Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

mm, supratau dabar del saldytuvo wink.gif mes irgi vonia didinome kambario saskaita smile.gif thumbup.gif
o gartraukis tikrai taip - 90cm smile.gif



QUOTE(Larissa @ 2012 07 02, 20:55)
thumbup.gif  dėl šaldytuvo: aš turėjau omeny,kad tik šaldytuvas pas mus bus ne vienoje linijoje su baldais įmontuotas, o laisvai pastatomas,truputį giliau,nes buvom spec.kišenę jam padarę kai didinom vonią  mirksiukas.gif o visa kita praktiškai 1 prie 1  tongue.gif  tik gartraukis 60 cm,pas jus ,matau, didesnis  mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(daluzenik @ 2012 07 03, 10:31)
logiska, nes ta dalis, kuri issitraukia, sulaiko riebalingus garus  mirksiukas.gif


Idomu dar, ar tie apgaravimai nekenkia plokstei g.gif
Atsakyti
QUOTE(kriorsa @ 2012 07 03, 21:25)
Idomu dar, ar tie apgaravimai nekenkia plokstei  g.gif

nu dar priklauso nuo to,kiek ir ką jus gaminsit cool.gif jei daug konservuojat pvz,ar esat kiniečių virtuvės gerbėjai ir kasdien wok keptuvėje tonas maisto ruošiate-tai tikrai turint "slabną' gartraukį ar tingint jį jungti,gali būti ne kas ir pačiai plokštei ir jos išvaizdai cool.gif
pagal asmeninę patirti: turint dujinę kaitlentę neblogai turėti ištraukiamą pakankamai galingą gartraukį ir įjungti jį kiekvieną kartą gaminant. kitaip apsineša spintelės riebalais tokiais lyg "guminiais",kad dar pabandyk nuvalyti doh.gif o jei dar plokštė dažyta nelygi ir nelabai ją ten patrinti gali,tai doh.gif
Atsakyti
Sveikos,

noriu jūsų patarimo, kuris vienos virtuvės sienos išdėstymas geresnis ir patogesnis būtų naudotis:

1. Nuo lango 120 cm spintelė, 60 gartraukio spintelė, 60 cm spintelė. Apačioje nuo kampo 60 cm iki viryklės.
user posted image

2. Nuo lango 90 cm spintelė, 60 gartraukio spintelė, 90 cm spintelė. Apačioje nuo kampo 30 cm iki viryklės.
user posted image
Atsakyti
Damos, gal kas girdėti apie Franke vandens maišytuvus? Geri jie, blogi? Kaip pėvėzė, lyginant su Hansgrohe.
Atsakyti
QUOTE(Benicio @ 2012 07 04, 10:46)
Damos, gal kas girdėti apie Franke vandens maišytuvus? Geri jie, blogi? Kaip pėvėzė, lyginant su Hansgrohe.

Mano vienai kolegei franke maišytuvas sugedo po vienų metų. kai atėjo meistras taisyt, tai baisia blogai atsiliepė apie franke maišytuvus - jų silpna vieta - vidinė membrana, kuriai apkalkėjus ima lašėti vanduo. O va pas mano seserį franke maišytuvas tarnauja jau kokius 3 metus, tiesa vienu metu irgi buvo pradėjęs lašėt, bet po pravalymo viskas gerai.
Atsakyti
QUOTE(Furtado @ 2012 07 01, 21:38)
niekas ir neatrašys, kiek kurios medžiagos ir furnitūra ir dar tuo labiau darbas kainuos. Čia lygiai tas pats, kai perkat suknelę, klaust kiek kainavo medžiaga, siūlai, pasiuvimas, ir dar kiek pardavėja nuo to gaus

nesusilaikiau: manau tai yra didelė problema, kad daug baldininkų (tačiau ne visi) nepateikia tikslių kainų. Su suknele tai neturi nieko bendro. Be to, jei užsakinėtumėte "nestandartinę suknelę" pagal Jūsų pageidavimus, kodėl pasakykite man, sąžiningas siuvėjas negalėtų pasakyti kiek kas kainuos detaliau?
Tiesiog ... apmaudu, bet pas mus žmonės, ypač baldininkai ir statybininkai, nemoka dirbti sąžiningai. Parašyti tikslią sąmatą jie kuo puikiausiai gali. bet... tada klientas matys už ką moka. o tai jiems problema. nes po darbų jie negalės prašyti pinigų "už papildomus darbus" ką jie dažnai daro norėdami pasididinti sau pelną, ir dauguma patiklių klientų sumoka. Taip pat negalės įdėti kokios nors pigesnės furnitūros vietoj brangesnės numatytos su kodais sąmatoje (yra rizika, kad klientas atseks, kad čia ne tas pvz. krepšys)... todėl jie nerašo sąmatų. Baldų gamyba pagal projektą nėra jau toks "sunkiai apskaičiuojamas" dalykas. Bet noro nėra. Uždirbti norisi kuo daugiau, o kitaip nei apgauti šiek tiek klientus .... jie to daryti nemoka.
Atsakyti
QUOTE(waterloo @ 2012 07 04, 12:46)
nesusilaikiau: manau tai yra didelė problema, kad daug baldininkų (tačiau ne visi) nepateikia tikslių kainų. Su suknele tai neturi nieko bendro. Be to, jei užsakinėtumėte "nestandartinę suknelę" pagal Jūsų pageidavimus, kodėl pasakykite man, sąžiningas siuvėjas negalėtų pasakyti kiek kas kainuos detaliau?



thumbup.gif thumbup.gif
Kiti, matot, dar sugeba pasakyti kiek pas juos furnitura, kokios kainos.
O kiti aplink suka. Didziule komercine paslaptis lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba,nežinau kur klaust,bet gal čia kas nors žinos apie indaploves g.gif Esu visiškas grybas ta tema,o kuo daugiau skaitinėju tuo labiau sukasi galva doh.gif ,nes jų daugybė,o sąlygos pas mane laaabai jau nekokios blush2.gif Reikia 12k,kuo mažesne kaina ir kuo geresnės lotuliukas.gif Nelabai taip būna,bet gal ką patartumėt blush2.gif
PVZ ELECTROLUX ESL 63010
ELECTROLUX ESL 64052
WHIRLPOOL ADG 9210
Kuri čia geresnė?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti