Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

2 ND

f16
user posted image

f5.6
user posted image

f2
user posted image

Ir praeito šeštadienio pasižieminimas smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zapukė: 02 vasario 2013 - 17:58
sveikos merginos, buvau apleidus fotografavima, ziemiskas stilis, praeita savaite pagaliau vel griebiau fotoaparata, priprasiau mergina pasalt ir leist man pafotografuoti blush2.gif rodausi, kad neateiti su tusciomis smile.gif
user posted image

cia galima pamatyt daugiau 4u.gif
noriu pasveikint SBM su paroda, o meskiukai jau kokie pas ja grazus flickre maciau wub.gif Alabama noriu pagirt, kad labai patobulejo, vis paskaitau, kada laiko yra kaip gyvenat, koliazai visu superiniai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Endži: 02 vasario 2013 - 18:20
QUOTE(Yvette @ 2013 02 02, 18:20)
ir meškinai į parodą atkeliavo?

JOoo, meškinų buvo ir daug ir visi skirtingi, visi saviti, žiauriai nereali kolekcija, kada nors įpirksiu ir tikrai bent vieną turėsiu smile.gif wub.gif
Atsakyti
Ar galima 5 nd padaryti per du kartus. Pvz šnd pristatau dirbtiniam apšvietime? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Giniatte @ 2013 02 02, 18:28)
Ar galima 5 nd padaryti per du kartus. Pvz šnd pristatau dirbtiniam apšvietime?  4u.gif

galima smile.gif
Atsakyti
Sveikos, esu atsilikus pora temu, tai nezinau nei apie ka veiksmas vyksta blush2.gif bus laiko, bandysiu pasivyt ax.gif

as norejau pasiklaust ar rytoj vaziuojat kas i Baturos kursus, jei vaziuojat, brukstelkit i az, jei noretumet susimatyt smile.gif
Atsakyti
Dainos iliustracija. Evanescence My Immortal
user posted image
Soriukas, įkėliau, o paskui pati išsigandau. Sunku man save matyti. Dar galvojau apie kitą variantą, netrukus įkelsiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R.i.R.: 02 vasario 2013 - 19:14
QUOTE(R.i.R. @ 2013 02 02, 18:37)

kodel isemei? smile.gif
Atsakyti
SMB, sveikinimai su paroda bigsmile.gif laukiam fotoreportazo!
QUOTE(R.i.R. @ 2013 02 02, 17:37)
Mano šiandieninės nuotaikos.. Ir dainos iliustracija..
Evanescence My immortal

console.gif 4u.gif
Labai megstu ta daina... Siaip koliazas nelabai man susigrojo, labiausiai del ranku pirmoj nuotraukoj, nelabai supratau ka jos daro, ta kur prie galvos dar dar, gal kazkokia itampa rodo, o kita, atrodo kad pulteli spaudi, labai nepatogiai suspausta. Akim tavo pirmoj nuotraukoj tikiu, sneka jos, tai tikriausiai kirpciau iki krutines kazkur. Antroji koliazo nuotrauka idomi. 4u.gif

R.I.R unsure.gif Pakomentavau nieka? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chiquitka: 02 vasario 2013 - 19:02
ax.gif 27 psl. 3 ND, turiu vieną taip, kaip kitom atrodo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gitusia: 02 vasario 2013 - 19:10
Evanescence Hello

user posted image

Atsakyti
baigiu nusivilti, nerandu jokių baltų daiktų namų darbui g.gif doh.gif, fantazija ir išseko
Atsakyti