Įkraunama...
Įkraunama...

Priemones natūralios kosmetikos gaminimui

O gal ne tik kaunietes noretu, taip dalintis aliejus ar eterinius? Jei tiesiog nera norinciu apsiimt dalint, tai as galiu. As is Vilniaus ir tikrai noreciau ax.gif Jei kam reiktu i kitus miestus, galiu persiusti

Zydrem praeitais metais berods jus taukmedzio sviesta dalinot g.gif Siemet neplanuojat? (as jau 2013 metai gyvenu biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 29 lapkričio 2012 - 07:36
QUOTE(goccia @ 2012 11 29, 07:35)

Zydrem praeitais metais berods jus taukmedzio sviesta dalinot g.gif Siemet neplanuojat? (as jau 2013 metai gyvenu biggrin.gif )

aha biggrin.gif 25kg taukmedzio smagu buvo raikyti po kila
viena mergina pirko as tik pasiuliau musu temai ir padejau isdalinti
oi dar ir dabar prisimenu ta kvapa wub.gif visai kitoks nei kad po kila kad nusiperki
reikes uzklausti ar neplanuoja tokio pirkinio bigsmile.gif jei gerai pamenu tai po 38lt/kg lygtais gavosi g.gif su siuntimu jau

nors kaip turim tokia tema tai ir cia jei kuri apsiimtu nupirkti (as neturiu tam reikalingos kortos ir patirties blush2.gif ) tikrai isidalintu tas 25kg ,o as ir vel mielai sutikciau dalinti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 29 lapkričio 2012 - 07:49
zinokit merginos ir man kazkada kilo mintis kodel tos kurios nuolat perka, turi pirkimo patirties ir t.t... nenori pirkti didelio kiekio ir dalintis, juk kaina labai gera tada buna alieju, sviestu ir t.t... ax.gif as mielai prisijungciau prie dalybu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutka @ 2012 11 29, 10:04)
zinokit merginos ir man kazkada kilo mintis kodel tos kurios nuolat perka, turi pirkimo patirties ir t.t... nenori pirkti didelio kiekio ir dalintis, juk kaina labai gera tada buna alieju, sviestu ir t.t... ax.gif  as mielai prisijungciau prie dalybu  smile.gif

O aš mintyse dar toliau buvau nuėjusi biggrin.gif Mąsčiau apie kažką panašaus į AZ perskirstymo punką Lietuvoje. Juk daug perkančių iš ten ir kartais merginos susiduria su įvairiomis problemomis: sunku prisiregistruoti, kartais neatsiunčia užsakytos prekės ir pan. O man patinka su jais bendrauti, visas problemas, su kuriomis susidurdavau, išspręsdavau greitai ir sklandžiai. Tokiu būdu man būtų malonumas (ir praktika kalbos), o merginoms mažiau rūpesčių. Deja, pabūgau, kad neatsiras norinčių ax.gif

Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2012 11 29, 08:35)
O gal ne tik kaunietes noretu, taip dalintis aliejus ar eterinius? Jei tiesiog nera norinciu apsiimt dalint, tai as galiu. As is Vilniaus ir tikrai noreciau ax.gif Jei kam reiktu i kitus miestus, galiu persiusti



QUOTE(krepsyte @ 2012 11 29, 09:22)
O aš mintyse dar toliau buvau nuėjusi  biggrin.gif

Aš norėčiau prisijungti prie vilniečių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(krepsyte @ 2012 11 29, 09:22)
O aš mintyse dar toliau buvau nuėjusi  biggrin.gif , kad neatsiras norinčių ax.gif

Manau ir aš prisijungčiau. Vis planuoju užsisakinėti iš AZ, bet vis dar neprisiruošiu.
Atsakyti
QUOTE(krepsyte @ 2012 11 29, 09:22)
O aš mintyse dar toliau buvau nuėjusi  biggrin.gif Mąsčiau apie kažką panašaus į AZ perskirstymo punką Lietuvoje. Juk daug perkančių iš ten ir kartais merginos susiduria su įvairiomis problemomis: sunku prisiregistruoti, kartais neatsiunčia užsakytos prekės ir pan. O man patinka su jais bendrauti, visas problemas, su kuriomis susidurdavau, išspręsdavau greitai ir sklandžiai. Tokiu būdu man būtų malonumas (ir praktika kalbos), o merginoms mažiau rūpesčių. Deja, pabūgau, kad neatsiras norinčių ax.gif
biggrin.gif puiki idėja, aš taip darau, bet mažesniais kiekiais(po 2-3kg), mūsų susirinko keleta merginu ir karts nuo karto padarom bendrą užsakymą didesnio kiekio ir išdalinam, pradedant sviestai, emulsikliais, baigiant EA ax.gif
Jei kas darys tai galėčiau t.p. prisidėt prie vilniečiu arba pati užsakyt jei niekas neapsiims, kaip tik planavau gruodžio pradžioj daryt užsakymą iš AZ
arba gal kas darys iš soapkitchenonline galėčiau prisijungt arba jei kas paaiškins jų svorio skaičiavimo sistema, galėčiau pati apsiimt, ten reikia jau didesnius kiekius (nei 2-3kg) užsakinėt kaip suprantu, kad pigiau gautusu siuntimas g.gif
Atsakyti
Zydrem gal zinot ten uzsisakinejo i Lietuva iskart is anglisko pusklapio. Nebandziau is akomos anglijoj uzsisakinet, tai nezinau kaip del pristatymo. Ar geriau anglijoj siustis ir prasyt, kad i autobusiuka idetu (sesuo ten,tai galeciau prasyt pagalbos). Paskaiciavau, kad tada imant ta didele deze 25kg. su parsisiuntimu gausis apie 40lt/kg. Gal iskart jei jie siuncia pigiau but siuntimas? g.gif

Jei kas norit dalintis, tada tikrai dalinames. As ne tik apie sviestmedi is akomos. Ir is akomos ir is AZ aliejai didesniais kiekiais tikrai geriau apsimoka. Ir eteriniai aliejai. As megstu pirk blush2.gif tai tikrai galiu apsiimti. padalint man irgi nesunku. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2012 11 29, 11:14)
Zydrem gal zinot ten uzsisakinejo i Lietuva iskart is anglisko pusklapio. Nebandziau is akomos anglijoj uzsisakinet, tai nezinau kaip del pristatymo. Ar geriau anglijoj siustis ir prasyt, kad i autobusiuka idetu (sesuo ten,tai galeciau prasyt pagalbos). Paskaiciavau, kad tada imant ta didele deze 25kg. su parsisiuntimu gausis apie 40lt/kg. Gal iskart jei jie siuncia pigiau but siuntimas?  g.gif

Jei kas norit dalintis, tada tikrai dalinames. As ne tik apie sviestmedi is akomos. Ir is akomos ir is AZ aliejai didesniais kiekiais tikrai geriau apsimoka. Ir eteriniai aliejai. As megstu pirk blush2.gif tai tikrai galiu apsiimti. padalint man irgi nesunku. mirksiukas.gif

siunte tiesiai i lt ,kaip ir rasiau jau su siuntimu gavosi apie 38 lt jau nepamenu tiksliai bet tikrai 40lt nekainavo,dar kazkaip pasnekejom kad kokoso taip reiketu parsisiusti bigsmile.gif
nors pernai rase kad nemokamas siuntimas ,bet kaip uzsake ,parasie jie laiskeli kad kainuos atsiuntimas,keleta merginu atsisake del tu 3-4lt ,bet labai dziaugesi tos kur maziau uzsisake buvo biggrin.gif

ai ir mane vadinkit- tu ax.gif kam tas jus
jei ka galesiu paklausti tiksliau tos merginos kuri uzsakinejo,bet manau neverta kazko is pazystamu ten trukdyti ,nelabai ka ir susitaupytu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 29 lapkričio 2012 - 11:56
QUOTE(nataliuncik @ 2012 11 29, 12:45)
biggrin.gif puiki idėja, aš taip darau, bet mažesniais kiekiais(po 2-3kg), mūsų susirinko keleta merginu ir karts nuo karto padarom bendrą užsakymą didesnio kiekio ir išdalinam, pradedant sviestai, emulsikliais, baigiant EA ax.gif
Jei kas darys tai galėčiau t.p. prisidėt prie vilniečiu arba pati užsakyt jei niekas neapsiims, kaip tik planavau gruodžio pradžioj daryt užsakymą iš AZ
arba gal kas darys iš soapkitchenonline galėčiau prisijungt arba jei kas paaiškins jų svorio skaičiavimo sistema, galėčiau pati apsiimt, ten reikia jau didesnius kiekius (nei 2-3kg) užsakinėt kaip suprantu, kad pigiau gautusu siuntimas g.gif

Jeigu yra norinčių, tai galim planuoti daryti diiiidelį užsakymą po gruodžio 3 d. biggrin.gif
AZ žada daug naujų prekių pateikti, man jau dabar seilė varva lotuliukas.gif AZ naujienos Jei norite, galėsiu lietuviškai santrauką parašyti (tik neprižadu, kad šiandien, greičiausiai penktadienio vakare blush2.gif , nes darbo daugokai turiu)

O dėl kitų parduotuvių, tai dar yra The soapmakers store, kur reikia pirkti 25 kg (siuntinio dydis 450x300x300 mm) ir siuntimas į Lietuvą kainuos 17,5 svarų (aš teiravausi). Gal irgi įdomus variantas....
Atsakyti
QUOTE(krepsyte @ 2012 11 29, 13:52)
Jeigu yra norinčių, tai galim planuoti daryti diiiidelį užsakymą po gruodžio 3 d.  biggrin.gif
AZ žada daug naujų prekių pateikti, man jau dabar seilė varva lotuliukas.gif AZ naujienos Jei norite, galėsiu lietuviškai santrauką parašyti (tik neprižadu, kad šiandien, greičiausiai penktadienio vakare blush2.gif , nes darbo daugokai turiu)

O dėl kitų parduotuvių, tai dar yra The soapmakers store, kur reikia pirkti 25 kg (siuntinio dydis 450x300x300 mm) ir siuntimas į Lietuvą kainuos 17,5 svarų (aš teiravausi). Gal irgi įdomus variantas....
drinks_cheers.gif
thumbup.gif pagaliau ir AZ turės šlapalo thumbup.gif ilgai laukiau ax.gif tai manau galima ir su vertėju išverst, gal nesivarginkit


soapmakers-store.com kažkaip maža pasirinkimą turi sviestų/aliejų ar aš blogai ieškau? soapkitchenonline man rodos didesnis asortimentas, o ir kokybė visai nebloga, mus ypač domina kokoso sviestas didesniais kiekiais, nes tik ji gali vaikai vartot vietoj sviesto
Atsakyti
QUOTE(krepsyte @ 2012 11 29, 13:52)
Jeigu yra norinčių, tai galim planuoti daryti diiiidelį užsakymą po gruodžio 3 d.  biggrin.gif
AZ žada daug naujų prekių pateikti, man jau dabar seilė varva lotuliukas.gif AZ naujienos Jei norite, galėsiu lietuviškai santrauką parašyti (tik neprižadu, kad šiandien, greičiausiai penktadienio vakare blush2.gif , nes darbo daugokai turiu)

Įbėgau į temą, eisiu skaitysiu iš kur kaip kooperuojatės. Mielai prisijungčiau, ypač po gruodžio 3, kitaip algadienio biggrin.gif
Atsakyti