Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis, 152 tema

QUOTE(mamagute @ 2013 02 12, 11:40)
faina idėja, kilstelčiau meškiuką šiek tiek viršun. Bet skirtumo neįžiūriu, gal su pipete tikrint reik


sakau, gal horizonto linijos nereik taip pat, ane? unsure.gif
Kraunu fotiko batarkę ir tada eisiu kartot smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amade: 12 vasario 2013 - 12:04
QUOTE(krispuka @ 2013 02 11, 17:00)
Sveiki, as vis dar su 4 ND 4u.gif




iš techninės pusės viskas ok, užduotis gerai atlikta, bet norėtųsi kokios įdomesnės idėjos.... 4u.gif Bet galiu ir užskaityt
Papildyta:
QUOTE(Amade @ 2013 02 12, 12:59)
sakau, gal horizonto linijos nereik taip pat, ane?  unsure.gif



aš tai ją palikčiau, tik gal žemiau nuleisčiau
Atsakyti

erikamaja, tavo nuotraukos kaip visada su mintim ir kvepiancios pasakom smile.gif Patinka apdirbimas ir veiduko israiskele smile.gif

Foggy, patinko tavo rankos... Pirmojoje gal kadravimas ir nuotraukos tamsumas kliuna, antra - man ziauriai patinka smile.gif Siaip labai grazios rankos... modeliuko ...

voveraite, patinka...Ramybe dvelkianti smile.gif Grudas tinka. Sviesa kairiame kampe veza. Gal tik ant rankos tiek daug sviesos ja kiek suplokstina...

kristalines, antroji mergytes foto butu super jei visas jos atspindys butu sutilpes i kadra. Taip norisi daugiau erdves jos zvilgsniukui. Spalvos labai mielos.
Merginos miske fotosesija (kiek suprantu su Ka fotografavote), man labai patinka...
Su veidrodziu - man kiek truksta apacios po veidrodzio remu, o atspindy apacios kiek daugoka..., bet mintis labai liuksine smile.gif

Rytine kava, butu labai mielas portretukas (modeliukas labai fainas), bet man labiausiai kliuna tai, kad plauku ir kuno juoduma susilieja, sudarydami neaiskia figura...

PBP, nesinori centrines kompozicijos..., merginos veide nrisi isjaustos/tikros emocijos, fonas sparnus daro vos iziurimus...

Suprem, JB spalvu atzvilgiu geriausia.

Smilguna, nematau taves Flick... Noreciau kadravimo kt var. parodyti... Man pirmoji foto labiau patinka, tik tas rieskutes su mazylio pedutem kiek is arciau norisi matyti, kad jos labiau akcentuotusi ir nepasimestu kadro margume.

Maksim Shumilin Say parodyta ranku foto nerealiai patiko. Neitiketinas paprastumas.
Atsakyti
QUOTE(o la la la @ 2013 02 12, 13:09)
erikamaja, tavo nuotraukos kaip visada su mintim ir kvepiancios pasakom smile.gif



labai taikliai smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
bandau antrą kartą 3ND blush2.gif

163 mm
user posted image

100 mm
user posted image

55 mm
user posted image
Atsakyti
mamagute

aciu, bandysiu siandien 5 nd, bet kazko bijau, kad gali neiseit, reikia dar sugalvoti koki objekta pasirinkti
Atsakyti
Sveikos merginos,
seniai seku temą, vis neišdrįstu jungtis.. blush2.gif ax.gif

1ND.
user posted image
user posted image
user posted image

Atsakyti
QUOTE(asvi. @ 2013 02 12, 13:48)
Sveikos merginos,
seniai seku temą, vis neišdrįstu jungtis..  blush2.gif  ax.gif

1ND.



įdomi mintis smile.gif Ir šiaip atrodo viskas tvarkoj, tai užskaityčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2013 02 12, 11:52)
įdomi mintis smile.gif Ir šiaip atrodo viskas tvarkoj, tai užskaityčiau smile.gif

Ačiū. 4u.gif jaučiuosi kaip per egzaminą.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(asvi. @ 2013 02 12, 13:48)
Sveikos merginos,
seniai seku temą, vis neišdrįstu jungtis..  blush2.gif  ax.gif
1ND.

Gera mintis smile.gif
Atsakyti
asvi. - užskaitau smile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kam įdomu bus 4u.gif
http://www.youtube.c...eature=youtu.be
Atsakyti