Įkraunama...
Įkraunama...

Kačių ligos

Ši tema neatstoja veterinarijos gydytojo konsultacijos, ji gali tik ją papildyti ar suteikti duomenų tolimesnei diskusijai su veterinaru.

Kačių skiepai.
Naminis katinas ir blusos.
Kastracija ir sterilizacija.
Vanduo katinui (sergančiam akmenlige ir šiaip).

Atsakyti
4u.gif uz tesiama temuke,kuri labai aktuali.

Istorija musu tesiasi su gydymu ir tesis dar nezinia kiek.KAip ir Pujolis minejo anoj temoj,kad chlamidiozes gydymas yra letas ir ilgas taip ir bus siuo atveju mums.
VAkar apsilankem pas savaji veterinara(kadangi kitur nera kur)ir susakiau kad darytu tyrima,paeme ir padare pagaliau.Eme tepineli is akies kol kas diagnoze lieka ta pati,gavau ir is knygos pas ji kabinete informacijos ir kuo tuoliau tuo labiau itikinama kad butent ta rupke jam prikibo,penktadieni vel pas veterinara jau atsakymo.
Moketi nereikejo kol kas,likusius antibiotikus grazinau ir zinia gavau tokia kad anksciau tetraciklinu buvo gydoma,nuo kurio katems dantukai geltonuodavo,tik sio reparato jau rinkoje nera,tik pas bobutes,jo ir neiskociau.Dabar kiek visur matau nu tikrai yra gi kitokiais antibiotikais gydymas.pvz.Vilniaus m.geruose vet.klinikuose parenka gyvuneliui tinkama gydyma ir antibiotiku trukumo nera.O musu provincijoje pasake man nieko panasaus nera,jauciu jis kaip mazos gydyklos veterinaras gal nezino kur ar kaip uzsakyti ko reikia ar nenori,todel nzn ka pasiulyti dar nes leidziamuju neturi doh.gif Vat cia tai ir papuolem,bet antibiotiku visvien reikes.Katinas tik miega ,maitinasi pats bet neypatingai nori,tai maitinu pati dar papildomai.I tokia situacija mazesniu miesteliu gyvuneliai kaip papuola tai ko gero nera labai daznas atvejis,bent sake kad mes pirmieji kurie paprase tyrimo savo katinukui chlamidiozei nustatyti. doh.gif Nerealu ir nepatikesit bet taip yra verysad.gif
Atsakyti
Laba. Turiu ir as ligoniuke namie dabar. Jau savaite ko gero, sirguliuoja ji ir nelabai gereja...O prasidejo viskas taip: isigyjome nauja kaciuka, kuris po keliu dienu pas mus pradejo ciaudeti ir akyte viena ypac o kita tik truputi pradejo traiskanoti ir matesi kad atmerk ta viena akyte jam sunkiau. Na nuvezem pas vetus, paziurejo ar nera idreksta i akyte, sulasino lasiuku, suleido antibu ir dar tabletemis dave antibijotiku penkioms dienoms. Na kaciukas jau ta pati vakara pagyvejo, na ir pilnai pasveiko. O va musu musu senbuvei, na ji jauna dar irgi, beveik du metai, ziuriu irgi akytes pradejo traiskanoti labai. Tai va jau matau kad tas pats variantas, bet vaistu neduoda be vet apziuros. Tai nuveziau ja dabar, vel suleido antibu, dave lasiuku i akis ir viskas. Tu tableciu neisrase, sako neciaudo ji tai nereikia. Na as ir lasinau tuos lasiukus, ziuriu niekas negereja, dar ir nosyte snargliuotis pradejo, ciaudo daug dabar, kartais net atrodo, kad kvepuot jai sunku del tos slogos. Tai as vel pas vetus lekiu, sikart dave tas pacias tabletes antibijotiku. Na ir duodu as jai jas, bet vistiek niekas negereja sad.gif Na su tom tabletem tai dar tik dvi dienos praejo, bet va mazyliui tai iskart buvo pagereje. Zodziu pergyvenu belekaip, veterinarijoj jokiu tyrimu nedare, jei pas ja cia ta chlamidijoze tai ji antibijotikais vistiek gydoma? Ar islaukt kol pabaigsiu visa kursa antibu ar vel lekt i veterinarija? Kursas 5 dienos, tai 3 dar liko. Del katytes padarysiu bet ka, bet tusciai pas vetus lakstyt ir nesinori, nes per vizita po 60£ tenka atiduot, o siuo metu esu bedarbe. Zodziu visos bedos uzpuole...Labai labai prasau patarkit ka daryti, nes nenoriu uzleist jei kokia rimtesne liga yra.....Ir kaciukas ir katyte skiepyti, i lauka nevaiksto.
Vajei kiek prirasiau blush2.gif Bet noriu kad situacija kuo tikslesne butu.
Atsakyti
Nepykit jei klausimas kartosis...
Mano katytes ausis nuseta pleiskanom is isores
Buvo nusikasiusi iki krauju, dabar lyg ir nekaso bet tokios prilipe siurkscios pleiskanytes
Pakeiciau maista, galvojau gal tas kaltas bet nesikeicia niekas...
Gal tai grybelis???? unsure.gif

Teks vykt ko gero pas daktariuka. unsure.gif
Atsakyti
Labas dienas,

Kad ir kaip gražiai viskas atrodytų šiandieną, teks pasibėdavot... Nu čia dėl to kriokimo Zuziko... Išnervino mane ta Vaidos klinika, nebeeisiu, sakiau. Diagnozės nėra. Šiek tiek paraudusios dantenos ir jautri gerklė, kas veterinarės teigimu yra labai negerai... Leidžia dviejų rūšių vaistus ketvirtadienį - nuo ko taip ir nesupratau, paima mėginėlį chlamidiozei ištirti (prie ko čia ta chlamidiozė pagalvojau, gi ne akys bėga, o kriokia)... Sumoku 101 Lt... Pasako apsilankyti po dviejų dienų šeštadienį... Po dviejų dienų vėl suleidžiami vaistai, kaip aną kartą ir paleidžia namo - diagnozės vis dar nėra... Sumoku 10 Lt. Pirmadienį vėl turime ateiti, nueina draugas, nes aš darbe. Vėl suleidžiami tie patys dviejų rūšių vaistai, prie jų leidžia dar ir trečius - paaiškino, kad jie platina kvėpavimo takus... Chlamidiozės testas, aišku - neigiamas. Mano liepimu peršviečia plaučius ir širdį, viskas gerai, jokių patologinių ar kitokių sutrikimų nematyti. Vėl pasako diagnozės nėra ir liepia ateiti trečiadienį... Sumoku dar 57 Lt. DEJE, TREČIADIENĮ JAU NEBEĖJAU, nes man mano katė ne bandomasis triušis, jeigu nėra diagnozės, nesuprantu kaip veterinaras gali leisti trijų rūšių vaistus ir liepia stebėti ar katei pagerėja... Nieko ten jai nepagerėjo, gal kiek silpniau, bet vis tiek kriokia... Žinot, supykdė iki negalėjimo... Tiek pinigų padėjau už tuos 3 vizitus ir vis tiek neaišku, kokia diagnozė, o katė nuo tų vaistų visą laiką buvo mieguista, o vakar daug vėmė... Tai vat, net ir nauja ir moderni klinika, kuri buvo man sudarius geros klinikos vaizdą, deje nuvylė ir daugiau ten nesilankysiu...
Atsakyti
u
QUOTE(Toumei @ 2012 11 01, 15:43)
Labas dienas,

Kad ir kaip gražiai viskas atrodytų šiandieną, teks pasibėdavot... Nu čia dėl to kriokimo Zuziko... Išnervino mane ta Vaidos klinika, nebeeisiu, sakiau. Diagnozės nėra. Šiek tiek paraudusios dantenos ir jautri gerklė, kas veterinarės teigimu yra labai negerai... Leidžia dviejų rūšių vaistus ketvirtadienį - nuo ko taip ir nesupratau, paima mėginėlį chlamidiozei ištirti (prie ko čia ta chlamidiozė pagalvojau, gi ne akys bėga, o kriokia)... Sumoku 101 Lt... Pasako apsilankyti po dviejų dienų šeštadienį... Po dviejų dienų vėl suleidžiami vaistai, kaip aną kartą ir paleidžia namo - diagnozės vis dar nėra... Sumoku 10 Lt. Pirmadienį vėl turime ateiti, nueina draugas, nes aš darbe. Vėl suleidžiami tie patys dviejų rūšių vaistai, prie jų leidžia dar ir trečius - paaiškino, kad jie platina kvėpavimo takus... Chlamidiozės testas, aišku - neigiamas. Mano liepimu peršviečia plaučius ir širdį, viskas gerai, jokių patologinių ar kitokių sutrikimų nematyti. Vėl pasako diagnozės nėra ir liepia ateiti trečiadienį... Sumoku dar 57 Lt. DEJE, TREČIADIENĮ JAU NEBEĖJAU, nes man mano katė ne bandomasis triušis, jeigu nėra diagnozės, nesuprantu kaip veterinaras gali leisti trijų rūšių vaistus ir liepia stebėti ar katei pagerėja... Nieko ten jai nepagerėjo, gal kiek silpniau, bet vis tiek kriokia... Žinot, supykdė iki negalėjimo... Tiek pinigų padėjau už tuos 3 vizitus ir vis tiek neaišku, kokia diagnozė, o katė nuo tų vaistų visą laiką buvo mieguista, o vakar daug vėmė... Tai vat, net ir nauja ir moderni klinika, kuri buvo man sudarius geros klinikos vaizdą, deje nuvylė ir daugiau ten nesilankysiu...


zinokit visur tas pats. kai mano katinam buvo problemos, as variau su jais i kauna.Ale buna, kad staigiai reikia veto, tai visada neprivazinesi, bet mane daktaras is kauno internetu pakonsultavo. jei ne jis, mano kasaras nebutu akmenliges be kateterizavimo iveikes...Jis be kita ko man sake, kad jeigu nezinai ka daryt, tai geriausia nieko nedaryt. As jo klausau ir kol daktarai diagnozes nepasako, nesutinku jokiu vaistu duot.
Tarp kitko, mano katinas vel nustojo koset, be jokio gydymo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pujolis: 01 lapkričio 2012 - 20:39
QUOTE(Toumei @ 2012 11 01, 14:43)
Nu čia dėl to kriokimo Zuziko...



QUOTE(Pujolis @ 2012 11 01, 21:37)

mano katinas vel nustojo koset, be jokio gydymo.



O kas per kriokimai ir kosejimai? Maniskei akytes praejo, o ir ciaudo maziau, bet va irgi kazkoks kriokimas atsirado, kai kvepuoja girdziu lyg sniokstima kazkoki, kai prausiasi tai ypac visokiu garsu atsiranda, lyg springtu gal..O ir kai miega tai dabar ji knarkia garsiau uz MB. Na ryt paskutine diena antibijotiku, ziuresiu kas bus, nors nelabai tikiu, kad kas pasikeis.
Atsakyti
QUOTE(exangel @ 2012 11 02, 01:14)
O kas per kriokimai ir kosejimai? Maniskei akytes praejo, o ir ciaudo maziau, bet va irgi kazkoks kriokimas atsirado, kai kvepuoja girdziu lyg sniokstima kazkoki, kai prausiasi tai ypac visokiu garsu atsiranda, lyg springtu gal..O ir kai  miega tai dabar ji knarkia garsiau uz MB. Na ryt paskutine diena antibijotiku, ziuresiu kas bus, nors nelabai tikiu, kad kas pasikeis.


Mes du kartus per savaite pribegam pas veta nes po to kaip atsisakiau antibiotiku o kitu ir neturejo ka pasiulyti beliko rinktis is nieko ir ka sau manot doh.gif Akis praeina po truputi jau vis su kasdiena grazesne bet...kol negereme savaite antibiotiku atsirado snargliavimas gan daznas ir ciaudejimas(nedaznas)bei kada nekada girdziu plauciuose ko gero kriokima,todel snd turejom atvykti kaip buvo paskyrta apziurai ir jau vel gryzau prie minties jog katinas nepasveiks be antibiotiku todel sumazino jam doze pusiau ir pradedam naujai ,nes chlamidijos be ju niekaip neiskrapstysim,Tokia bjaurastis ir teks maziukui pakentet iki pirmadineio ko vel nepravizituos musu.Beja uz paskutinius du vizitus moketi nereikejo bigsmile.gif ir tepineli is akies del chlamidijos dare for free,tas labai nustebino kad visgi nera toks ir piniguociu emejas musu vetas,saziningas tik pradzioje kiek persistenge su dozemis bet dbr bando atitaisyti klaida matyt smile.gif Nenustebkite jei ir jums ilgai tesis,turekite vilties kad pasveiks tik daug laiko ta reikes mirksiukas.gif
Atsakyti
Ten apie tą kosėjimą jau daug rašiau praeitoj temoj smile.gif Na aš dabar nieko ir nedarau, praktiškai nebekriokia katė ir niekur daugiau nenešiu, nes nu žinot, apiplėšimas tokias sumas palikt, katei vaistus leist ir nežinot diagnozės...
Atsakyti
QUOTE(Toumei @ 2012 11 03, 13:20)
Ten apie tą kosėjimą jau daug rašiau praeitoj temoj smile.gif Na aš dabar nieko ir nedarau, praktiškai nebekriokia katė ir niekur daugiau nenešiu, nes nu žinot, apiplėšimas tokias sumas palikt, katei vaistus leist ir nežinot diagnozės...


Jeigu nekriokia kate, tai vis tik manau, kad antibiotikai padejo ir jai tikriausia ne astma, o infekcija kokia buvo pasigavus. Pas mane buvo atvejis, kai katinas namie siltai tupedamas susirgo sloga,o kitam katinui nieko, net neapsikrete. Tikekimes, kad ir pas jus nieko baisaus.Galit pagirdyt kokia pora savaiciu zmogisko Engystol, 1/8 zmogiskos dozes. Labai gerai imunitetui pastiprint, ypac tokiais darganotais orais...Cia homeopatiniai vaistai, tikrai nieko nepakenks.
Atsakyti
Nu ta prasme jinai dar kriokia, bet kažkiek silpniau ir aš kažko tais nemanau, kad čia antibiotikai padėjo, man jau atrodo, gal, kad aš per daug sureikšminau tą kriokimą... Realiausia diagnozė man atrodo, kad tiesiog iš prigimties nosiukas siauresnis, per kurį oras necirkuliuoja taip, kaip turėtų ir tiek. Dabar dar principas veikia, kad katei viskas gerai, lepinu vitaminine pasta ir pas jokius vetus neisim, kol nebus rimtų bėdų.
Atsakyti
QUOTE(Toumei @ 2012 11 05, 12:19)
Nu ta prasme jinai dar kriokia, bet kažkiek silpniau ir aš kažko tais nemanau, kad čia antibiotikai padėjo, man jau atrodo, gal, kad aš per daug sureikšminau tą kriokimą... Realiausia diagnozė man atrodo, kad tiesiog iš prigimties nosiukas siauresnis, per kurį oras necirkuliuoja taip, kaip turėtų ir tiek. Dabar dar principas veikia, kad katei viskas gerai, lepinu vitaminine pasta ir pas jokius vetus neisim, kol nebus rimtų bėdų.


Veterinaras turetu su aparatu paklauses girdet, kurioj vietoj nesvarus kvepavimas ir nustatyt, ar tai infekcija ir kurioj vietoj ji yra. Man buvo atvejis, kai veterinaras neapziurejo, kad katinui plauciu uzdegimas. Veziau pas kita, tas apziurejo, bet gal netinkamai gyde, nes niekaip tas uzdegimas nepraejo, tai as dar nulekiau pas trecia veterinara ir tas jau padejo kaciokui galutinai isgyt smile.gif
Jeigu jus isitikine, kad katytei nera infekcijos, tai aisku jos geriau netampyt pas veterinarus. Bet jeigu jai yra kazkokia infekcija ir jos laiku negydysit, tai ateity bus daug bedos, liga peraugs i chroniska ir bus jau visam gyvenimui...
Atsakyti