Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- petunija

sveikutės , žadėta vaizdinė dauginimo medžiaga:
šiuo metu turiu tokias petunijas svyrančias, šios veislės gerai šakojasi ir nebūtina skabyti kad šakotusi, bet aš noriu pasidauginti daugiau dėl to skabau, vat:
user posted image
user posted image
tada sodinu į drėgną, gerai drėgną substratą:
user posted image
user posted image
tada uždengiu polit. maišeliu ir ant palangės vėsios (šiaurinės, kad saulės tiesioginės negautų)
user posted image
Jei pastebėjote, dėžutė skaidri, todėl labai gerai matysis kai šakneles išleis. Štai ir viskas, sėkmės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(esposa @ 2012 03 12, 19:00)
user posted image
o cia mano grazuoles blush2.gif


Ogo kokios grazios wub.gif ,pas manes dar tokios nedideles nors as Graikijoje, bet orai nuo penktadienio atsils thumbup.gif
Papildyta:
Neili kas per rusis pas jus? ,lapai kokie dideli ogo ir tokios riebios is saves wub.gif
Atsakyti
WonderWave Pearly
Atsakyti
O cia is sodinuku ar pati sejote is seklyciu?
Atsakyti
QUOTE(indre.indre @ 2012 03 12, 23:07)
O cia is sodinuku ar pati sejote is seklyciu?

iš sėklų, sėjau apie sausio 20 d.
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2012 03 12, 23:00)
WonderWave Pearly

Ta vaizdinė medžiaga liuks thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Niekada pati taip nedauginau blush2.gif blush2.gif O dabar galas mano pirktinėms surfinijoms, kiek paūgėjusias kaip reikalas nugenėsiu lotuliukas.gif
Papildyta:
Dar toks klausimukas, kiek maždaug procentų jų prigyja? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 03 12, 23:08)
Ta vaizdinė medžiaga liuks thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Niekada pati taip nedauginau blush2.gif  blush2.gif O dabar galas mano pirktinėms surfinijoms, kiek paūgėjusias kaip reikalas nugenėsiu lotuliukas.gif

Džiaugiuosi, kad galiu patart, pati visko išmokau šiame forume, taip kad atiduodu duoklę, patariu kuom galiu , tikiu, kad ir jūs vėliau negailėsit patarimų naujokėms 4u.gif
Papildyta:
90 procentų tikrai, praktiškai visos man pernai isišaknydino, turėjau 8 baltas sudygusias iš sėklyčių, o paskui apie 40 gavosi doh.gif draugėms patiko tongue.gif
Atsakyti
As ir savasias genesiu smile.gif Dabar kai pamaciau, kaip tai daroma, bandysiu ir as butinai bigsmile.gif
O mazdaug po kmiek laiko pradeda leisti sakneles?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristeja: 12 kovo 2012 - 22:26
QUOTE(Aristeja @ 2012 03 12, 23:24)
As ir savasias genesiu smile.gif Dabar kai pamaciau, kaip tai daroma, bandysiu ir as butinai bigsmile.gif
O mazdaug po kmiek laiko pradeda leisti sakneles?

apie savaitę, patikslinsiu kai išleis ir parodysiu smile.gif
Atsakyti
as irgi taip darau,man patinka,kad jos veliau pradeda zydet...pirmosios buna apsipylusios ziedais,o tos dar ruosiasi...tai kokia negrazia pakeiciu nauja ir viskas buna puiku smile.gif
Atsakyti
INDRE.INDRE pas mus jau +19 thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2012 03 12, 21:34)
sveikutės , žadėta vaizdinė dauginimo medžiaga:


aciu labai bigsmile.gif cia kaip suprantu nuskinat sonine sakele, ne virsunele?
Atsakyti