Įkraunama...
Įkraunama...

Neramu dėl santykių...

Sveikos, mielosios 4u.gif

Jau kurį laiką mane labai neramina viena mintis...
Su savo draugu kartu esame beveik metus. Galima sakyt, net gyvename kartu. Buvo daug situacijų, kai tik dar kartą įsitikinau, koks jis yra rūpestingas, geras, koks jo požiūris į mane.
Bet esmė tokia: jis iš pasiturinčios šeimos. jį supą didelė giminė, krūva draugų.. Tuo tarpu mano padėtis kiek kitokia: gyvenu tik su mama. Kuri, dėja serga nepagydoma liga (Bechterevu), kuri, laikui bėgant, ją paguldys į patalus, ir be kito žmogaus pagalbos, ji viena tiesiog negalės gyvent... Draugas, žino tik patį faktą - kad ji serga. Daugiau nesigilino, o aš kolkas ir nepasakojau... Gyvename mes ne taip pasiturinčiai, kaip jie - vos vieno kambario butuke, kuriam verkiant reikia remonto. Žinoma, pati esu tvarkinga, prisižiūriu, dirbu, užsidirbu, ir išoriškai visiems atrodau laiminga mergina, mylinti turinti mylintį draugą. Bet aš labiausiai bijau to, kad sužinojęs visą tiesą, draugas nepagalvotų, jog esu jam per prasta... Iki šiol, niekad nebuvo nei kažkokių mano veiksmų, kurie leistų jam pagalvot, jog esu su juo dėl kažkokios naudos.. Myliu jį labai, tačiau bijau, kad tie santykiai nenutrūktų... Vistiek, anksčiau ar vėliau jis tą tiesą butū sužinojęs..
Nežinau, ar suprasite ką čia sumaliau, tiesiog man reikėtų patarimo..
Atsakyti
QUOTE(monetka @ 2012 10 02, 11:59)
Sveikos, mielosios 4u.gif

. Vistiek, anksčiau ar vėliau jis tą tiesą butū sužinojęs..
Nežinau, ar suprasite ką čia sumaliau, tiesiog man reikėtų patarimo..


Mylim zmogu ne del jo turtu ar neturtu,cia pirma..o antra-nereiktu bijoti to,kas tu esi ir gedytis savo aplinkos mirksiukas.gif atviras pokalbis padetu atsikratyt to sunkumo,kuri dabar nesiojies su savim.. anksciau ar veliau teks vistiek,geriau anksciau..
sekmes 4u.gif
Atsakyti
sveikute,

Metai laiko kartu-gana nemažas laiko tarpas.O ko jis nežino?Kad gyvenate 1 k bute?Ar tik dėl mamos ligos ateities?Šiaip ar taip-kodėl tu ne iki galo atvira su juo?Kažkas jūsų santykiuose šlubuoja g.gif Bijai,kad paliks?Bus kaip bus lemta.Gal esi kažką pamelavusi ,kad gyvenate dideliame name ar pan g.gif Na,bet nemanau,visgi metai laiko kartu ...Taigi-dėl turtų-jis mato.O kad mama serga.Na jei dėl to paliks tave-tai bėk nuo jo kuo greičiau doh.gif
Aš gal nelabai supratau klausimo,bet linkiu būti laimingai ir sveikai mirksiukas.gif Stiprybės ateityje.
Atsakyti
Rapoja,

Kaip ir minėjau, žino patį faktą tik - kad mama serga - nesigilinant į situaciją. Pats ne kartą, naktį, mane vežė pas ją, kai pablogėdavo... Visisiškai nieko nežino tik dėl buto...
Nemelavau jam nieko - tik susipažinusi su jo aplinka, neramu pasidarė dėl to, kad gal pasirodysiu jam per prasta..
Atsakyti
QUOTE(monetka @ 2012 10 02, 12:21)
Rapoja,
Kaip ir minėjau, žino patį faktą tik - kad mama serga - nesigilinant į situaciją. Pats ne kartą, naktį, mane vežė pas ją, kai pablogėdavo... Visisiškai nieko nežino tik dėl buto...
Nemelavau jam nieko - tik susipažinusi su jo aplinka, neramu pasidarė dėl to, kad gal pasirodysiu jam per prasta..

Bet butą matė,buvo svečiuose?
Atsakyti
Ne, kolkas nebuvo. Dėl to ir neramu. Aš susipažinus su jo šeima, gimine, o jis su maniške dar ne.. Nežinau, gal jis bijo, gal nenori.... Tai kolkas ir nespaudžiu.
Atsakyti
QUOTE(monetka @ 2012 10 02, 12:26)
Ne, kolkas nebuvo. Dėl to ir neramu. Aš susipažinus su jo šeima, gimine, o jis su maniške dar ne.. Nežinau, gal jis bijo, gal nenori.... Tai kolkas ir nespaudžiu.

Mat kaip.Kažkaip įdomiai - metus laiko kartu ir nebuvo svečiuose.Na,bet visaip būna.Šiaip ar taip man atrodo visos pritars,o ir tu pati supranti,kad ateis ta diena,kai reiks pakalbėti ar pasikviesti.Gal pirma pakalbėti,paskui pasikviesti.Nebetempk.Nefaina,gėda-pofik,vat imk kada ir pakalbėk.Reikia.Kam vis galvoti,atidėlioti?Bus kaip bus.Nežinau kiek tau,jam metų.Turbūt jauni.Jei jis klauso savo mamos,ji daro jam įtaką,tai kažin kas ji per žmogus?O gal ji geras,paprastas žmogus,kuriam nesvarbu kokio luomo bus marti,kas kad ji,giminė gerai gyvenantys.O jei kokia poniutė,kuriai svarbi sūnaus draugės/marčios turtinė padėtis,tai tada nekas... Na bet bus kaip bus.Rašai,kad dirbi.Gerai.Kažin kaip su mokslais g.gif Nieko apie tave nežinau.Tu dabar kuo daugiau kiek įmanoma kurkis pagrindą sau - mokykis,dirbk ir pan. Ką susikursi dabar-labai svarbu.Kad ateityje pasisektų gauti gerą,pelningą darbą-siek.Paskui ir prie mamos daugiau gal teks būti.Patikėk,ne šis vaikinas,bus kitas,bet stenkis visais įmanomais būdais,kad galėtum gyventi geriau.Tada ir vaikinams ir jų mamoms labiau patiksi .Tu vienturtė?Jei darbas menkai mokamas,gal yra galimybė važiuoti į užsienį užsidirbti.Aš čia visai į lankas nuvažiavau biggrin.gif
Bet pradžiai-kalbėkis su juo,papasakok.Nematau prasmės beslėpti,juk niekas nepasikeis.Tu gi nemelavai,tik šiaip jis nežino,nematė.Net ir jei melavai-kalbėk.
Sorry už padrikas mintis 4u.gif Sėkmės mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
o kas leidžia manyti,kad tavo draugui ant tiek netiks tavo turtinė padėtis,kad jis jumis mes? g.gif man tai čia kaip kokio filmo serialo scenarijus. ax.gif
Atsakyti
Dažnai labiau pergyvenam dėl to , ko nežinom. Šiuo atveju, nežinai savo draugo reakcijos. Suki galvą, ką pagalvos, ar ne per prasta. Mano nuomone neturėtum apie tai galvot. Jei jis tave nuoširdžiai myli, socialinė tavo padėtis kažin ar kažką jam gros. Juk ne tai svarbiausia. Ir išvis be galo gerai Paradoksualės pasakyta. smile.gif
Atsakyti
Ir as manau, kad jums reikia pasikalbeti. Na taip, kad pasisodini ir viska iskloji iskarto. Tegul iseina is kalbos. Jei kalbesit apie bendra ateiti uzsimink, kad mamos liga tik sunkes su laiku ir noresi jai padeti daugiau. O del finansu tai net nezinau g.gif Is asmenines patirties, tai sakyciau, kad tau tai problema didesne negu jam. Na tiesiog nemalonu garsiai ivardinti, kad esi is nepasiturincios seimos, kad negali sau leisti kazko ir t.t. Pati matai kaip jis elgiasi su pinigais ar skupus, ar draugus renkasi pagal padeti, rysius, pinigines stori, ar pats jau dirba ir uzsidirba ar dar is tevu gyvena? Nuo daug ko priklauso. Maniskis nekreipia demesio i mano seimos menkus turtus, nes mato ka as atnesu i santykius, kaip tvarkausi jo namuose kai bunam kartu, mato, kad kuriu savo ateiti darbu ir nesiruosiu but islaikytine. Jo seima, beje taip pat normaliai reaguoja i mano seima, nera kazkokiu nusistatymu, kad mes varguoliai ir as netinkama marti.
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
manau, kad Jūsų draugas žino ir/ar nujaučia daugiau nei manote. Vien atvažiavus prie daugiabučio, kuriame gyvenate, galima nemažai nuspėti, kas ir kaip. Dėl mamos tai irgi mato, kad serga, ir kad pastoviai pablogėjimai. Mato, kad nėra daug artimų giminių.

Dabar klausimas, kiek per metus pažengė Jūsų santykiai, ar yra kokių nors ateities planų? Ar jo šeima nieko apie Jūsų šeimą nesiklausinėjo?

Tai, kad giminė nėra plati galbūt jam visiškai nėra trūkumas, nes kaip tik leidžiate laiką su jam artimais žmonėmis. Kaip matote, jis net su mama nesiveržia susipažinti...
Atsakyti
Na, mes kuriam planus pilnai apsigyventi kartu, kartais net tyliai pasvajojame apie rimtą šeimos kūrimą... Aš tikrai viso to labai norėčiau.. smile.gif
Atsakyti