aiškų rožinį atspalvį apniukusios dienos šviesoje, o plaukai gana šilti


itariu kad busit viena is vasaros tipu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ixora @ 2014 01 05, 20:09)
Labas vakaras, spalvų žinovės  4u.gif

Norėjau paklausti, mano akys šaltos (tikiuosi, kad nesuklydau), pirmoji nuotrauka dienos šviesoj, kai nėra saulės, o antroji daryta dirbtiniame apšvietime
Oda turi gana aiškų rožinį atspalvį apniukusios dienos šviesoje, o plaukai gana šilti

Kaip Jums atrodo, kokiam tipui galėčiau priklausyti, nes vis kabau toje temos apačioje ir nelabai suprantu, buvo kilę minčių apie clear spring, bet apniukusią dieną visa mano oda ir akys labai šaltos atrodo, o paprastai gana šiltai atrodau  g.gif



O plaukai natūralūs? Jie atrodo gana rudeniški, nebent nuo apšvietimo. Bet veidas lyg ir vasarinis. Akys tikrai ne clear sezono. Nors pvz. cool summer celebritės prie dirbtinio apšvietimo irgi gali atrodyti ryžos:

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 05 sausio 2014 - 20:38
Plaukai natūralūs, su blykste iš arčiau matosi labai auksinio atspalvio daug, o raudonumo visai nerasta. Neseniai sugalvojau ir plaukus dar raudonai nusidažiau, tai galvoju, ar nebūsiu padariusi sau meškos paslaugos su ta raudona spalva g.gif Dienos šviesoj mano natūralūs va tokie, kaip šiek tiek žemiau. Gal ir esu vasara su kažkokia rudens įtaka?
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ixora: 05 sausio 2014 - 21:17
QUOTE(Tynka @ 2014 01 05, 10:49)
O kreminių šešėlių aš neusprantu, niekad neturėjusi ir man rodos bais keista, ten juos sklaidyti, kreminius. Spraga pas mane šičia, reiktų pabandyti

Aš irgi nebuvau mėginus, nusipirkus buvau šią vasarą, kaip vandeniui atsparesnius... Ir visai nieko. Jei ten reikia kažkokius raštus išpaišyt, tai nesigaus, aišku, bet elementariai kultūringai ant greičio - visai neblogai. Ir greitai biggrin.gif Žo, nesitikėjau, bet visai patiko.

QUOTE(Mute @ 2014 01 05, 15:06)
bigsmile.gif  kol nemokama, galima as i clear winter perbegsiu, ten ar taip ar taip tuscia, kazi ar atsiras norinciu, o as beveik tikciau biggrin.gif

Ania? Tada aš eisiu į cool winter biggrin.gif Pumpica viena pabus laitas biggrin.gif Nu kaip gražu būtų, įsivaizduojat, rašo kokia Hiver - nu tai va, cool winter, kaip Noa, tai gali sau leisti juodą spalvą nešioti, dėl to visi nindzės priklauso tam tipui, o kiti tai ni ni ni lotuliukas.gif
Svajoju, svajoju lotuliukas.gif

QUOTE(inc @ 2014 01 05, 16:03)
viena bus light spring ,o kita light  autumn  biggrin.gif



Soft spring ir light autumn! Pataisiau lotuliukas.gif

QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 01 05, 18:05)
norejau paklausti Jusu patarimo, pasilitki prie smelines blondes ar dazyt rudai? 4u.gif 

Dažyk dažyk kaip nors, nebūk tu ta blondinė, nereikia tau, negerai. Sendina, kam tau reikia. Tavo visą natūralų grožį nublukina. Jei tu natūralaus grožio neturėtum, tai sakyčiau, ką nori, tą daryk, betgi turi. Pasitamsinsi - akys išlys į pirmą planą. Tokių akių niekas neturi, o peroksidinių blondžių - pilni pašaliai, nors vežimu vežk irnesakyk.gif

Gražiausios pasaulio moterys - brunetės! Zeta - Džons, Andželina Džoli, Adriana Lima, vardint ir vardint, tai jei gali būti gražuolė, nafiga būt blonde. Jei aš galėčiau, tai tikrai nebūčiau schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
aciu 4u.gif pas Ixora akys beveik tokios pat spalvos kaip pas mane.
pastebejau kad mandy moore yra prie clear spring priskirta, nors pas ja kastoniniai plaukai.
user posted image

kai buvau juoda lyg varnas, visi sake kad mane sendina lotuliukas.gif
kiek metu man duotumet? blush2.gif
o angelina jolie ir adriana lima ir taip grazios lb, graziu veido bruozu, joms tinka viskas smile.gif

kazkada kai nenorejau lb eiti i mokykla ir reikejo apsimesti kad sergu nusidaziau plaukus sampunu apelsinine spalva, veidas iskart igavo nesveika blyskuma lotuliukas.gif .....bet is mociuciu sulaukdavau daug komplimentu lotuliukas.gif
Atsakyti
Oi mano akys toli gražu nėra į Jūsų panašios smile.gif Maniškės geriausiu atveju ištempia iki žydrų prie tam tikrų rūbų, o pas Jus tokios šaltai ryškiai mėlynos, spalva tikrai nereali 4u.gif

Nors nelabai nusimananti dar spalviniuose tipuose, bet manau, kad prie tokių akių labai gražiai tiktų tiesiog medium brown plaukų spalva ax.gif Metų tai duočiau nedaug biggrin.gif Kokius 17 g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ixora @ 2014 01 06, 00:56)
Oi mano akys toli gražu nėra į Jūsų panašios  smile.gif  Maniškės geriausiu atveju ištempia iki žydrų prie tam tikrų rūbų, o pas Jus tokios šaltai ryškiai mėlynos, spalva tikrai nereali  4u.gif

Nors nelabai nusimananti dar spalviniuose tipuose, bet manau, kad prie tokių akių labai gražiai tiktų tiesiog medium brown plaukų spalva  ax.gif Metų tai duočiau nedaug  biggrin.gif Kokius 17  g.gif



aciuka 4u.gif malonu girdeti. Siais metais svesiu savo 25 -aji jubilieju biggrin.gif 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš metų niekam nespėliosiu, nes tai daryti labai bjauru. Jei atspėji, žmogus būna nepatenkintas, o neduokdie dar duosi daugiau, tai išvis - įžeisi žmogų biggrin.gif Dėl to jei kas priverčia spėti, visada sakau bent 10 metų mažiau, nei atrodo, o jei babcė vyresnė, tai ir 15 - teisybei gal nusižengsi, bet negausi per kepurę ir tai bus labai malonu. Dar ir žmogų nudžiuginsi biggrin.gif

Jei kada panorėsiu, kad kas nors atspėtų mano amžių, tai visi sakykit, kad 19-20, nu gal 21, ir aš labai džiaugsiuos biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Į vaikų amžių profilyje nežiūrėkit biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Kita vertus, dabar visi baisiai nori atrodyti jaunesni. Bet žmonės mielieji, ne visada tai yra gerai. Kartais žmogus atrodo labai jaunai, bet visai negražiai, atrodo - jauna negraži boba biggrin.gif Dažnai tai būna vyresnėms labai storoms - ant jų raukšlės nesimato biggrin.gif
Pamenat, buvo kažkur rašyta, kai trimkažkelių metų boba, slėpdamasi nuo policijos, kurį tai laiką apsimetinėjo nepilnamečiu berniuku biggrin.gif Man buvo labai įdomu, kaip ji taip sugebėjo. Pasirodė, kad baisiai stora negraži boba, tokia daunvoto veido, apsimetinėjo baisiai negražiu berniuku lotuliukas.gif Baisus čia džiaugsmas lotuliukas.gif Gaila, negaliu dabar rasti, senokai buvo biggrin.gif

Verčiau atrodyt gražiai, kad ir savo amžiaus grupėje lotuliukas.gif
Atsakyti
Vakar aš irgi turėjau juoko apie tuos metų spėliojimus lotuliukas.gif Buvo grupiokė užlėkus trumpam. Pamatė vyrą ir nustebus klausė kiek jam metų. Turbūt gerokai vyresnis pasirodė, tai ir paklausė. Kai pasakiau, kad 41, tai tada dar nedrąsiau mano metų paklausė biggrin.gif Nu jau kai pasakiau, jog 35, tai sėdėjo šalia manęs ir aikčiojo, kad neina man tiek duot lotuliukas.gif
Atsakyti