Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

Nauja tema atrodo nebuvo sukurta, tad tesiam pokalbius toliau cia smile.gif

Sena tema.

QUOTE(Mirksniukas @ 2012 03 12, 18:18)
labai keista, nes kiek skaitau temas apie virtuves, visur stalčiais džiaugiamasi daug labiau nei spintelėmis (iš kurių, norint pasiekti gale esančius daiktus, reikia visą priekį iškraustyti) g.gif


Sutinku su siuo teiginiu, nes man spinteles taip igriso, kai nori ka nors pasiimti is toliau, reikia viska is jos iskraustyti... doh.gif Todel as labai noriu stalciu, kad butu patogiau smile.gif

Kaip tik snd buvo atvaziaves pazistamas projektuotojas, kartu dirbom, tai jis apsiziurejo kas kaip, nusiusiu jam projekto kopija ir prades projektuot virtuvini.. thumbup.gif
Atsakyti
Yra tema PATOGI VIRTUVĖ
Atsakyti
cia matyt kiek zmoniu , tiek nuomoniu. vieni uz spinteles, kiti uz stalcius. Man asmeniskai spinteles paprasciau priziureti nei stalcius blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(_s-i-r-d-u-t-e_ @ 2012 03 12, 20:44)
Nauja tema atrodo nebuvo sukurta, tad tesiam pokalbius toliau cia smile.gif
Sutinku su siuo teiginiu, nes man spinteles taip igriso, kai nori ka nors pasiimti is toliau, reikia viska is jos iskraustyti...  doh.gif Todel as labai noriu stalciu, kad butu patogiau smile.gif

Kaip tik snd buvo atvaziaves pazistamas projektuotojas, kartu dirbom, tai jis apsiziurejo kas kaip, nusiusiu jam projekto kopija ir prades projektuot virtuvini..  thumbup.gif


Kiek man teko susidurt su virtuviniu gamintojais, visi tik ir siulo, arba lentynos, arba stalciai, arba cargo mechanizmas, ir dar keletas mechanizmu kampiniu spinteliu vidiniam ispildymui, bet dar ne vieni nepasiule auksta 60 cm gylio ir 60 cm plocio spinta (kaip pvz) padaryti ale 'pull out twin basket' arba tiesiog saldytuvo principu.
Cia kaip pavyzdys: http://www.hafele.co...ages/101-13.pdf


Mes tai su vyru, kai jau mums sumontuos virtuvini su elementariom lentynom, darbsciuju ranku burelio principu bandysime savo kai kurias spinteles padaryti ismaniosiomis patys smile.gif Nes man asmeniskai tai butent tas 'saldytuvo' principas patinka ir nereikia nei pull out'u.
Atsakyti
Sveikos,
na ka merginos bijojau del savo komplektuko virtuves praeitoje temutej, kad bus tamsus pirmasis aukstas, bet dabar jau nusiraminau kai pradejo montuoti biggrin.gif ir stalvirsis kada dabar matau jau visa plota man paciai graziai atrodo ir nera margutis. Pagaliau darbai juda link pabaigos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke20 @ 2012 03 22, 22:27)
Sveikos,
na ka merginos bijojau del savo komplektuko virtuves praeitoje temutej, kad bus tamsus pirmasis aukstas, bet dabar jau nusiraminau kai pradejo montuoti  biggrin.gif ir stalvirsis kada dabar matau jau visa plota man paciai graziai atrodo ir nera margutis. Pagaliau darbai juda link pabaigos  thumbup.gif


Pasirodykit bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonlight @ 2012 03 23, 13:04)
Pasirodykit  bigsmile.gif


imesiu foto kai jau bus ir antras aukstas sumontuotas, nes pakolkas tik pirma baigineja mirksiukas.gif Tuomet matysis jau visuma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke20 @ 2012 03 23, 15:53)
imesiu foto kai jau bus ir antras aukstas sumontuotas, nes pakolkas tik pirma baigineja  mirksiukas.gif  Tuomet matysis jau visuma  smile.gif

labai laukiam bigsmile.gif foto.

ziuriu niekas neskelbe naujos temos - susikraustem cia thumbup.gif
Atsakyti
jau maniau nauja tema atidaryt,bet ziuriu visos cia ir as jungiuos 4u.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif
Jungiuosi į Jūsų būrį, nes planuojam vistuvės remontą, tai pamažu imu dairytis... Norėjau pasiklausti ar kaitlentė ir orkaitė gali būti šalia šaldytuvo? blush2.gif Mūsų virtuvėlė nedidelė, tai pamažu imu galvoti kur ką statyčiau... ax.gif
Atsakyti
Atrodo radau atsakymą, kad nerekomenduojama blush2.gif Tai šis variantas atkrenta, tai aš su kitu klausimu... kaip toli galima statyti gartraukš nuo vėdinimo angos, pvz šis gartraukis

Ir dar vienas klausimas.. kaip toli gali būti kriauklė nuo vamzdynų, nes dar turiu ir skalbimo mašiną įtalpinti blush2.gif

Ačiū už kantrybę biggrin.gif
Atsakyti
braskute_v, pas mus įmontuojama orkaitė yra šalia šaldytuvo. Naudoju jau 1,5 metų, jokių problemų nekilo. Kaitlentė įmontuota priešingoje pusėje.

Atsakyti