Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės natūralios kosmetikos gaminimui

QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2013 11 18, 19:08)
Sveika, nebūtina prisiregistruoti. Ir ten viskas labai paprasta,net nėra ką pasakoti - tiesiog susikraukit krepšelį ir eikit jo apmokėt. O daugiau viską gi rašo, ką reikia užpildyti:) sėkmės.


As itgi noriu uzsakyma daryt
Kodel pirkt nesiregistravus, jei uzsiregistravus ir irasius rekomenduojama asmeni, galima gauti nuolaida?
Gal kuri gali placiau apie tai?
Rekomenduojamas nuo manes kazka gauna?
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 12 04, 20:21)
As itgi noriu uzsakyma daryt
Kodel pirkt nesiregistravus, jei uzsiregistravus ir irasius rekomenduojama asmeni, galima gauti nuolaida?
Gal kuri gali placiau apie tai?
Rekomenduojamas nuo manes kazka gauna?


Uoj niekada nieko nerekomendavau, tai tikrai negaliu pasakyt.
Atsakyti
ne ten biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bluntė: 04 gruodžio 2013 - 19:53
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2013 12 04, 19:48)
Uoj niekada nieko nerekomendavau, tai tikrai negaliu pasakyt.


reikia isbandyt mirksiukas.gif

Nezinau ar rodys:
http://www.aroma-zon...482690589704494

registruojantis reikia irasyti:
Adresse e-mail de votre parrain ou marraine Aroma-Zone éventuel(le)

Tai as gauciau 8 eur pirmjo apsipirkimo nuolaida
O gal jus gaunate?
http://marijke-arom.....com/10991.html

O tikrai kas 2 menesius nuolaidu kodukus atsiuncia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lina0612: 04 gruodžio 2013 - 20:26
QUOTE(lina0612 @ 2013 12 04, 22:16)
reikia isbandyt mirksiukas.gif

Nezinau ar rodys:
http://www.aroma-zon...482690589704494

registruojantis reikia irasyti:
Adresse e-mail de votre parrain ou marraine Aroma-Zone éventuel(le)

Tai as gauciau 8 eur pirmjo apsipirkimo nuolaida
O gal jus gaunate?
http://marijke-arom.....com/10991.html

O tikrai kas 2 menesius nuolaidu kodukus atsiuncia?


Koduką gauna tas, kurio e-mail'ą įrašote. Ir ta dovana pradžiugina tik Jums pirmą kartą apsiperkant, t.y. vieną kartą. (Galima įrašyti ir mano ruta_u@hotmail.com biggrin.gif )

Na, nuolaidų koduko negavau nė karto blush2.gif Įtariu, kad norint jį gauti (jei apskritai dar tokius siuntinėja), reikia reguliariai ir pakankamai dažnai užsakinėti. O aš kol kas tik periodiškai susirašinėdavau dėl visokių kylančių problemų/trūkumų, taigi buvau tik tiek "užsidirbusi", kad siuntinėdavo reklaminius/anonsuojančius laiškus doh.gif
Atsakyti
Sveikos,

atsirado norinčių pirkti iš AZ, ar būtų norinčių dar jungtis?
rašyti kunigunda69@gmail.com

Beje, jei kam įdomu, išbandžiau iš AZ kvepalų bazę, kvapas ant odos išsilaiko iki pat vakaro, turint omeny, kad į savo "kvepalus" pyliau tik tai kas man labai kvepia ir jokių fiksatorių ax.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kunigunda78: 05 gruodžio 2013 - 15:28
QUOTE(kunigunda78 @ 2013 12 05, 16:27)
Sveikos,

atsirado norinčių pirkti iš AZ, ar būtų norinčių dar jungtis?
rašyti kunigunda69@gmail.com

Beje, jei kam įdomu, išbandžiau iš AZ kvepalų bazę, kvapas ant odos išsilaiko iki pat vakaro, turint omeny, kad į savo "kvepalus" pyliau tik tai kas man labai kvepia ir jokių fiksatorių  ax.gif


Tai kad bazės sudėtis yra: Alcohol denat ** (organic plant alcohol), aqua (purified water).
Kas čia sugeba kvapą išlaikyt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2013 11 04, 11:58)
Sveiki, gal kur užmatėte pigių eterinių aliejų? Reikia ne veidui, bet lašinti skalbiant, plaunant ar pan., tai gali būti ir prasta kokybė, svarbu, kad būtų didesni kiekiai po 100 ml ir pigu. Dėkui.

apie muilus skaitineju ir radau sita parde https://www.soapkitc...ntial_Oils.html yra didesni kiekiai bet del siuntimo ir kokybes negaliu nieko pasakyti ax.gif

gal kuri perka is cia g.gif gales pakomentuoti
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2013 12 05, 15:38)
Tai kad bazės sudėtis yra: Alcohol denat ** (organic plant alcohol), aqua (purified water).
Kas čia sugeba kvapą išlaikyt?  g.gif


tikrai nežinau, žinau tik tiek, kad kvepalai, kuriuos už ne vieną šimtą litukų pasidariau laikosi labai trumpai, o šie net ir kitą dieną ant odos dar jaučiami, o man tai svarbiausia, dabar galėsiu dažniau pažaisti su turimais ea,absoliutais ir t.t.

Merginos, jei dar kas norite jungtis, siųskite iki šeštadienio vakaro, sekmadienį užsakysiu
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2013 12 05, 16:38)
Tai kad bazės sudėtis yra: Alcohol denat ** (organic plant alcohol), aqua (purified water).
Kas čia sugeba kvapą išlaikyt?  g.gif

Denatūruota panaudojant medžiagas, kurios fiksuoja kvapą , šiuo atveju : "denatured with isopropyl alcohol and Bitrex" + osmosinis vanduo
Papildyta:
QUOTE(kunigunda78 @ 2013 12 07, 00:02)
tikrai nežinau, žinau tik tiek, kad kvepalai, kuriuos už ne vieną šimtą litukų pasidariau laikosi labai trumpai, o šie net ir kitą dieną ant odos dar jaučiami, o man tai svarbiausia, dabar galėsiu dažniau pažaisti su turimais ea,absoliutais ir t.t.


Jau ir aš turiu, bandysiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 07 gruodžio 2013 - 08:45
Reikia ir man tada isimesti i krepsiuka ta baze smile.gif
Beje jeigu kasnors norit jungtis, rasykit. Antradieni darysiu uzsakyma is AZ. (Vilnius, bet galiu persiusti)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 07 gruodžio 2013 - 09:56
QUOTE(kunigunda78 @ 2013 12 07, 00:02)
tikrai nežinau, žinau tik tiek, kad kvepalai, kuriuos už ne vieną šimtą litukų pasidariau laikosi labai trumpai, o šie net ir kitą dieną ant odos dar jaučiami, o man tai svarbiausia, dabar galėsiu dažniau pažaisti su turimais ea,absoliutais ir t.t.

Merginos, jei dar kas norite jungtis, siųskite iki šeštadienio vakaro, sekmadienį užsakysiu


na reiks prie progos išbandyti:)
Atsakyti