Įkraunama...
Įkraunama...

Netikėta siurpriziukės kelionė pas tėvelius

Po pirmojo gimdymo menesiniu ciklas sugrizo po 4,5 menesio, veliau buvo nereguliarus ir ilgas. Vyresnelei suejus 9 menesiams ji eme ir atsisake MP, si men pagaliau sulaukiau menesiniu po 2,5 men pertraukos tai buvo birzelio 28 kaip tik per musu 4 santuokos sukaktuves wink.gif Liepos menesis kazkaip buvome uzsisuke ir kad visai buvome ir pamirse apie fiti miti, taciau viena karta kazkaip ekstra viskas ivyko, man negalvoje nebuvo kad tai buvo kaip tik ciklo vidurys ir kad galime netyciuka pagauti, nes kad susilauktume pirmagimes reikejo lankytis Seimos Planavimo Centre ir beveik metus gyditis kol pastojau.
Sulaukus liepos galo menesines taip ir nepasirode, is pradziu pagalvojau, kad vel ciklas grybauja ir nekreipiau i tai demesio. Po poros dienu pajutau viduriu uzkietejima, kas mane prierte susimastyti apie nestuma, nes sis simptomas buvo pirmasis pirmojo nestumo simptomas. Palaukiau dar keleta dienu ir rugpjucio 7 d pagaliau isdrisau pasidaryti nestumo testa.Pasidariau testuka, padejau ant skalbykles ir palindau po dusu. Besimaudant vis knietejo zvilgtelti i testa labai norejau isvysti I riebu pagali nes bijojau pametinuku auginimo, nes ir pirmagimei tada buvo vos 11 menesiuku wink.gif Neiskentus zvilgtelejau i testa ir net nepraejus tok keliom min jau man rodesi kad matosi II pagaliukai, as vel grizau prie maudyniu su mintim kad cia man vaidenasi ir palauksiu kol pilnai praejai tiek laiko kiek ir raso ant testo pakuotes biggrin.gif Islipus is duso ir uzmetus ant save ranksluosti grebiau testa ir jau pamaciau riebius II pagalius, negalejau patiketi, o ir tada nenorejau matyti tai ka pamaciau...Po savaites pakliuvau pas gine ir echo parode taskiuka isitaisiusi gimdoje, bet dar nesimate sirdutes nes buvo vos pilnos 5 savaiteles, po poros svaiciau nukeliauvau jau pas savo gine, nes ano vizito metu ji atostogavo ir ejau pas kita, ji padare man echo ir jau maciau plakancia sirdute ir paaugusi leliuka o ne kropelyte kai pirmo vizito metu. Per pirmas pora savaiciu po II pagaliuku isvydimo manyje kunkuliavo ivairios mintys, daug neigiaumu, kad man dar anksti lauktis antro leliuko, kad as nenoriu dar to vaiko... veliau sitas nenoras pavirto nerimu kad tik su vaikiuku viskas butu gerai, nes pastojau be vaistu ir nevartoju papildomo Prg nes I nestumo metu vatrojau Dufa iki 13 sav, nes kitaip nebuciau isaugojus savo pirmagimes. Labai laukiau kada pagaliau pasibaigs tas pirmasisi trimestras ir galesiu lengviau atsikvepti, del sventos ramybes 13 sav susiorganizavau sau privaciai echo pamaciau grazu vaizdeli ekrane maza zmogeliuka, daktre paziurejo leliuka, pamatavo raukslyte visas buvi idealu, tada as ir nusiraminau, o po poros savaiciu 15 sav., sulaukiau pirmuju judesiuku... Nestumas buvo sklandus ir nekomplikuotas. Mano netyciukas/siurpriziukas beveik iki galo ir norejo likti siuspriziuku nes tik 37 sav pagaliau atsklede savo lyti. Taigi paskutinem savaitem jau zinojome kad laukiame seses wub.gif
Kadangi pirmasis nestumas baigesi CP tai ir dabar gavau siuntima i lygonine tartis del planinio CP. Iki termino likus 3 savaitems gavau siuntima i akuserijos skyriu konsultacijai del gimdymo. 37 sav, 38 sav ir 39 sav kas savaite ejau i lygonine matuotis vaiko tonu ir echo nes pagal echo 36 sav mes jau atitikome 38 sav ir buvome beveik 4 kg svorio ir vandenu norma buvo virsijama. Taciau vaikiukas jautesi gerai ir nebuvo jokios rizikos vaikui ir mamai gimdymo data nustate arciau termino datos. Terminas buvo balandzio 7 d, taigi musu Didzioji Diena turejo buti balandzio 3 d, bet musu mazyte sugalvojo ateiti i si pasauli diena anksciau...
Balandzio 2 d, 2.30 val nakti pajutau pirmuosius pamaudenimus ir silpnus bei nereguliarius saremius, pagalvojau kad cia greiciausiai paruosiamieji, taciau po valandos jie pasidare reguliarus pirma kas 10 min, dar po valandos kas 5 min bet ir toliau buvo neskausmingi. Kadangi man siandien reikejo pasirodyti ligonineje tonu matavimui tai buvau rami, kad isitikinciau kad tai neparuosiamieju 5 val nupedinau i dusa ir galutinai isitikinau kad siandien o ne rytoj jau turesiu savo lelyte glebyje. Isejus is vonios kambario paskiau vyrui, kad sian gimdysim jis tik nusijuoke ir pasake, kad isgalvoju nes juk ryt TA diena numatyta. Atvykus i ligonine pasisakiau kad jauciu silpnus saremius, jie pagude tonu matavimui ir aparatas uzfiksavo silpnus saremius, atejus gyditojai pasakiau kad saremiauju o planinis CP rytoj, ji is karto mane isiunte i priimamaji pries tai paskambinus, kad man netektu eileje laukti. Piimamajame greitai mane pakviete vos spejau i WC uzsokt,i nes galvojau, kad jau sprogsiu... Ten greitai supilde popierius, dave rubus persirengti, pasvere, pamatavo ir iskeliavom su vyru i gimdykla laukti eiles operacijai. Tik atsidurus gimdykloje vyras pagaliau isisavino, kad jau tuoj tuoj taps antros dukrytes tevu. Gimdykloje atsidureme apie 10 val, pagulde ant stavo prijunge matuoti toniukus, pastate lasaline. Tada atejo daktaras kuris darys operacija, paciupinejo pilva, apziurejo, surase visa info pasitikslinant is nesciosios korteles ir liepie laukti eiles, nes kadangi veikla smarkiai neprogresuoja tai pirma operuos kam siandien yra planinis, o tada jau paims mane. Taip gimdykloje prabuvome iki 13 val. Mazdaug 13.10 val pagaliau atejo sesele ir pasake rinkti daiktus ir keliaujam i operacine, vyras liko uz duru laukti o mes nukeliavome vidun. Uzejus i operacine jau manes lauke anestiozologe, greitai gavau epidura ir pradejau nejausti koju. Po keliu minuciu atejo daktaras ir prasidejo operacija. Pries pradzedant paklause ko es laukiam, pasakaiu kad mergytes, tai daktaras i tai pasake oooo mergaite nes iki manes buvo vien berniukai, kai daktaras issiraiske „berniuku diena“ biggrin.gif po keliu minuciu nuo operacijos pradzios man pasidare bloga nors ir nieko burnoje neturejau nuo vakar vakaro, taciau greitai praejo kai man suleido kazkokiu vaistuku. 13.43 val isgirdau savo dukrytes skardu balseli ir pamaciau maza juoda ir labai ilgakase galvyte ir mazyti neaiskios spalvos kuneli wub.gif ja is karto isnese i gretima kambareli apziurai ir po keliu minuciu pasake, kad dukryte visiskai sveika 55 cm ugio ir 4430 g svorio mergyte, gavome 9 balus pagal Apgar skale, leido man ja pamatyti, pabuciuoti ir issinese. Parode teveliui laukianciam uz duru, pasiieme rubelius jai suruostus ir isnese i naujagimiu skyriu. Baigius mane siuti isveze i inetsiviosios terapijos skyriu kur atsigauinejau po epiduros. Kalbantis su vyru apie dukryte virpejo balsas ir begiojo siurpuliukai nuo susijaudinimo. Pranesem atrimiesiems kad jau turime antra princese, pasipyke sms ir skambuciai su sveikinimais. Po mazdaug 2.30 -3 val atnese man mano mazyle pirmajam maitinimui wub.gif pagaliau galejome normaliai susipazinti ir paziureti vienas i kita. Mazyle is karto puole valgyti tik jai pasiulius kruti ir ilgai kabejo kol isspjove ir uzmigo. Apie 21 val. Pasieme ja i naujagimiu skyriu, o as bandziau miegoti. Ryte 5.30 val atejo sesele matuoti temperaturos, suleisti vaistuku nuo skausmo, veliau 6 val atejo daktaras i apziura, po visko mane perkele i dviviete palata ir is karto atnese dukryte maitinti, bei leido keltis. Pamaitinus, atsikeliau, susitvarkiau pasijutau pagaliau normaliu zmogumi. Veliau atejo musu tevelis ir praleidome visa diena tryse, vakare man siule atiduoti dukryte i naujagimiu skyriu taciau mes jau nesiskyremes wub.gif
Ketvirta para grizome namuciosna kur musu lauke vyresnele kuriai tuo laiku buvo 19 menesiu. Dicke labai graziai prieme maziuke, gloste jai galvyte, ciupinejo uz rankytciu ir kojyciu, nepakartojamas vaizdelis wub.gif
Dabar esu laimingiausia dveju princesiu mamyte ir labai dziaugiuosi, kad auginu pametinukes wub.gif
Atsakyti
Šaunuolė, Iručiuk 4u.gif Stiprybės auginant dvi mazges 4u.gif
Atsakyti
Turbut visos baimes del pametinukiu jau dingo?
Aukite ir stiprekite 4u.gif
Atsakyti
wub.gif 4u.gif didžiausi sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ledo sirdis @ 2013 05 09, 15:03)
Turbut visos baimes del pametinukiu jau dingo?
Aukite ir stiprekite  4u.gif

taip visos baimes dingo ax.gif dabar net neisivaizduoju kad galetu buti kitaip smile.gif ziurint kaip dicke rupinasi maziuke net asaros kaupiasi, toks nuostabus jausmas uzplusta jas sdtebint wub.gif
Atsakyti
Sveikinimai , smagu mergytem bus augti. Oj tie netyciukai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikinimai sulaukus antros princeses 4u.gif Daug pienelio ir ramiu nakteliu wub.gif

Musu pirmagime gime Anglijoje. Tai taip pat buvo planinis CP. Tad labai idomu buvo paskaityti , kaip tai vyxta LT. 4u.gif Aciu uz suteikta galimybe, isgirsti , kaip viskas daroma Lietuvoje. smile.gif
Mano patirtis kiek kitokia. Kas liecia pasiruosima operacijai , tai viskas vyko taip pat. Taciau vos mazyle gime, jai uzdejo sauskelnes, kepuryte , suviniojo i pleduka ir iskart atidave teveliui. Viskas uztruko gal pora minuciu ir dare visa tai toje pacioje operacineje, kur mane pjove, o vyras prie manes stovejo visa laika. Paskui mane susiuvo ir idave ja man i rankas. Nei minutei ji nebuvo is musu niekur paimta. Taip pat vakare niekas vaiku niekur neisnesa nakciai. Be to gi gaunasi , kad jusu mergyte vos ne 12 valandu buvo be mp, tai ja ten seseles maitino misinukais ar vaikas neprase valgyti visa ta laika?
O ar sekancias naktis ja taip pat pasiima kazkur seseles? Ar tik pirma nakti duoda mamytei pamiegoti? unsure.gif
Atsakyti