Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Apklausa: Kiek išleidžiate spintos atnaujinimui kas mėnesį? (175 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Kuris geriau?

http://www.forever21...a...9
user posted image

http://www.asos.com/...spx?iid=2344629
user posted image
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2014 01 27, 16:22)
Kuris geriau?



Man tai pirmas, nes nemėgstu tokios "susiuvinetos" rankines smile.gif Apie madinga/nemadinga neišmanau nieko smile.gif
Atsakyti
Aš linkau prie pirmos, gal dėl spalvos, rankenos... Vasarą irgi nešiosiu prie šviesių spalvų drabužių.
Atsakyti
groovy, sveikinu!
man pirma rankinė, antra per daug..
Atsakyti
Pagal rūbų kiekį gal ne visai ekonomiškas garderobas pas merginą biggrin.gif
http://www.dailymail...ernet-star.html
Atsakyti
QUOTE(madrugada @ 2014 01 27, 19:09)
groovy, sveikinu!
man pirma rankinė, antra per daug..

Aciu 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
groovy sveikinimai, kad ir velyvi 4u.gif

Merginos gal galit patart, aš kaip nelabai perkanti internetu vis bandau išsiaiškinti kuodaugiau apie prekes...
Pirma, ką manot apie masinis.lt ? MB išsirinko batus, pagal kaina lyg ir viskas tinka, bet nerandu to prekinio ženklo, gal žinot "Authentic"? Su sporto/lsisvalaikio avalynę turėtų būt susiję blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 02 19, 13:15)
groovy sveikinimai, kad ir velyvi 4u.gif

Merginos gal galit patart, aš kaip nelabai perkanti internetu vis bandau išsiaiškinti kuodaugiau apie prekes...
Pirma, ką manot apie masinis.lt ? MB išsirinko batus, pagal kaina lyg ir viskas tinka, bet nerandu to prekinio ženklo, gal žinot "Authentic"? Su sporto/lsisvalaikio avalynę turėtų būt susiję blush2.gif

Ačiū 4u.gif

Aš tai jau seniai per tokius nebeperku. Firma negirdėta, bet su sportu nelabai daug ką bendra turiu blush2.gif O bandėt googlinti, kiek tokie batai kainuotų kitur? Nes būna čia pardavinėja daikčiukus po 17 lt, kur Ebay galima už 5 lt nusipirkti. kad nebūtų taip su batais.
Atsakyti
Chi chi, pagaliau radau šitą temą biggrin.gif Patikėkit... Per google biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Nežinojau, kokioj potemėj, o SM paieška - veeee biggrin.gif

Gražesnė pirma terba! biggrin.gif
Papildyta:
Temos aktyvumas kažkoks žemas, maniau, tris temas praleidau, o ne, pasirodo, tik kokias dvi biggrin.gif Pati esu užsiknisus su tom kapsulėm, niekas man normaliai nesikapsuliuoja, nutariu nusipirkt ką nors vieną, tai kai pasipila pirkiniai, kaip sniego griūtis, o paskui nešioju vis viena senus džinsus. Ir dar susiraukus kaip naginė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2014 02 21, 20:16)
Ačiū 4u.gif

Aš tai jau seniai per tokius nebeperku. Firma negirdėta, bet su sportu nelabai daug ką bendra turiu blush2.gif O bandėt googlinti, kiek tokie batai kainuotų kitur? Nes būna čia pardavinėja daikčiukus po 17 lt, kur Ebay galima už 5 lt nusipirkti. kad nebūtų taip su batais.


Aš ieškojau, nerandu tokios firmos. Labai pavadinimas nepatogus, meta autentiškus brendus, ta prasme kur mini autentic kad yra firminiai. O pagal firmos pavadinimą buities reikmenų tik randu. Bet šiaip tokio tipo batai visi ne pigūs. Nusprendėm vis tik ne pirkt, nes tokio tipo batai kad ir kokybiški, ne visada prie kojos tinka, baisoka nesimatavus. Pastebėjau geriausiai tauposi, kai nieko neperki lotuliukas.gif . Tada tikrai spintoje min. kiekis rūbų.

QUOTE(Noa @ 2014 02 23, 20:44)
Chi chi, pagaliau radau šitą temą biggrin.gif Patikėkit... Per google biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Nežinojau, kokioj potemėj, o SM paieška - veeee biggrin.gif


Nu ot... gi nuorodą įdėjau spalvinio tipo temoje cool.gif

Šiaip šiemet kažko nieko neradau per išpardavimus, kažkaip jau ir palto reiktų, ir batų tokių vaikščiojimui (iš tex serijos pasivaikščiojimams), maniškai tokie jau link nunešiojimo, sunkiai dar sezoną atnešiosiu, tikiuosi bent iki kitų metų kainų nuleidimo ištemsiu. Dar nieko neradau ir batų kasdien žiemai. O kol nėra pagrindinių sudedamųjų gi žmogus negali kapsuliuotis padoriai.

Gal kas turi noro pavasariui ko įkelt pavyzdukų ar kokių įkvepiančių vaizdų, nes va čia visai be fantazijos šiuo metu. Tik žinau kad labai jau reik susikapsuliuot... o va norėt nenoriu visai nieko. O dar mergos subalamūtijo mane kad aš žinote šiltas tipas, ir visai man netinka kas patinka doh.gif Tai planuoju po senovei jau kur žinau kad tinka - šaltybarščiai+pilkai mėlsva+juodai pilka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 24 vasario 2014 - 09:43
QUOTE(bytte @ 2014 02 24, 10:39)
*Nu ot... gi nuorodą įdėjau spalvinio tipo temoje cool.gif

**Gal kas turi noro pavasariui ko įkelt pavyzdukų ar kokių įkvepiančių vaizdų, nes va čia visai be fantazijos šiuo metu. Tik žinau kad labai jau reik susikapsuliuot... o va norėt nenoriu visai nieko. O dar mergos subalamūtijo mane kad aš žinote šiltas tipas, ir visai man netinka kas patinka doh.gif Tai planuoju po senovei jau kur žinau kad tinka - šaltybarščiai+pilkai mėlsva+juodai pilka.

*Nemačiau ir dar įsižeidžiau, kad neįdėjai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Asmeniškai aš Authentic batų nepirkčiau, nes jokia sveika firma taip nesivadina. Taip vadinasi tik kitaicai ir taivaniečiai, kurie kažką plagijuoja. Pamenu, dirbau kontoroj, kuri ten iš Kinijos ar ir kažkur siuntėsi baldų furnitūrą. Netgi visai neblogą, bet pats gamintojas vadinosi kažkaip taip "Worlds Very Best Organisation" lotuliukas.gif

**Jokių pavyzdukų neturiu, ieškojau pilkos striukės užsimušdama 3 mėnesius, radau keistą ir nežinau, ar graži:
http://www.bubbleroo...cket-brown-grey
Tik ne už tokią kainą, žinoma, ir spalva tai man regis gera...

user posted image

Mano outfitai gali būti tik maždaug tokie, nieko protingesnio aš nesumanau biggrin.gif TIk maikių ant suknelės nesivilkčiau, nesąmonė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 24 vasario 2014 - 13:33