Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas 29 tema

Turiu suskrebinta seniena - kvieciu uzsukti i bloga
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zmogiuke: 20 rugpjūčio 2012 - 15:10
QUOTE(Zmogiuke @ 2012 08 20, 08:09)
Turiu suskrebinta seniena - kvieciu uzsukti i bloga
user posted image

NUOSTABU! komentaras bloge wink.gif
Atsakyti
Zmogiuke nuostabi seniena wub.gif
O mano si skrebuka matete LT skrebukiu susitikime, o kas nematet pasirodau smile.gif
user posted image
O sia skrebukas is susitikimo, prisistatymo korteles biggrin.gif
user posted image
O sis skrebukas tiesiog paprastas greitukas smile.gif
user posted image
Na dar turiu mini albumeli, bet ji kvieciu apziureti pas manes sveciuose smile.gif
Atsakyti
Sypseniki, kokie grožiai tavo bloge wub.gif
Atsakyti
QUOTE(astaste @ 2012 08 21, 14:43)
Sypseniki, kokie grožiai tavo bloge  wub.gif

Dekui 4u.gif
Atsakyti
Aš truputį ne į temą blush2.gif Noriu paklaust, gal yra užsisakinėjusių Studio Calico rinkinius į LT - per kiek laiko iki jūsų ateina šitie gėriai iš USA? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tishka @ 2012 08 24, 04:24)
Aš truputį ne į temą  blush2.gif Noriu paklaust, gal yra užsisakinėjusių Studio Calico rinkinius į LT - per kiek laiko iki jūsų ateina šitie gėriai iš USA?  smile.gif

dalijablog uzsisakinejo i UK...manau tiek pat laiko keliaus ir i LT wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2012 08 24, 13:42)
dalijablog uzsisakinejo i UK...manau tiek pat laiko keliaus ir i LT wink.gif


Sutinku Irma, turbut kad tiek pat. Idomu tik ar siunčia į LT...
Atsakyti
QUOTE(lotta23 @ 2012 08 24, 05:54)
Sutinku Irma, turbut kad tiek pat. Idomu tik ar siunčia į LT...

Aga, teisinga....galimybe kad nesiuncia.
O sakyk, ar dar prenumeruoji Studio Calico? As buvau uzsisakius viena kit'a ismeginti, bet...mano kuklia nuomone 'skregiskas' priemoniu turinys palyginus kiek pati sugebeciau nusipirkti uz $34.50 kokiam Archiver's...nors aisku (+) tai kad neturiu pati vazineti i parduotuves, ir malonumas kazka gauti paste smile.gif

Dar man Jenni Bowlin vintaziniai kit'ai (ir aplamai JB gamyba) man labai prie sirdies...manau ateity prenumeruosiu, bet pakolkas reikia damusti neissekianciu priemoniu atsargas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lotta23 @ 2012 08 24, 12:54)
Sutinku Irma, turbut kad tiek pat. Idomu tik ar siunčia į LT...


Į LT tai siunčia, tik man kažkaip nesinorėtų laukti kokį mėnesį, kol iki čia atskris...
O dėl kainos, tai sutinku, kad brangoka, tik kad tokiai žioplei kaip aš tai labai patogu - viskas vienoj vietoj, nereikia papildomai galvos sukti... Todėl ir galvoju, gal verta pabandyt, tik vat laukimų ilgų tai aš nemėgstu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2012 08 25, 13:48)
Dar man Jenni Bowlin vintaziniai kit'ai (ir aplamai JB gamyba) man labai prie sirdies...manau ateity prenumeruosiu, bet pakolkas reikia damusti neissekianciu priemoniu atsargas ax.gif


Kokie grožiai ...
Atsiprašau kad ne į temą blush2.gif o ką reiškia prenumeruoti ... pirmoji gauni jų produkciją ? o kaip su atsiskaitymu ?
Pas mus dar tokio bajerio nėra g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sanrita @ 2012 08 26, 01:59)
Kokie grožiai ...
Atsiprašau kad ne į temą  blush2.gif o ką reiškia prenumeruoti ... pirmoji gauni jų produkciją ? o kaip su atsiskaitymu ?
Pas mus dar tokio bajerio nėra  g.gif

JAV sis skrebinimo kit/rinkinuku bajeris labai paplites...ju begalybe, bet populiariausi sakyciau kad Studio Calico ir Jenni Bowlin.
O daroma taip... placiau anglu k. aprasyta cia
Atsiskaitai kreditine kortele ir tarp 7-10 kiekvieno men (JAV gyventojams...i uzsieni manau uzsidels 2 savaites) atkeliauja dezute su nauju priemoniu asortimentu.

(uzmirsau dadeti kad jei prenumeruoji tai automatiskai jie atsiskaitys is jusu pateiktos kreditines korteles 6-to kas men.)

O kaip prenumeruoti, tai nueini i "This Month's Kits", ir turi pasirinkima ar prenumeruoti ju pagrindini rinkini, t.y. "Paper Crafting Kit" uz $27.45USD ar mini albumo rinkini "Mini Album kit" uz $37.50USD. Uz persiuntima, dades ant korteles gryna suma kiek kainuos paste.

***Kad prenumeruoti kas menesi, butina uzsakyti spaudziant salia norimo kit'o: "use this button to purchase this product as a Membership". Tada kas men. atsius nauja. Siaip jei tik pirksi be 'membership' tada atsius vienam kartui.

Bet manau kad jei uzsakysi Mini albuma su 'membership' tada mini albumo kit'a kas men. ir siuntines, o gal kita men. uzsimanysi to pagrindinio rinkinio. Manau geriau imti ta pagrindini 'Paper Crafting kit', ir jei kuri men noretum ismeginti papildomus rinkinius ar siaip apsiprekinti ju parduotuvelej tai reikia uzsakyti tarp to men. 1-5to, ir tada dades i prenumeruoto kit'o deze neimdami extra uz persiuntima (bent JAV gyventojams, jei i uzsieni gal daugiau ims uz persiuntima?)

'Add-on kits' tai papildomi rinkinukai bet su ju pirkimu negali prenumeruoti. Tai papildomai dades prie pagrindinio prenumeruoto 'Paper crafting kit' arba Mini albumo kit'o.

Ir dar pamirsau dadeti....jei noresi nutraukti prenumerata, tai bent kada gali tai padaryti su Jenni Bowlin, o kiek pamenu su Studio Calico, tai nepaleidzia taves visiem metams schmoll.gif

Manau daug pliusu prenumeruoti kit'us:
Pastoviai gausi naujausia skrebinimo produkcija; viskas priderinta, suderinta tai nereikia paciai kuistis savu priemoniu atsargose; ir jei truks ikvepimo, nuostabiu pavyzdziu dizaineriu komanda pateikia su butent to menesio kit'ais 'Design Team Gallery'

Ar nors kiek aiskiau, ar susukau galva? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 26 rugpjūčio 2012 - 15:39