Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukumas ir gražumas namų laiptinėse

Gal patarsite, kokias geles geriausia auginti daugiabucio laiptineje. Dabar tai mane nervina prisodinti 2 loveliai peraugusiu pelargoniju. Nezinau, man jos senu bobu geles. Ir dar niekas ten nieko nepriziuri, tai galvoju rausiu jas lauk, bet ka vietoj ju pasodinti?
Patarkite.
Aciu.
Atsakyti
Tikrai įvairias gali sodinti. Aš sodinau visas kurios atlieka iš namuose augančių. Visai gražu. Tik seniau vis pradingdavo jei kokia geresne pasodindavau. Dabar kuris laikas auga visos pasodintos. Nelabai žinau pavadinimu, todel neparašiau, bet, manau, sodink tai ka turi. Juk laiptinėje šviesu ir augs bet kas.
Atsakyti
Kazkada ir as daugeli senu istrankiau,prisodinau graziu..Ir ka,pradejusias zydet viena nakti pardave.Ta pacia diena buvo kas is namo buvo turguj-prize pranese kur mano geles..Uz kiek laiko vel sodinau-vienu virsune nulauze,kad turetu "virsuniu auginiu",kita vel pavoge.Dabar stovi kazkieno atnesta senute pelargonija ir is savo darbo parnesus paprasciausia gelyte..Ir ne tik mano geles pavogtos,bet paimtos visos laiptineje rastos,ir gretimo namo...(matyt buvo akcija-surink laiptiniu geles)..
O augint gali viska,ka augini namie.Tik buna,kad ziemos kokia nakti kazkas specialiai atidaro langeli ir nusaldo geles(mamai ne karta taip padare).
Atsakyti
O aš laiptinėje auginu pelargonijas. Tik jas reikia kiekvieną pavasarį "atnaujinti", t.y. jei dar nėra labai senos, nupjauti, paliekant apie 10 cm kotų. Nupjautas šakeles pamerkiu į vandenį ir išleidus šaknis, pasodinu. Taip mano laiptinė žydi visą vasarą ir iki rudens, tik augalus reikia vasarą patręšti.
Be pelargonijų auginu dar visokių svyrančių augalų, tokių kaip vaškuolė ir pan.
Atsakyti
O kokios gėlės mėgsta šešėlį g.gif
Atsakyti
As nieko nenesu i laiptine, nes viska isvagia sad.gif
Atsakyti
O pas mane nors ir rakinama laiptinė, bet irgi pavogė. Tik ne gėlę, o stovą mad.gif Naujam bute prie interjero nebetiko, tai maniau papuošiu laiptinę. Bet kurgi. Nors prastovėjo kelis mėnesius. Vyras stebėjosi, kad tiek ilgai dar stovėjo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zujka @ 2005 04 11, 11:52)
O kokios gėlės mėgsta šešėlį g.gif


paparčiai, augalai su storais lapais (bet ne visi)
Atsakyti
O kaži ar storalapis augtų
Atsakyti
QUOTE(zujka @ 2005 04 11, 15:00)
O kaži ar storalapis augtų


nu augt tai augtų, bet nevešėtų, jam šviesos reikia (bet ne tiesioginės saulės).
Atsakyti
Išneščiau savo karpažolę, bet greičiausiai ji po poros dienų dingtųsad.gif
Atsakyti
Į laiptinę neneškite brangių gėlių, nes pavogs pardavimui. Laiptinėje nevagia paprastų pelargonijų, tokių senoviškių vijoklinių augalų. Ir nesodinkite į gražius vazonus. Pas mane visas aukštas žaliuoja ir dabar jau skleidžiasi pelargonijos thumbup.gif
Atsakyti