Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristynka*: 05 kovo 2012 - 14:26
QUOTE(kristynka* @ 2012 03 05, 14:01)
o kojinems tas siulas neperplonas ? g.gif

Tai juk jis specialiai kojinėms ir skirtas.
Atsakyti
Gal kas bandėte šiuos siūlus - Magic Angora (nauji)
http://www.siulai.eu...p;category_id=1

mane ypač domina ar numezgus iš šitų siūliukų skarą, jos kraštai gerai išsitampytų g.gif
Atsakyti
Iškilo klausimėlis dėl Vernito medvilnės. Kažin jis nedažo?
Ketinu marginti persikinę spalvą su balta, bet turiu itarimų, kad siūliukai nebrangūs, gali dažyti... Gal turit kuri patirties?
Atsakyti
QUOTE(daisy5693 @ 2012 03 05, 15:24)
Iškilo klausimėlis dėl Vernito medvilnės. Kažin jis nedažo?
Ketinu marginti persikinę spalvą su balta, bet turiu itarimų, kad siūliukai nebrangūs, gali dažyti... Gal turit kuri patirties?

as buvau liemene sunui mezgus balta melyna... balta taip ir liko baltutele. aisku as karstam vandeni neskalbiu 30-40
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2012 03 05, 12:17)
bet cia jau labai siltos iseitu kepurytes, nes 75proc vilnos g.gif


Pritariu jau išsakytai nuomonei, siūlas labai plonas. Ankstyvam pavasariui tokio šiltumo pakaks, o vėliau jau medvilnines kepures nešiosim rolleyes.gif
Atsakyti
Gal kuri girdejot, kas ten Kaune Kanto gatvej atsidare, pries Kraujo centra - lyg siuline? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Esemesas @ 2012 03 05, 20:35)
Gal kuri girdejot, kas ten Kaune Kanto gatvej atsidare, pries Kraujo centra - lyg siuline? ax.gif

Buvau maždaug prieš mėnesį ten. Labai nedaug siūlų turėjo - vieno gamintojo, kelių rūšių ir jokio spalvų pasirinkimo.
Atsakyti
Labas rytas,
gal kas eis i Maxima, uzmeskit aki i Vernito siulus,kokie jie ten sukuotiniai ir kociotiniai. biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
sveikos merginos,
kur Kaune galima Vernito plonosios medvilnes?
gal kaina zinot?
Atsakyti
QUOTE(uudraa @ 2012 03 06, 08:15)
sveikos merginos,
kur Kaune galima Vernito plonosios medvilnes?
gal kaina zinot?

ABC parduotuvėj mačiau bet spalvų pasirinkimas nedidelis ax.gif Kainos neatsimenu gal 6Lt/100g g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alacka @ 2012 03 06, 08:22)
Labas rytas,
gal kas eis i Maxima, uzmeskit aki i Vernito siulus,kokie jie ten sukuotiniai ir kociotiniai.  biggrin.gif  blush2.gif

buvau vakar vienoje XXL maximoje, buvo krepsyje sudeti, matyt akcijai paruosti Vernito siūlai- ploni 100proc. akrilanas, o is vilnos (ar pusvilnes)- tie prastieji...Galbūt siandien jau jų daugiau išnešė, bet vakar vakare buvo ne kas.. schmoll.gif
Atsakyti