Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(grafkė. @ 2013 02 01, 14:37)
Į sieną remk gal?


šūds ir atrėmus doh.gif atrodo, nepasviręs horizontas, o knyga kaip nusvirus, nors 100% atremta stabiliai g.gif turbūt ne įkvėpimo diena unsure.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amade: 01 vasario 2013 - 14:42
QUOTE(krispuka @ 2013 02 01, 14:39)
Laba diena, as su 3 ND

pirma foto melynuoja-pilkuoja lyginant su kitom dviem ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2013 02 01, 15:41)
šūds ir atrėmus  doh.gif atrodo, nepasviręs horizontas, o knyga kaip nusvirus, nors 100%  atremta stabiliai  g.gif turbūt ne įkvėpimo diena  unsure.gif


Čia gal dėl fotografavimo taško pasirinkimo, o gal dar kokia optinė iliuzija, nes knyga padalinta įstrižaine, ir tie "trikampiai" skirtingų spalvų, gal tai akį apgauna? biggrin.gif Pabandyk su kita knyga, ar irgi taip pat atrodys. Bet nemanau, kad čia didžiausia problema būtų smile.gif
Atsakyti
bandau dar karteli 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Tiesa, jau apsižiūrėjote savo namus ir kiemus googlemaps'o fotografijose? smile.gif Mes jau pasitikrinom... Taip ir norisi vieną ar ktią kampą nufotošopint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(krispuka @ 2013 02 01, 15:39)
Laba diena, as su 3 ND



Aš tai niekaip nesuprantu, kaip jūs padarot tą tokį baltą foną....
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2013 02 01, 15:58)
Aš tai niekaip nesuprantu, kaip jūs padarot tą tokį baltą foną....



isduodu paslapti, paprasciausi balti popieriaus lapai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(krispuka @ 2013 02 01, 16:00)
isduodu paslapti, paprasciausi balti popieriaus lapai  blush2.gif

Bet tai kaip nesimato sujungimo linijų...Aš bandžiau, man matėsi
Atsakyti
QUOTE(voveraite1302 @ 2013 02 01, 14:49)
Čia gal dėl fotografavimo taško pasirinkimo, o gal dar kokia optinė iliuzija, nes knyga padalinta įstrižaine, ir tie "trikampiai" skirtingų spalvų, gal tai akį apgauna?  biggrin.gif Pabandyk su kita knyga, ar irgi taip pat atrodys. Bet nemanau, kad čia didžiausia problema būtų  smile.gif


bandau su kita knyga 4u.gif

QUOTE(voveraite1302 @ 2013 02 01, 14:54)
Tiesa, jau apsižiūrėjote savo namus ir kiemus googlemaps'o fotografijose?  smile.gif Mes jau pasitikrinom... Taip ir norisi vieną ar ktią kampą nufotošopint  biggrin.gif


tyrinėju tuos vaizdelius nuo vakar biggrin.gif savo namus radau thumbup.gif

Na va, su kita knyga fone g.gif laukiu TAIP ir NE rolleyes.gif 3ND muilinės reklama biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2013 02 01, 16:07)
Bet tai kaip nesimato sujungimo linijų...Aš bandžiau, man matėsi


sviesinant foto jos blanksta ir galima linijas iskirpti fotosopu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krispuka: 01 vasario 2013 - 15:39
QUOTE(Amade @ 2013 02 01, 15:41)
šūds ir atrėmus  doh.gif atrodo, nepasviręs horizontas, o knyga kaip nusvirus, nors 100%  atremta stabiliai  g.gif turbūt ne įkvėpimo diena  unsure.gif



Fotografuojant stačiakampį gretasienį, tokį kaip knyga, yra svarbūs du dalykai: fotografavimo rakursas ir milimetrai. Fotoaparato plokštuma turi būti lygiagreti knygos plokštumai. Kaip keičiasi vaizdas gali pasitreniruoti su dėžute, aš kažkada bandžiau su degtukų, bet geriau rasti didesnę. Keisk rakursą ir zoomink, pamatysi kaip keičiasi rezultatas.
Su šita knyga du variantai: a. fotografuoji iš žemiau, b. knygą pastatai pasvirusią į priekį.

Tyliai ramiai paskaičiusi keletą temų, startuoju ir aš su savo 1ND

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2013 02 01, 15:07)
Bet tai kaip nesimato sujungimo linijų...Aš bandžiau, man matėsi

as kai dariau, tai nusipirkau A1 formato lapa.. tai ji tiesiog paguldai ant stalo ir uzrieti gala i virsu smile.gif ir nera sujungimo liniju.. ax.gif

QUOTE(krispuka @ 2013 02 01, 15:09)
sviesinant foto jos blanksta ir galima linijas iskirpti fotosopu

nu jau su fotoshopu koreguot ND tikrai negalima schmoll.gif
Atsakyti