Įkraunama...
Įkraunama...

PayPal - 7

1 tema
2 tema
3 tema
4 tema
5 tema
6 tema

Kaip prisiregistruoti - išsamiai aprašyta čia

Aiškinamės toliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancike @ 2012 05 13, 22:57)
Mergaitės, turiu klausimą  dėl PayPal. Tema uždaryta, kol naują patvirtins klausiu čia. Gal kam yra taip buvę. Noriu apmokėti už prekes eurais. Turiu PayPal sąskaitoje svarų, bet šiek tiek trūksta, tai šiek tiek litų įsimečiau į Visa Virtuon. Bandau apmokėti, bet man neduoda pasirinkti mokėjimo iš PayPal balanso, tik iš kortelės. Kortelėje aišku tokios sumos nėra. Bet nesuprantu kodėl nuo balanso nenurašo. Prieš pora savaičių mokėjau eurais iš PayPal balanso (turėjau svarų) ir tokios problemos nebuvo, konvertavo ir tiek. Gal kas susidūrėte su tokia situacija ? Juk iš anksto PayPale aš pati konvertuoti negaliu, turėtų automatiškai atsikaitant konvertuoti. Ar čia problema gali būt dėl to, kad man trūksta tų 4 svarų  g.gif  Bet kai moki svarais juk trūkstamą sumą tiesiog nuima nuo kortos. Visą vakarą bandau atsiskaityt ir nesigauna, nu per beveik šešis metus dar tokio bajerio nėra buvę...  unsure.gif


QUOTE(Jolancike @ 2012 05 13, 23:25)
Pati paklausiau, pati ir atsakysiu  smile.gif Pavyko apmokėti  thumbup.gif
Vistik radau kaip konvertuoti valiutą, niekad to nebuvau darius. Pavyko padaryti apmokėjimą kai pakeičiau iš svarų į eurus ir nurašė visą sumą nuo PayPal balanso, o trūkstamus pora eurų iš kortelės. Matyt problema buvo dėl to, kad neturėjau PayPal balanse pilnos sumos svarais. Jei dar kam prireiktų valiutą konvertuoti, instrukcija :

    Log in to your PayPal account.
    Click Profile at the top of the page.
    Click My money, and then click Currencies.
    Enter the amount you want to convert under the Currency Exchange column.
    Choose the new currency.
    Click Calculate to preview the conversion.
    Click Review Exchange to see the conversion details.
    Click Exchange Currency to confirm the transfer.


Kadangi tai klausimas dėl PayPal, perkeliu į šitą temą, gal dar kam iškils tokia problema 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,noriu pasiteirauti.Mano situacija nepavydetina.Pirkau laikrodį iš Anglijos iš šios parduotuvės
http://www.ohclock.c...roductInfo.aspx
Pasirodė gana rimta parduotuvė.Pirkau laikrodį,apmokėjau per PAY PAL.Siuntą gavau gana greitai,bet...viduje buvo tik dėžutė laikrodžiui ir knygelė,o laikrodžio nebuvo.Iškėliau disputą,pardavėjas tylėjo,tada po 5 dienų skalavau.Gavau iš PAY PAL laiska kad pardavejas atsiunte tracking numeri.Rezoliucijos centre dabar parasyta
What happens next

Please review the information and let us know how you would like to proceed.

If you've resolved this problem, you can cancel this claim anytime.

If you received the item but it's different than you expected, you can change your reason for this claim.

Tai man dabar reiketu vadovautis paskutiniu sakiniu"change your reason for this claim"?
Patarkite kaip elgtis,ar nieko nedaryti,nes pries tai as rasiau kad gavau siuntini,bet jame nebuvo laikrodzio
Atsakyti
QUOTE(stefanija @ 2012 05 14, 14:13)
Tai man dabar reiketu vadovautis paskutiniu sakiniu"change your reason for this claim"?
Patarkite kaip elgtis,ar nieko nedaryti,nes pries tai as rasiau kad gavau siuntini,bet jame nebuvo laikrodzio


Pagal ta parasyma gautusi, kad jus zymejot, jog siuntinio negavot keldama dispute'a. Ar zymejot, kad preke ne tokia, kokia aprasyme (ar pan)? O jau paskui paaaiskinime minejot, kad nera viduje laikrodzio?

Bet kuriuo atveju, tai cia standartinis tas atsakymas - pardavejas pateikai tracking nr, paypal patikrina ar gauta ir jei gauta, uzdaro byla. Bet cia negavimo atveju. Jei jus pasirinkot kita priezasti dispute'ui, tai nieko nedarykit - paypal susiziuret turetu.
Atsakyti
registruojantis Paypal sistemoje yra keliu tipi saskaitos: Personal, Premier ir Business. Kokia pasirinkti, jei planuoju internetu ne tik pirkti, bet ir gauti mokejimus? Ar uztenka Personal? 4u.gif
Atsakyti
Gal žinote,kaip nusiusti failą į rezoliucijos centra.Man parašė:
If you wish to provide us with additional information, please login to your PayPal account and visit 'Resolution Center' and click 'add information / upload files' to case ID

Bet as niekur nerandu add information / upload files
Atsakyti
QUOTE(Sakuros @ 2012 05 16, 11:17)
registruojantis Paypal sistemoje yra keliu tipi saskaitos: Personal, Premier ir Business. Kokia pasirinkti, jei planuoju internetu ne tik pirkti, bet ir gauti mokejimus? Ar uztenka Personal?  4u.gif

Tiks kuo puikiausiai ir personal jei nesiruošiat daug prekiu pardavinet ebay,o mokėjimus be problemu gausit
Atsakyti
QUOTE(nerka105 @ 2012 05 19, 12:44)
Tiks kuo puikiausiai ir personal jei nesiruošiat  daug prekiu pardavinet ebay,o mokėjimus be problemu gausit

aciu labai 4u.gif

o tiks Visa Virtuon ar tik rimta kreditine tam tikslui?
Atsakyti
QUOTE(Sakuros @ 2012 05 21, 12:27)
aciu labai  4u.gif

o tiks Visa Virtuon ar tik rimta kreditine tam tikslui?


Tiks Visa Virtuon kuo puikiausiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancike @ 2012 05 21, 16:05)
Tiks Visa Virtuon kuo puikiausiai  4u.gif

aciu labai jums uz atsakymus, dar paskutinis klausimas - o yra kazkokia riba su Visa Virtuon mokejimams gauti? bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif padekite turiu tokia problema !!!!!
pirkau is e5p batelius 3 poras, buvo su defektu issiunciau jiems atgal, jie raso kad "mielai grazina pinigus ir apmoka siuntimo islaidas", nei velnio grazino uz 1 pora batu, o del kitu nei batu nei pinigu atgal negavau sad.gif padekite ka tureciau toliau daryti? kaip per paypal grazinti pinigus?
aciu smile.gif
Atsakyti
Pirma karta man dingo daiktas, pirkau eBay, atsiskaiciau PayPal ir pardavejas atsiunte man Refund. Ta suma matau, parasyta Completed, bet prie Balance man raso tik £0.04 GBP
As nesuprantu, kur ta suma, kuria man grazino turetu matytis; kreditineje jos irgi nera, ir manau kazkaip ja ten reiketu persikelti is PayPal sistemos?
Ismanancios pagelbekite susigaudyti mirksiukas.gif Aciu smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Alba_: 24 gegužės 2012 - 19:17