Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(ralija @ 2012 11 18, 20:24)
a koks paltukas? firmos reikia, nuoroda meskit, gal kas yra pirke butent tos firmos ir patars  4u.gif

Va sitS, buciau labai dekinga

http://www1.macys.co...e...&slotId=204
Atsakyti
QUOTE(i.s. @ 2012 11 18, 19:04)
Labas, mergaites, kur perkate sepetelius mineralinei pudrai?  ax.gif

Siaip visos Mac sepetelius giria, as kaip pradedancioji pirkau realtechniques sepetelius, nes pries tai maliavojaus pirstais biggrin.gif man jie superiniai kolkas ir kaina nesikandzioja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Snowgirl @ 2012 11 18, 19:00)


sitos, firmos, deja, nezinau 4u.gif
pabandydkite pagooglinti
Atsakyti
Sveikutes,kazkas gyret Vichy dezikus,bet siandien uzejau i vaistine ju gal 3 rusys,koki jus perkat,kad sulaikytu prakaitavima,koks cia geras? g.gif
Atsakyti
QUOTE(melynake28 @ 2012 11 18, 19:27)
Sveikutes,kazkas gyret Vichy dezikus,bet siandien uzejau i vaistine ju gal 3 rusys,koki jus perkat,kad sulaikytu prakaitavima,koks cia geras? g.gif

Man tai jie nei vienas netinka... cia gal kas mazai prakaituoja, kieno prakaitas nera astrus.. Man visad karsta, as negaliu su pukine striuke vaiksciot kai minus 5 lauke, nes man per karsta, tai man Vichy netiko. Nes kai susildavau toki kaip silpna prakaito kvapeli mesdavo. Geriausias man Dove tiek purskiamas tiek rutulinis, neziuriu as i ten tuos visus ale nekenksmingus, nes geriau jau su piktesniu deziku ir nesmirdeti, nei kad su ,,natur produkt,, ir smirdet kaciu siusiuku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2012 11 18, 16:59)
**neieškojau,matysiu pasakysiu;kokio dydžio reikia?

Ir nemoku ,ir nenoriu mokėt  drinks_cheers.gif  schmoll.gif  biggrin.gif

Ugg Cailyn 9 arba 8.5 unsure.gif

oj, kaip as kankinausi vestuvese su tais aldo 14cm doh.gif lotuliukas.gif nafik, geriau zemesni, bet patogus rolleyes.gif
dabar juokinga, bet ta diena tai keikiausi mintyse ax.gif
Atsakyti
Kiek sieroj turim ir koks kodukas, pasitikrint ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2012 11 18, 19:34)
Man tai jie nei vienas netinka... cia gal kas mazai prakaituoja, kieno prakaitas nera astrus.. Man visad karsta, as negaliu su pukine striuke vaiksciot kai minus 5 lauke, nes man per karsta, tai man Vichy netiko. Nes kai susildavau toki kaip silpna prakaito kvapeli mesdavo. Geriausias man Dove tiek purskiamas tiek rutulinis, neziuriu as i ten tuos visus ale nekenksmingus, nes geriau jau su piktesniu deziku ir nesmirdeti, nei kad su ,,natur produkt,, ir smirdet kaciu siusiuku 4u.gif


aš su pūkine jau einu, kai +5 ir labai gerai jaučiuosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2012 11 18, 19:42)
aš su pūkine jau einu, kai +5 ir labai gerai jaučiuosi  biggrin.gif

Tai normalus zmones ir vaiksto per toki ora su pukiniais paltais . Pas mane termostatas sugedes, tai man visad karsta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(melynake28 @ 2012 11 18, 20:27)
Sveikutes,kazkas gyret Vichy dezikus,bet siandien uzejau i vaistine ju gal 3 rusys,koki jus perkat,kad sulaikytu prakaitavima,koks cia geras? g.gif

as gyriau ir dabar pagirsiu. turiu su zaliu dangteliu.

Va tokiuu pavadinimu:
Vichy
VICHY TRAITEMENT ANTI TRANSPIRANT 48 H.
na nzn as save priskirciau prie labiau prakaituojanciu, bet su juo tikrai gaiviai jauciuosi, ko negalejau pasakyti apie seniau naudotus dezodorantus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Delicia @ 2012 11 18, 19:52)
blush2.gif  blush2.gif

O kiek cm peda pas jusu vyra?ne pagal timberalnd lentele 12 dydis atitinka 46  g.gif

Vidpadis is batu(ne TIMB) beveik 30 cm. Bet batus tik 45 nesioja, kitokiu neturi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Indremo @ 2012 11 18, 19:13)
Siaip visos Mac sepetelius giria, as kaip pradedancioji pirkau realtechniques sepetelius, nes pries tai maliavojaus pirstais biggrin.gif man jie superiniai kolkas ir kaina nesikandzioja 4u.gif

Gal galima placiau apie Real Techniques sepetelius 4u.gif Kokius emet? Jau kuris laikas as i juos nusitaikius biggrin.gif Labai jau neblogi atsiliepimai apie juos. ax.gif
As mineralinei pudrai naudoju Glo minerals naturalaus plauko sepetelius. Labai gerai pudra paima ir paskirsto. As naudoju sita http://www.gloprofes...com/ultra-brush
Amazone pagavau gera kaina.
Atsakyti