Įkraunama...
Įkraunama...

Jcrew mylėtojoms!

Kviečiame į naują temą 4u.gif

Ankstesne tema
Facebook albumas
Senas albumas

Merginos, prašymas 4u.gif
Kai komentuojate gautą rūbą, parašykite savo išmatavimus (ūgį jei reikia), tikslų daikto pavadinimą ir kokį dydį gavote.

Labai laukiame gautų rūbelių fotoreportažų!!!!!! Tai suteiktų temai informatyvumo, aiškumo
4u.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soffyyy: 07 spalio 2013 - 09:12
first.gif
Ačiū Soffyyy už temukę 4u.gif
Na va sulaukėm, ir 40 off smile.gif
Merginos, kaip Biennial Hobo rankinė, gal kas turit? Užsisakiau ir galvoju dabar biggrin.gif neturiu Jcrew odos nieko, ar kokybiška?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Gyte-: 07 spalio 2013 - 09:27
thumbup.gif
Atsakyti
Ar verta pirkt ?

Kaip j.crew papuosalai?

user posted image
Atsakyti
Merginos,

jei bliuzeleles jcrew nešioju 2 dydį, ar užteks man suknės 2 dydžio? Ar nebūna suknelės paprastai šiek tiek mažesnės. Domina ši:

http://www.jcrew.com...~~~~~/66797.jsp

Atsakyti
Soffyyy, labai graziai pateiket tema 4u.gif

Tai stai kaip tas kupranugaris atrodo, spalviskai labai grazus wub.gif

Aleja.lt, dabar prisiminiau ta tavo prasmatnia nuotrauka, jau esu ja maciusi. Spalva tobula megztuko, nesu maciusi tokios sale g.gif

Megztukas ne tiek didintas, kiek jis toks turi buti, t.y. jis didintas, bet toks jau tas modelis. Tau jis puikiai tinka mirksiukas.gif Ir dzinsai tobulai sedi, as vis niekaip nerandu tokio tarpinio modelio, kad nebutu skinny ir nebutu visiski boyfriend'ai. Grazu wub.gif
Atsakyti
Dėkui Soffyyy 4u.gif

Merginos, kurios Jcrew maikelės ilgomis rankovėmis padorios?
Norėčiau kažko žiemai po susagstomu megztuku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Perfecta @ 2013 10 07, 10:39)
Dėkui Soffyyy  4u.gif

Merginos, kurios Jcrew maikelės ilgomis rankovėmis  padorios?
Norėčiau kažko žiemai po  susagstomu megztuku  blush2.gif

Man asmeniskai sitos paprastos bet superines http://www.jcrew.com...~~~~~/18098.jsp tik veògi su dydziais nesuprasi doh.gif su 90cm turiu XS, tai viena idealiai ( ir rankoves ilgos man su 184cm) o kita maza, na tiksliau atitinka tikra XS, noriu ju dar nusipirkt, bet jau ir pati nebesusigaudau koki dydi beimt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Perfecta @ 2013 10 07, 09:39)
Dėkui Soffyyy  4u.gif

Merginos, kurios Jcrew maikelės ilgomis rankovėmis  padorios?
Norėčiau kažko žiemai po  susagstomu megztuku  blush2.gif

Man ir Perfect-fit pacios paciausios:
http://www.jcrew.com...~~~~~/97761.jsp

http://www.jcrew.com...~~~~~/18098.jsp
Atsakyti

Man Jcrew dydziai kazkas is kosmoso srities.. Gal paprotinsit 4u.gif
Mano matmenys: 86-65-88 ( tik ne pati krutine didele, greiciau krutines lasta platesne ir peciai ne is siauruju), ugis 177cm. Kokius dydzius reiktu imti megztuku ir pvz. sijonu/kelniu? Ar viskas labai individualu ir kiekvienas modelis skiriasi savo ismatavimais? Busiu labai dekinga uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2013 10 07, 10:37)
Soffyyy, labai graziai pateiket tema 4u.gif

Tai stai kaip tas kupranugaris atrodo, spalviskai labai grazus wub.gif

Aleja.lt, dabar prisiminiau ta tavo prasmatnia nuotrauka, jau esu ja maciusi. Spalva tobula megztuko, nesu maciusi tokios sale g.gif

Megztukas ne tiek didintas, kiek jis toks turi buti, t.y. jis didintas, bet toks jau tas modelis. Tau jis puikiai tinka mirksiukas.gif Ir dzinsai tobulai sedi, as vis niekaip nerandu tokio tarpinio modelio, kad nebutu skinny ir nebutu visiski boyfriend'ai. Grazu wub.gif

tai šita foto, mano pečiai platūs ir tas megztukas visai kitaip stovi, čia šitas megztuko modeliukas aplamai žemaūgėms, jau ma su 167cm. tai potrumpis, tai ką jau kalbėti kas su 170 cm ir daugiau
ant alėja.lt žema tai jai iš viso tobulai tas modeliukas kašmyriuko ir pečiai ir ilgis

bet vis vien man jis patinak žiauriai tongue.gif tongue.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif ta boxy boy
Atsakyti
Aciu uz nauja temute 4u.gif

Aireda, ar nusipirkai sau tuos factory bordinius dzinsus, apie kuriuos vakar kalbejom?
Man nupirko, belieka tiketis , kad tiks smile.gif
Atsakyti