Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų *182* tema

QUOTE(Saulutė @ 2013 05 21, 22:00)
bet cia kuriozai ne tik su koperacijom, bet ir siaip koki daikta parduodant. Parasiau, kad galiu atvest i Kauna, bet galiu atiduot tik tam tikrose vietose ir tam tikru laiku. Tai irgi gavau alia tokia zinute - 15 val. busiu prie Savo  doh.gif  doh.gif  doh.gif , turint omeny kad as dirbu Aleksote  g.gif  doh.gif , visai kitam miesto gale.
Mama skaitosi sutaupe siuntimo pinigelius  doh.gif o mano islaidos jai kaip ir nerupi.

as parasyciau, kur as randuosi. Lai atvaziuoja iki manes. Tikrai neleksiu per visa miesta.

QUOTE(Lauruciuk @ 2013 05 22, 10:21)
Visokiu yra, visokiu reikia, bet ar tikrai reikia cia dar didelis klausimas  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
O gal kokį purškalą nuo saulės vaikams rekomenduotumėte? ax.gif
Atsakyti
Prie E5 nieks nenori jungtis ? g.gif
Papildyta:
Ir gal atsirastų pora norinčių jungtis prie www.clothingattesco.com
siuntimui pasidalinti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norala: 22 gegužės 2013 - 11:25
Renku www.voiley.de
Siuntimas 9,99 EUR (iki 2 kg), paskui 1 kg - 0,6 EUR
Norėčiau surinkti bent 5 merginas, kiekvienai būtų po 2 EUR - 400 g svorio, o viršyjus kiekvienas kg - 0,6 EUR
Kaunas, persiuntinėsiu jei jum apsimoka ir susimokėsit už pašto dėžutes, nes kitaip neturėsiu kaip supakuoti.
Jei viskas tinka, tai lauksiu krepšiukų: astaciginskiene@gmail.com
Pirksiu, kai susirinks bent minimalus skaičius norinčių.

Voiley.de galima rasti daugelį natūralios kosmetikos firmų: Weleda, Lavera, Logona, Sante, Dr. Hauschka ir kt.
Atsakyti
SD uzsakyta!!
Atsakyti
QUOTE(egipte @ 2013 05 21, 23:58)
Gal galit FB nuoroda imesti ? Aciu  4u.gif

google google ir dar karta google. tereik facebook everything5 parašyt ir išmeta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2013 05 22, 13:21)
google google ir dar karta google. tereik facebook everything5 parašyt ir išmeta  doh.gif

Aciu 4u.gif zinosiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eLBė @ 2013 05 22, 06:55)
Nius, is kur apyrankes nuo uodu imsim?  ax.gif
Nesu bandziusi, bet turbut reikia ant vyresnelio isbandyti. Ar tinkamai jos saugo?

Kinietiškos netinkamai, vos kvepia. Bet aš po to nusipirkau eterinio, jo įlašindavau į aliejų ir dėdavau mirkyt apyrankes. Apsauga superinė, bet.. nuo to kvapo, panešiojus visą dieną ir man nekas buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LiLady @ 2013 05 21, 20:16)
Tai jau tikrai merginos,paskaičiau apie kooperacijas ir aš jau baigiu "atsidžiaugti"priimdama į kompaniją kitas merginas.Nesenai buvo taip,kad gavau e5p prekytes,rašau galiu paduoti ten ir ten,ar patogu?Atrašo,kad ne visai nepatogu.Suku galvą kaip čia padavus kuo arčiau,kad būtų pasiimti moteriškei.Susitariu su keliom viską paduot vienoj vietoj,o su ta ponia jau pagal jos patogumą turiu dar pavažiuot kelis km.Sutarta 17:30.Aš jai parašau žinutę 17 val.tyla,paskui skambinu-tyla.Sėdžiu ir nežinau važiuot ar ne į tą vietą.17:25 vėl skambinu,o ji man sako nustebusi aš jau laukiu jūsų (bet paskambint tai nesiteikia),man į darželį reik važiuot,ir klausia kur esu.Aš jai ir sakau,kaip yra kad dalinau prekes kitoj vietoj ir jai rašiau,skambinau prieš pusvalandį,nežinau,ką daryt važiuot ar ne į sutartą vietą,o ji man sako pagerintu tonu: aš iš darbo važiavau negalėjau pakelt ragelio,reikėjo prieš penkias skambinti doh.gif gana čia šnekėt, tau liko 5 min.atvažiuot doh.gif Nu jau sunervino tai doh.gif nuvežiau jai tas prekes,vėlavau 2 minutes... Lyg jinai man  paslaugą daro pasiimdama daiktus.Užsakinėji už savo pinigus,gaudai prekes,skaičiuoji,rašai,dėlioji  ir dar gauni "antausį"...taip pyktis paėmė doh.gif Bet yra ir tokių dėl kurių užsakinėt net malonu,nes ir draugiškos ir pačios yra suinteresuotos daiktus pasiimti. O ne tik viską nuo a iki z užverst vien užsakančiai doh.gif


Viršūnė blink.gif doh.gif
Reik girežtai iš karto ten ir tada ir vsio. Nes kai pradedi leistis į derybas visada taip būna.. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *liu: 22 gegužės 2013 - 12:25
QUOTE(Astukasas @ 2013 05 22, 12:04)
Renku www.voiley.de

o jus tikrai norite rinkti uzsakyma? smile.gif galite ir cia isigyti: http://www.bce-europ...rchparam=lavera
Atsakyti
Sveikos,
Veiksmas Panevėžyje:
planuoju pirkti http://www.cocooncenter.co.uk/
Iki nemokamo siuntimo liko apie 30 e
Rašykite, jei domina replina gmail.com


Papildyta:
Sveikos,
Veiksmas Panevėžyje:
planuoju pirkti http://www.cocooncenter.co.uk/
Iki nemokamo siuntimo liko apie 30 e
Rašykite, jei domina replina gmail.com

Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 05 22, 11:20)
merginos o ka pirkot geresnio ir naturalesnio vaikams nuo saules? 4u.gif

Irgi Lavera smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Sense @ 2013 05 22, 13:22)
Kinietiškos netinkamai, vos kvepia. Bet aš po to nusipirkau eterinio, jo įlašindavau į aliejų ir dėdavau mirkyt apyrankes. Apsauga superinė, bet.. nuo to kvapo, panešiojus visą dieną ir man nekas buvo  biggrin.gif

Cironelos turiu g.gif Reikia kinietisku apyrankiu bigsmile.gif
Atsakyti