Įkraunama...
Įkraunama...

Smiltpelės

laba vakara
ieskau 2 smiltpeliu vienos lities
jonava, kaunas
i a.z. arba tel 860308989
Atsakyti
Laba vakara,

Noreciau paklausti,ar galima smiltpele su ziurke laikyti viename narve?ar jos nesipes? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(elimak123 @ 2014 12 27, 20:34)
Laba vakara,

Noreciau paklausti,ar galima smiltpele su ziurke laikyti viename narve?ar jos nesipes? unsure.gif



Jūs juokaujat? Gi žiurkė suės smiltpelę iškart...žiurkė tiek paukštuką, tiek žiurkėnus, tiek peles suės vos tik suvoks , kad pietūs narvan atkeliavo...
Atsakyti
Sveikos, vargais negalais ir mes istojom i smiltpeliu augintoju gretas. Net nepagalvojau , kad jos toooooks deficitas LT.
Ir iskart su klausimeliu - nelabai jos noriai valgo is parduotuves ta pirkta maisto misini, taciau labai puikiai doroja skanesto pagaliuka (dviese per diena arba dvi dienas). Neduoti kuri laika skanesto? Ar maitinti vien tik jais?
Atsakyti
Smagu, kad prisijungėt prie smiltpeliukų augintojų thumbup.gif . Bandykit keisti maistelį, nes jei duosit vien skanėstus ant pagaliuko tai smiltpelės greit nutuks. Aš seniau pildavau į gilų dubenį pašaro tai išsirankiodavo ką nori, o visa kita pildavau lauk, bet dabar kasdien įpilu tik tai dienai tai viską suvalgo išskyrus grūdus. Keista, bet grūdai nė vienai mano augintai smiltpelei nepatikdavo . Galit pasiūlyti virtos bulvės, morkos, sudžiūvusio batono, lazdyno riešutų su visu kevaliuku, moliūgo ar cukinijos sėklų, gilių... Rudenį dėdavau visą saulėgrąžos galvą ar visą kukurūzo burbuolę, būdavo , kad sustojus laukymėj grūdų priskainiodavau tai ilgai turėdavo jos darbo . Nepamirškit kartas nuo karto įdėt stiklainį su smeliu. Jos mielai pasimaudo, o ir kailiukas atsigauna po tokių maudynių . Jei įdėsit plastikinių namelių tai jų greit neliks. Verčiau kaskart įdėkit kokią popierinę dėžutę. Pernakt jos neliks , nes smiltpelės nebūna be darbo smile.gif . Svarbu nebūtų dažytos ir su lipnia juostele. Popieriaus tūtukės ir keliauja ne šiukšlinėn, o į narvą. Vis su vyru pasijuokiam, kad turim du popieriaus smulkintojus smile.gif . Nepamirškit ir šieno, jos mielai susuks lizdelį miegojimui, o jei įdėsit jo itin daug tai pasidarys ir tunelius po šienu smile.gif
Ratelį pirkit bent vidutinio dydžio ir geriausia su kuo mažesniais tarpeliais ( pažiūrėkit kiek aukščiau esančią mano foto įdėtą kur matosi ratelis) . Jis mum labiausiai pasiteisino , nes nesugraužiamas, kojos nestriga greit bėgant į tarpus, o ir stuburiukas tiesus .
Parodykit kokius grožius įsigijot smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeiLLi: 29 gruodžio 2014 - 15:19
labai aciu uz patarimus thumbup.gif
o del sieno, tai jo vos ne kasdien reikia joms deti, nes susmulkina, istasko lauk
bet greit parsivesim kiaura akvariuma per visa komoda, darysim terariuma, bus tvarkingiau kazkiek ir joms erdviau thumbup.gif
o foto idesiu kai iseis pagauti (mazoji seimininke dirba ta kryptimi ) smile.gif
Atsakyti
Sveikos, su Naujaisiais metais visas!!!!!!!
O as pas jus patarimo - na nenori musu peles maudytis, ilenda i slovikele (abi dvilitriam) ir stovi, po viena irgi tas pats uostinejasi ir tiek, viena lyg bande tai daryti, bet..... kas kiek laiko galima joms sia procedura kartoti, o gal tas smelis pastoviai turi buti pas jas?
Atsakyti
QUOTE(DO&RU @ 2015 01 04, 20:05)
Sveikos, su Naujaisiais metais visas!!!!!!!
O as pas jus patarimo - na nenori musu peles maudytis, ilenda i slovikele (abi dvilitriam) ir stovi, po viena irgi tas pats uostinejasi ir tiek, viena lyg bande tai daryti, bet..... kas kiek laiko galima joms sia procedura kartoti, o gal tas smelis pastoviai turi buti pas jas?



Su Naujaisiais ir Jus smile.gif

Gal nepratusios prie maudynių, bet po kurio laiko turėtų susivokti kam jis skirtas. Seniau aš palikdavau smėlį ilgam laikui, bet po kelių dienų rasdavau jau visą nusysiotą ir smirdantį tad dabar įdedu, pasimaudo ir iššimu. Nebūtų toks brangus smėlis tai keitaliočiau kas pora parų. Gal nepatinka stiklainis? Bandykit įpilti į kokią negilią dėžutę didesnį kiekio smėlio ir palikti porai bent valandų tik tada smėlio po to visur rasit , o gal pergreit išimat? Jos maudosi tik tada kai jaučiasi saugios tad dėkit smėliuką ne po kraiko keitimo. Turi viskas būti kaip ir buvo tik viena naujiena tai smėlis su indu , kad nebūtų streso , o tik smalsumas.

Pamiršau paminėt, kad smiltpelės ne tik šieną, popierių mielai pasmulkina, bet ir medžių, krūmų šakeles. Svarbu ne spygliuočio būtų. Mes šiandien iš miško priskainiojom besiskleidžiančių medžių šakelių su pumpuriukais tai po valandos jau mėtėse narve tik susmulkinti pagaliukai .

Na laukiu nuotraukų naujų smiltpelių namų. smile.gif. Džiugu, kad smiltpelių tema atsigavo , o tai galvojau jau tik aš ir belikau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeiLLi: 04 sausio 2015 - 20:14
galbut tik mes ir belikom, nes vien gauti ju buvo didziule misija 4u.gif
parasiau nemazai skelbimu, kad ieskau ir cia ir skelbiu lt, kol galu gale viena pazystama pasake kad yra pirkusi aleksoto turguj pas senuka, na ir ka radau tik ten, tik pas ji viena po 25 lt.
Atsakyti
bandem pasirodyti bet kelia labai dideles foto, einu paskaitineti ka daryti kad normalus vaizdas butu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DO&RU: 04 sausio 2015 - 22:28
Oho, nu ir kaina. Kaip kokioj kikoj blink.gif . Aš galvojau Jūsiškės iš Kelmės. Aš vis pasižiūrau skelbiu tai ten man toki margi grožiaipapigiai pardavinėjami . aš kai prieš metus Vilniuje radau dovanojamą juodą smiltpelę tai man buvo "vauuu" , o dabar pasižiūrau tą skelbimą ir galvoju, kad norėčiau visokių spalvų, visokių margumų tik gaila, kad nors ir narvas didelis , bet vargu ar mano metinukai jau ką priimtų narvan

Nuotraukas įkelt galit per http://www.part.lt/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeiLLi: 04 sausio 2015 - 22:38
Sveikos smiltpelių augintojos jei dar tokių žinoma sm'e liko. Zuokas su Grikiu persikėlė į naujus namus. Grotas pakeitė plokštė ir stiklas. Galvojau greit dantis suleis, beet neįdomu kolkas jiems medinės lentynos. , bet žymi pyzdukai . Subines traukia per visas lentynas doh.gif , o sysioja į smėlį. Nusimaudo pora kartų, tada prasideda ... Reiks jaučiu ieškot smėlio be priedų, nes šinšilinis brangus kai kasdien tenka keist . Parodysiu dabartinius apartamentus, abu gyvens vaiko kambaryje tai tikiuos stiklo nereiks kas savaitę keist , reiks užmest jaučiu apsaugą ant stiklo, kad stiklas nepažirtų, o priliptų prie plėvelės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kykute: 31 kovo 2015 - 08:52