Įkraunama...
Įkraunama...

Nebegaliu..

sveikos,sunku rasyti ,bet norisi bent kur issikalbeti.Mane su vyru istiko santykiu krize..Prie viso to prisidejo ir trecias asmuo..Noriu pradeti gyventi savo gyvenima,taciau negaliu nes vyras niekaip manes nepaleidzia...Nebemyli bet nepaleidzia..Veikia psichologiskai,santazuoja.su ta KITA planuoja vaziuoti i uzsieni.Greiciau jis issinezdintu..Labai noreciau pradeti dirbti,(Tiesa,nepaminejau kad turim beveik 3 metuku dukryte)pabutu mano mazyle pas mano mama kol prasidetu darzelis,kai butu laisvadieniai nuvaziuociau,taciau vyras neleidzia to daryti..Kaip jam nepasiduoti?Sako ''Jei ja paliksi pas savo mama tada ji bus su manim''.Sakau kad jau noriu pradet dirbt,bet negaliu nes nelb dabar yra kur dukra palikt,tai sako ''duok as issivesiu i anglija''.Tiesiog santazuoja mane.Jau nebegaliu...
Atsakyti
Tai, kaip suprantu jis tave palieka, del kitos ir nori pasiimti vaika, naudodamasis tuom, kad tu neturi darbo? g.gif

Sunkus atvejis... g.gif Tai kai isvaziuos, tada gal pradek ieskotis darbo? Kai jau bus isvaziaves, galesi ir dukryte trumpam pas mama palikt? Tik gal jau geriau vakarais is mamos pasiimti, negu tik laisvadieniais pasimatyt nuvaziuot? Na nezinau, aisku pagal situacija.. Bet kazkaip i gyvenima reiktu pradeti griebtis ir nuo kazko pradet unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bellissa: 16 balandžio 2012 - 20:40
tai va,jau labai noriu pradeti dirbti,jis siandien taip isdejo mane i ''suns dienas''.tipo kad nesugebesiu dirbti,kad visada jo ismaldos prasau..tai kokio velnio tu zmogau man neleidi pradet gyvent kad nebereiktu is taves nei cento?mano mama gyvena uz 100km nuo manes,tad po darbo ja pasiimti nera galimybiu..dar labai bijau kad jis is uzsienio grizes i lt nesugalvotu issivezti mano mazyles su tavimi,juk visada sako kad mano teises i vaika tokios pacios kaip ir tavo..''..bet kokios teises dar gali buti kad tu vaika palieki..''
Atsakyti
Pala pala. Tai jūs skiriatės oficialiai, jis palieka jus dėl kitos, t.y., skyrybos dėl jo kaltės? Ir dar vaiką nori pasiimti?
Atsakyti
Tas zmogus yra pries mane ir smurta naudojes,nazodziu visada terorizuoja visada santazuoja..beje jau gyvenom atskira gyvenima jis vis budavo su ta kita..as karta su drauge nuejau i kluba..jis man pradejo grasinti kad grizciau namo ir kad gausiu i dantis...taksi paprasiau kad sustotu toliau nuo namo,ziuriu jis laukia manes lauke....tada sumuse kai grizau namo..kita diena sakau jei butum neisejes buciau ejus i policija kadangi salia yra komisariatas..sako reikejo pabandyt,butu atvaziave buciau pasakes kad vaika per balkona ismesiu.Ar gali buti tevo tokios kalbos? doh.gif
Papildyta:
Na taip..
Atsakyti
Autore, jei jau buvo prieita iki fizinio smurto, jums reikėjo kreiptis į policiją kaskart, kai vyras smurtauja. Kad būtų oficialiai fiksuota, kad vyras - smurtauja. Po tokių dalykų niekas jam būtų neleidęs pasiimti vaiko, o dar ir skyrybų atveju, jūs būtumėt nukentėjusioji pusė (smurtauja plius santuoka iširo dėl JO neištikimybės), vadinasi, jis galėtų likti plikas basas ir be teisės į vaiką.

O dabar...Ir jūs dar bijot, kad jis neleis jums augint vaiko, neleis to, neleis ano.. doh.gif Pasakys, kad užsimanė su naująja drauge augint jūsų dukrą - taip ir atiduosit?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 16 balandžio 2012 - 22:47
bet patarkit kaip jam pasipriesinti?bijau kad jis nekersytu mano artimiesiems,nes tikrai kartais buna neprognozuojamas.kazkada yra sakes kad kiek reiks tiek sumokes(turejo galvoje advokatams teisejams) bet dukra bus su juo...galbut galeciau jam pasipriesinti bet kai visada grasina viskuo kas liecia dukra tai nesugebu to padaryti...dukra mano gyvenimas...jis man yra sakes kad jis ne seimos zmogus ir jam seimos nereikia...bet vis grasina pasiimsias dukra...jis per tuos 3 metus jos nebuvo net i lauka issivedes pasivaikscioti,jei kur isvaziuoju visa diena pampis buna nekeistas...tai apie koki pasiemima jis cia galvoja...bet va zaidzia mano jausmais nes jaucia kad pergyvenu...
Atsakyti
QUOTE(mamynukas @ 2012 04 17, 01:10)
bet patarkit kaip jam pasipriesinti?bijau kad jis nekersytu mano artimiesiems,nes tikrai kartais buna neprognozuojamas.kazkada yra sakes kad kiek reiks tiek sumokes(turejo galvoje advokatams teisejams) bet dukra bus su juo...galbut galeciau jam pasipriesinti bet kai visada grasina viskuo kas liecia dukra tai nesugebu to padaryti...dukra mano gyvenimas...jis man yra sakes kad jis ne seimos zmogus ir jam seimos nereikia...bet vis grasina pasiimsias dukra...jis per tuos 3 metus jos nebuvo net i lauka issivedes pasivaikscioti,jei kur isvaziuoju visa diena pampis buna nekeistas...tai apie koki pasiemima jis cia galvoja...bet va zaidzia mano jausmais nes jaucia kad pergyvenu...

Kaip gali ir žada keršyti artimiesiems ?
Atsakyti
na jis gali bet ko imtis,gali atvaziaves pas mano mama ja sumusti,manau kad galetu net uzdegti namus...na jis kai isgeria tai buna neprognozuojamas...ir kodel tik dabar jis pasirode visu grazumu..
Papildyta:
Arba gal tiesiog as labai isibailinusi..
Atsakyti
QUOTE(mamynukas @ 2012 04 17, 00:41)
na jis gali bet ko imtis,gali atvaziaves pas mano mama ja sumusti,manau kad galetu net uzdegti namus...na jis kai isgeria tai buna neprognozuojamas...ir kodel tik dabar jis pasirode visu grazumu..
Papildyta:
Arba gal tiesiog as labai isibailinusi..



I kalejima ji reikia uzdaryti! Ten tokius gerai pamokintu! Issigymelis! Tau reiktu turbut skunda parasyti. Kaip galima net pagalvoti, kad nuvaziuotu ir tavo mama sumustu!? Visai beprotis! Jam ikrest gerai reiktu!
Atsakyti
QUOTE(Bellissa @ 2012 04 17, 08:55)
I kalejima ji reikia uzdaryti! Ten tokius gerai pamokintu! Issigymelis! Tau reiktu turbut skunda parasyti. Kaip galima net pagalvoti, kad nuvaziuotu ir tavo mama sumustu!? Visai beprotis! Jam ikrest gerai reiktu!

Niekada cia nerasiau , bet dabar perskaicius negaliu nepasakyti, kad : yra tokia kategorija zmoniu - smurtautojai ir aukos.Na taip jau yra.Zmogus grasina, jis neprognozuojamas, jo bijo ,o bijo daugelis todel , kad neturi tvirto uznugario , palaikymo , stipriu artimuju.Tuomet smurtautojas yra erelis.I kalejima ji pasodins tik tuomet, jei ivykdys tuos jusu isvardintus grasinimus.Arba nepasodins.Tokie zmones megaujasi savo valdzia , kadangi mano siuo metu esantys dievai.Kiekvienu smurtu atveju kvieskite policija, na bent kazkas pajudes is sios situacijos.Linkiu stiprybes ir ryzto.Ir nelaukite nieko, jei rasote cia tiesa, nes jus negyvensit, o egzistuosit pagal vyro taisykles.Jis jus naikina kaip asmenybe.
Atsakyti
na matot pati augu be tecio,o manau jei toki tureciau kuris trenktu kumsciu i stala ir pasakytu viskas.ir ta vyra pamokytu...o kadangi mano tevas isgeriantis,tai ka cia ir padarys..
Atsakyti