Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika


Atidarau naują temą, nes mano žinute baigėsi senoji smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Song: 25 birželio 2012 - 14:16
QUOTE(Kriaka @ 2012 06 25, 15:04)
drinks_cheers.gif  Jus mane nuraminot, labai nustebau perskaicius cia, kad pasirodo vargas temperatura pakeisti  ax.gif  4u.gif

viskas labai paprasta tikrai thumbup.gif o karštesnį vandenį atsukt, reikia paspausti apsaugą biggrin.gif vaikai jos neiveikia ax.gif

QUOTE(Song @ 2012 06 25, 15:05)
Parašiau savo nuomonę, pasikartosiu, nepagrįstą jokiais techniniais argumentais, kodėl termostatiniais maišytuvai man nepatinka biggrin.gif Aš jų neperku, o kam jie patogūs-valio. Tarkim duoną irgi kepu ne Moulinex duonkepėj, o orkaitėj, užminkius rankomis. Nes man taip labiau patinka biggrin.gif

na dėl skonio nesiginčisim biggrin.gif duoną aš ir orkaitėj kepu lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal kas zino, kas gerus vonios baldus gamina pagal individualius uzsakymus? gal kas jau daret? smile.gif
Atsakyti
Sakykit, o Jus su kokia programa projektuojates vonios kambarius blush2.gif ? BAndau su bustovizija.lt, bet joje nera ar nerandu g.gif vonios baldu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kaki @ 2012 06 24, 21:46)
O klausimas butu ar kas gali pakomentuoti vandens maisytuvus su termostatais? Jei nebutu mazameciu vaiku namie, tai ko gero i tokius maisytuvus net nebuciau atkreipus demesio  biggrin.gif

Aš už 4u.gif Jau 2 metus naudojuosi ir neatsidžiaugiu, kad susigundžiau juos įsigyti ax.gif
QUOTE(Song @ 2012 06 24, 22:21)
Mano nuomonė labai moteriškai nepagrįsta jokiais techniniais reikalais biggrin.gif Pirma-kankinuosi su termostatiniais maišytuvais sporto klube kaskart, kai einu praustis po dušu. Antra-jau ir viešbučiai juos turi, o kadangi daug važinėju į komandiruotes, ištisai su jais vėlgi kankinuosi, kol nusistatau man reikiamą temperatūrą. Gal aš tam per tūpa biggrin.gif , bet nepatogus daiktas kasdieniam naudojimui. Vienintelis privalumas-išties reali vaikų apsauga nuo apsiplikymo. Bet aš jų į namą nededu.

Kad jame nieko sunkau nėra: dvi rankelėlės. Viena vandens atsukimui, kita - norimos temperatūros nustatymui.
QUOTE(elelele @ 2012 06 25, 14:49)
pirmą kartą girdžiu, kad termostatinis maišytuvas gali kam nors nepatikti blink.gif  viena rankenėlė atsuka vandenį, ant kitos yra skaičiukai, pasuki rankenėlę ant reikiamo skaičiaus ir vuolia biggrin.gif  paprasčiau ir nebūna doh.gif mano vyras maudosi nusistatęs 38 aš 35, juk tai sekundės dalies reikalas, nu niekaip neįtikinsite, kad ten vargas  biggrin.gif aš tik už termostatinius maišytuvus, imkite ir nesigailėsite biggrin.gif

drinks_cheers.gif
QUOTE(soalina @ 2012 06 25, 16:35)
Gal kas zino, kas gerus vonios baldus gamina pagal individualius uzsakymus? gal kas jau daret? smile.gif

Aš užsakinėjau Vln. Pigiau nei pirkti ir pagal mano norus padarė rolleyes.gif
Atsakyti
o aš ieškau vonios baldų Panevėžyje ax.gif darytis kažkaip baisoka, nes noriu tikrai vandeniui atsparių (bent jau atsparesnių, nes visiškai atsparių itariu nebūna) bet, kad nieko gero nerandu doh.gif arba jau kainuoja kaip svetainės baldų komplektas doh.gif biggrin.gif kur jūs perkate baldus voniai?
Atsakyti
Sveiki, mes pasidarem vonioj remonta, ir liko kai kuriu nepabaigtu dalyku: nera baldu (spinteles po praustuvu), niekuo " neuzdengta" vonia (sienos dazytos, tad vonios plytelem neapdirbom), ir taip pat "neuzdegta tokia nisa, kurioje stovi skalbykle ir pakabintas el. boileris..
Tai norejau kokiu nors patarimu, ar gal kas kokiu foto turit is interneto, kuo/kaip galima butu "uzdengti" vonios sona ir ta nisa? Tai butu laikinai, pakol pasitaupysim iki baldu gaminimo, o tada jau derintume kazkaip su baldais..
Masciau apie uzuolaideles, bet kazkaip senoviskai atrodytu manau..
Grindys tamsiai rudos plyteles, medzio lenteliu imitacija.. Tai masciau, gal kazka tokio kaip virvelines uzuolaidos, tik suvertos is kokiu mediniu apvaliu ploksteliu.. (Galvoj graziai man atrodo, bet kur tokiu ploksteliu gaut.. o ir ju daug daug reiktu)..
Gal kokiu ideju turit? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykusS @ 2012 06 25, 19:53)
Sveiki, mes pasidarem vonioj remonta, ir liko kai kuriu nepabaigtu dalyku: nera baldu (spinteles po praustuvu), niekuo " neuzdengta" vonia (sienos dazytos, tad vonios plytelem neapdirbom), ir taip pat "neuzdegta tokia nisa, kurioje stovi skalbykle ir pakabintas el. boileris..
Tai norejau kokiu nors patarimu, ar gal kas kokiu foto turit is interneto, kuo/kaip galima butu "uzdengti" vonios sona ir ta nisa? Tai butu laikinai, pakol pasitaupysim iki baldu gaminimo, o tada jau derintume kazkaip su baldais..
Masciau apie uzuolaideles, bet kazkaip senoviskai atrodytu manau..
Grindys tamsiai rudos plyteles, medzio lenteliu imitacija.. Tai masciau, gal kazka tokio kaip virvelines uzuolaidos, tik suvertos is kokiu mediniu apvaliu ploksteliu.. (Galvoj graziai man atrodo, bet kur tokiu ploksteliu gaut.. o ir ju daug daug reiktu)..
Gal kokiu ideju turit? smile.gif

Buna senukuose tokiu lyg is bambuko gabaliuku, lyg mediniu uzuolaidu pirk. Jos skirtos durims, tai tektu pirkt ne vienas arba perkirpus per puse ir ta kita puse panaudot g.gif
Tada gal ir nisa ta uzdengt su tokiom
Kazkas tokio
http://www.plius.lt/...dos-305008.html
http://www.select.lt...231142107584074
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spindulėlė: 25 birželio 2012 - 19:28
QUOTE(isdykusS @ 2012 06 25, 19:53)
Tai norejau kokiu nors patarimu, ar gal kas kokiu foto turit is interneto, kuo/kaip galima butu "uzdengti" vonios sona ir ta nisa? Tai butu laikinai, pakol pasitaupysim iki baldu gaminimo, o tada jau derintume kazkaip su baldais..
Gal kokiu ideju turit? smile.gif

Cia is vieno zurnalo su mobiliu nufotkinau, bet dar esu maciusi toki pat varianta su bambukiniais roletais, kuriu pilna ir Jyske yra
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2012 06 25, 19:17)

Aš užsakinėjau Vln. Pigiau nei pirkti ir pagal mano norus padarė  rolleyes.gif



o kur Vilniuj gaminot jei ne paslaptis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(elelele @ 2012 06 25, 19:39)
o aš ieškau vonios baldų Panevėžyje ax.gif  darytis kažkaip baisoka,  nes noriu tikrai vandeniui atsparių (bent jau atsparesnių, nes visiškai atsparių itariu nebūna) bet, kad nieko gero nerandu doh.gif arba jau kainuoja kaip svetainės baldų komplektas doh.gif  biggrin.gif  kur jūs perkate baldus voniai?



Aš pirkau iš Raguvos baldų. Dar kolkas neatvežė, labai laukiu. Dėl kokybės jų tai nežinau. Iš pradžių galvojau gamintis, bet kad labai brangu gaunasi.
Atsakyti
QUOTE(lietuvaite100 @ 2012 06 25, 22:33)
Aš pirkau iš Raguvos baldų. Dar kolkas neatvežė, labai laukiu. Dėl kokybės jų tai nežinau. Iš pradžių galvojau gamintis, bet kad labai brangu gaunasi.

na tą, kad brangu jau pastebėjau doh.gif biggrin.gif
mes prieš beveik du metus viename tualete viršutinę spintelę ėmėme raguvos baldų, o apatinę rivos, tai apatinė jau nuo drėgmės pradėjo pūstis vietomis doh.gif ir iš vis pastebėjimas, mano abi vonios plytelėmis iki lubų išklotos ir nesigaliu nei sekundės tokiu poelgiu, nes kai vaikai nusimaudo ir šiaip gi prigaruoja ta vonia, būna siaubinga drėgna, ką čia drėgna, šlapia visur doh.gif nors iš kart puolu valyti, sausinti doh.gif va baldai jau pasimatė doh.gif niekaip neisivaizduoju kaip medines grindis susidėjusios jas sugeba apsaugot, kad neisižergtų, ar dažytos sienos neatsilaupytų doh.gif
Atsakyti