Įkraunama...
Įkraunama...

H&M

Ačiū visoms atsakiusioms 4u.gif reikia jau pradėt rudeniui rūbelius pirkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lara22 @ 2012 07 22, 14:26)
man asmeniskai labai patinka hm, tiesa dar visko neisbandziau, bet kokybe man geresne uz nexto. Be to ryskios grazios spalvos bigsmile.gif bet su tais polyesterio-medvilnes bliuzonais tai mistika-ar man taip papuole kad po vieno skalbimo pradejo bumbuluotis ar kam nors taip irgi?
del naujos kolekcios-tai man dar mazoka pasirinkimo-laukiu naujo papildymo
domintu ar sitos kelnytes su pamusalu? ar jos pakanamai placios,nes maniskio labai stambaus sudejimo kojos,kad nebutu aptempta g.gif gal kas zino kiek cm nuo klyno 1.5-2 ir 2-3metu
user posted image


pasikartosiu rolleyes.gif
domintu ar sitos kelnytes su pamusalu? ar jos pakanamai placios,nes maniskio labai stambaus sudejimo kojos,kad nebutu aptempta g.gif gal kas zino kiek cm nuo klyno 1.5-2 ir 2-3metu
Atsakyti

kiek is foto iziuriu pas mano berniuka tokios pilkos yra is maziuku skyriaus, jos tokios plonos, vasariskos, ar tiktu jusu berniukui neisivaizduoju, maniskis-kudena tai jam jos gana placios
Atsakyti
QUOTE(hollie @ 2012 08 05, 14:24)
Sveikos H&M myletojos  mirksiukas.gif
mes irgi nemazai rubeliu turim is sios parduotuves smile.gif
as su klausimu, kaip manote, ar praeito sezono ir sio sezono striukes vienodo siltumo  ax.gif  g.gif

user posted image

http://www.hm.com/gb...amp;variant=116

kazko neisikelia man internetine foto g.gif
Aciu 4u.gif

kodėl man atrodo kad šių metų turėtų būti plonesnė g.gif turim preitų metų tai ji pakankamai šilta, bet aš jau ją pirkau prieš žiemą g.gif
Atsakyti
Sveikos, o as jau va, turiu nusiziurejus siuos wub.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Tai tik gavus proga, leksiu ir parduotuve apsiziureti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselija @ 2012 08 12, 13:34)
Tai tik gavus proga, leksiu ir parduotuve apsiziureti ax.gif

tai lauksim atsiliepimų drinks_cheers.gif ypač domintų raudona suknelė wub.gif

Aš gavau nemažą HM siuntinuką, viskas laaaabai patiko bigsmile.gif Noris dar ir dar biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Levander @ 2012 08 12, 18:43)
tai lauksim atsiliepimų  drinks_cheers.gif ypač domintų raudona suknelė  wub.gif

Aš gavau nemažą HM siuntinuką, viskas laaaabai patiko  bigsmile.gif Noris dar ir dar  biggrin.gif

prašom plačiau ką gavote, kas ir kaip biggrin.gif žiūriu ir avatare jūsų panelė su H&M bigsmile.gif
Papildyta:
o aš šį derinuką nusižiūrėjusi, tik kad neina pagauti IN STOCK doh.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2012 08 12, 18:50)
žiūriu ir avatare jūsų panelė su H&M bigsmile.gif

taip, bliuskutė HM Made in Lithuania biggrin.gif o kelnytės tokios pat, kur kątik įdėjot, tik spalvytė kita. Labai labai patiko. Jos iš storesnių. Ta tamsesnė dalis zomšinė. Tik jos 4-5Y, o mano keturmetei su 100cm ūgiu jau per trumpos 4u.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Levander: 12 rugpjūčio 2012 - 18:16
QUOTE(Levander @ 2012 08 12, 19:14)
taip, bliuskutė HM Made in Lithuania  biggrin.gif o kelnytės tokios pat, kur kątik įdėjot, tik spalvytė kita. Labai labai patiko. Jos iš storesnių. Ta tamsesnė dalis zomšinė. Tik jos 4-5Y, o mano keturmetei su 100cm ūgiu jau per trumpos  4u.gif  unsure.gif

kad kelnytės iš H&M tai pastebėjau iš karto bigsmile.gif turim tokias pat, patiko, kad iš storesnių, tik turim 2-3 dydį, tai mums su 100 cm, jau ir trumpos, mes matot trumpakojės biggrin.gif galvoju imti dabar šių 3-4 dydį biggrin.gif va dėl bliuzės ir abejojau lotuliukas.gif bet pasidaviau hello kitty ženklui lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2012 08 12, 18:50)
prašom plačiau ką gavote, kas ir kaip biggrin.gif 

Tik dar nieko nematavau blush2.gif Tai dėl dydžių nieko negaliu pasakyt, bet jei kam bus įdomu, galėsiu pamatuot drinks_cheers.gif
Raudonas ir pilkas KELNYTES. Mano kūdenėlei įtariu bus per plačios, mažei pilkos turėtų tikti. Liemuo reguliuojasi.

DVI PALAIDINĖS

DVI PALAIDINĖS

DVI PALAIDINĖS

SIJONUKAI Mėlyną ir raudoną. Labai labai patiko, liemuo reguliuojasi, sagytės tik papuošimas-neatsisega.

SIJONUKAS

Ir dar vieną džinsinį trumpą sijonuką, bet nebėra prekyboj smile.gif

Palaidinės tai labai papigiai man gavosi, nes ėmiau 3 už 2 kainą bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Levander: 12 rugpjūčio 2012 - 18:52
Gal yra žinančių ar tinkamos HM striukės mūsiškėms žiemoms? ax.gif Bučiau labai dėkinga už pagalbą 4u.gif

http://www.hm.com/gb...article=01504-B
http://www.hm.com/gb...article=00281-F
http://www.hm.com/gb...article=00279-D
Atsakyti
QUOTE(Levander @ 2012 08 12, 18:14)
Tik jos 4-5Y, o mano keturmetei su 100cm ūgiu jau per trumpos  4u.gif  unsure.gif


tai su 86cm imti matyt 2-3 tikrai g.gif

QUOTE(Levander @ 2012 08 12, 18:33)
Palaidinės tai labai papigiai man gavosi, nes ėmiau 3 už 2 kainą  bigsmile.gif


o jos padidintos kaip ir kiti drabuziai ane?
Atsakyti