Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų- 170 tema

QUOTE(keistuole @ 2013 02 20, 13:32)
kol kas apart nemokamo bilieto į teatrą šitos kortelės privalumų dar nepastebėjau  unsure.gif
Man jos nepriima dauguma parduotuvių (tik iherb ir LR pavyksta atsiskaityt), net ir LT ne visos ima. Rezervavau viešbutį LT, paskui Lenkijoj, visur ją atmetė.
+ 1% grąžą mirksiukas.gif
g.gif tai kad daug priima kaip LT taip ir svetur, o ir per paypal atsiskaityt galima, su rezervacijom taip pat mistika, nes Turkijoj daug kur priima, Latvijoj t.p. g.gif
mums tai labai patinka, buvom vieni iš pirmu klientu, tai kolkas net ir negalvojam atsisakyt blush2.gif
Atsakyti
Priimciau su viena pora Crocsu is Outelt skyrelio su 40 % nuolaida, persiusiu 4u.gif


Atsakyti
Sivakar perdu sportsdirect, laukiu besijungianciu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2013 02 20, 12:58)
šiaip, taikomas 0% importo muito nešiojamiems, delniniams, staliniams kompiuteriams  4u.gif

Ar tikrai :-). Oi kaip gerai butu :-)

Atsakyti
QUOTE(PATAPSA @ 2013 02 20, 14:06)
rimtai,nu reiks eit vėl,pas mus kitaip banke info pateikia,jau antrą kartą pastebėjau skiriasi,ar aš netaip kažką užklausiu  lotuliukas.gif  doh.gif nors lygtais klausiu apie apsipirkimą internetu užsienyje ,kad tiktų  cool.gif nu reiks informuotis.

užsisakiau aš ją šiandien internetu,bet galvoju ar per paypal su ja galima atsiskaityt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(PATAPSA @ 2013 02 20, 14:46)
užsisakiau aš ją šiandien internetu,bet galvoju ar per paypal su ja galima atsiskaityt? g.gif


Galima, aš jau mokėjau smile.gif
Atsakyti
Labukas, gal kas renka tesco Vilniuje ir galetu priimti i kompanija?
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2013 02 20, 14:23)
+ 1% grąžą  mirksiukas.gif
g.gif tai kad daug priima kaip LT taip ir svetur, o ir per paypal atsiskaityt galima, su rezervacijom taip pat mistika, nes Turkijoj daug kur priima, Latvijoj t.p. g.gif
mums tai labai patinka, buvom vieni iš pirmu klientu, tai kolkas net ir negalvojam atsisakyt  blush2.gif


LT tai daug kur priima nesiginčiju, bet esu susidūrusi ir kur nepriima, kas man buvo labai keista, kad priima korteles, o šita netinka.
O su rezervacijom deja deja niekur ji man netiko. Priimt priima, o po to rašo sorry, pakeisk kortelę, mums ji netinka.
Atsakyti
QUOTE(griegzde @ 2013 02 20, 14:40)
Ar tikrai :-). Oi kaip gerai butu :-)



o ko jus taip del muito pergyvenat? jei jis danziausiai tesudaro kelis procentus. pergyventi reiktu del 21 proc pvm.
Atsakyti
Gal kuri i meeta tiesiai po darbo eisit?.....
Atsakyti
Aš vėl su klausimu dėl Tesco blush2.gif Gavau laišką, kad jau išsiuntė siuntinį, o sakykit, jį galima sekti kokiam nors psl., pvz.kaip kad iš Crocs siuntas?
Atsakyti
QUOTE(Chanel1 @ 2013 02 20, 16:26)
Aš vėl su klausimu dėl Tesco  blush2.gif Gavau laišką, kad jau išsiuntė siuntinį, o sakykit, jį galima sekti kokiam nors psl., pvz.kaip kad iš Crocs siuntas?


DPD puslapyje galite sekti ivedus siuntos numeriuka
Atsakyti