Įkraunama...
Įkraunama...

Javari DE/UK/FR


Jeigu jūsų batai atrodo taip:

user posted image

o norite atrodyti šitaip:

user posted image
Junkitės prie mūsų gathering.gif čia mes dalinamės patirtimi, aptarinėjame dydžius, batų kokybę ir šiaip padedame viena kitai įvairiais klausimais wub.gif

Trumpai apie JAVARI:
* Skirtingų šalių online parduotuvės:
Javari DE
Javari UK
Javari FR
* Siuntimas į Lietuvą NEMOKAMAS
* Atsiskaitymas tik kortele, PayPal negalima
* Kainos puslapyje nurodytos su atitinkamos šalies PVM. Siunčiant prekes į Lietuvą, PVM perskaičiuojamas ir bendra suma nežymiai padidėja (1-2%). PVM sąskaitoje faktūroje yra rašoma suma be PVM, atskira eilute išskiriamas PVM ir gale parašoma bendra suma.
!!!Perkant vaikiškus batus iš UK ir juos siunčiant į Lietuvą, priskaičiuojamas papildomas 21% PVM
* Siuntiniai atkeliauja:
DE - apie sav.
UK - 1-2 sav.
FR - 2-3 sav.
Siuntiniai pristatomi įvairiai: ir į paštą, ir jūsų nurodytu adresu (UK/FR - dažniausiai į pašto skyrių, DE - dažniausiai jūsų adresu pristato kurjeris). Vieno užsakymo prekės gali būti siunčiamos atskirais siuntiniais.
* Grąžinti netikusias ar brokuotas prekes galima per 365 dienas. Jei prekę grąžinate dėl jums netikusio dydžio, spalvos ar šiaip persigalvojote, teks patiems padengti siuntimo kaštus. Jeigu prekė brokuota, atsiųstas ne tas dydis ar net ne ta prekė, tiekėjas padengia siuntimo kaštus (bet dėl šito reikia atskirai rašyti Javari).
Registruotas nepirmenybinis siuntimas nuo 500 g iki 2 kg kainuoja 22 Lt
Neregistruotas nepirmenybinis iki 2 kg - 15 Lt
Norint grąžinti bet kokią prekę, savo internetinėje paskyroje reikia užpildyti grąžinimo formą (plačiau apie tai skaitykite čia
* Jei kitur randate geresnę kainą, Javari grąžina skirtumą. Jei patys sumažina - irgi. Plačiau apie mažiausios kainos garantiją rasite čia

Naudingos nuorodos:
Problemos dėl apmokėjimo
Užsakymo panaikinimas
Užsakymo sekimas
Prekių grąžinimas
Rašom Javari
Mažiausios kainos garantija


Mūsų Blog'as

Bendra temos IŠPARDUOTUVĖ
(prisijungimo vardas Javari, slaptažodis toks pat kaip ir internaučių išparduotuvės)

Atsakyti
first.gif

Nusipirkau ir man mazoki verysad.gif
Labai patiko. Ir spalva tokia gera, nerekianti.
Clarks Anika Kendra
Dydis 41 (7), vidpadis 26,5cm.
Pameginsiu parduot, o, jeigu ne - siusiu atgal.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ra2ga: 19 vasario 2013 - 18:39
Esprit batų dydžiai atitinka? Kokiai kojai, siaurai/plačiai?
Arba kur LT galima pasimatuoti, kad vaizdą susidaryt ax.gif
Atsakyti
merginos gal kas tokias Clarks basutes pirkot?
http://www.javari.de...../shoppingCart
Norėčiau paklaust kaip dydis ar nemažintos, jei pėda 26 cm ar užtektų kaži 39,5 g.gif
Atsakyti
QUOTE(*editux* @ 2013 02 19, 22:23)
merginos gal kas tokias Clarks basutes pirkot?
http://www.javari.de...../shoppingCart
Norėčiau paklaust kaip dydis ar nemažintos, jei pėda 26 cm ar užtektų kaži 39,5 g.gif


Konkreciai situ neturiu, bet su peda 25,5 perku 39,5 d. is Clarks ir man idealiai tinka. Manau jums reikia 40 dydi imti.


Papildyta:
Gal kuri pakomentuotumet Mjus batu dydi? Domintu sitie:

http://www.javari.de...p...&pageCode=d
Atsakyti
QUOTE(*editux* @ 2013 02 19, 20:23)
merginos gal kas tokias Clarks basutes pirkot?
http://www.javari.de...../shoppingCart
Norėčiau paklaust kaip dydis ar nemažintos, jei pėda 26 cm ar užtektų kaži 39,5 g.gif

su 26 peda visada perku 41 smile.gif konkreciai clarksu UK7-eur41 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2013 02 19, 23:31)
su 26 peda visada perku 41 smile.gif konkreciai clarksu  UK7-eur41 smile.gif


Kazkaip keistai cia gaunasi g.gif, nes uk6 tai eur 39, o uk7 turetu buti eur40 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mote @ 2013 02 19, 21:35)
Kazkaip keistai cia gaunasi g.gif,  nes uk6 tai eur 39, o uk7 turetu buti eur40 smile.gif

bent jau oficialioje clarksu dydziu lenteleje (www.clarks.co.uk) yra rasoma, jog UK7-EUR41. Niekada nesu dar pirkus clarksu su europiniu dydziu, tai negaliu teigti, kad cia tiesa, bet turiu n poru clarks is UK, visu dydis UK7, peda mano 26 cm smile.gif
But gerai, kad kas nors tiksliai turintis clarksus su europiniu dydziu pasakytu, koki atitinka UK7, man paciai labai idomu ax.gif as pagal lentele buciau pirkus 41 g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pumpica: 19 vasario 2013 - 21:49
QUOTE(pumpica @ 2013 02 19, 22:31)
su 26 peda visada perku 41 smile.gif konkreciai clarksu  UK7-eur41 smile.gif

su 26 cm peda 41 dydi?????
as su 25,5-25.6 beveik visad perku 39d.
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2013 02 19, 21:51)
su 26 cm peda 41 dydi?????
as su 25,5-25.6 beveik visad perku 39d.

nu as apie clarksus biggrin.gif ejau dabar specialiai permatuot mano turimu clraksu vidpadzius. Tai 26-27 cm, priklausomai nuo modelio. Ant deziu parasyta UK7, EUR41 g.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2013 02 19, 22:54)
nu as apie clarksus  biggrin.gif ejau dabar specialiai permatuot mano turimu clraksu vidpadzius. Tai 26-27 cm, priklausomai nuo modelio. Ant deziu parasyta UK7, EUR41  g.gif

Labai didelis skirtumas ar 26, ar 27 cm. sakyciau.
26cm nesiociau patogiai ,27cm nukristu nuo kojos.
Atsakyti
Pirkau neseniai dvejus Clarks is Javari, mano peda beveik 27 cm, tai 41 dydzio aulinukai per mazi, ismatavau viduje tik 25.5 cm doh.gif o klasikiniai bateliai 41.5 d. tiko idealiai.
Nuo modelio irgi daug priklauso.
Atsakyti