Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, XVII tema

QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 04 03, 09:23)
visą laiką atsiranda dalykų, kurių reikia naujai mokytis 4u.gif

Labai teisingai... Nėra vienos geros tobulo kremo formulės - medžiagų gamybai pasirinkimas didelis, ir kiekvieną reikia pažinti, suprasti kaip, kur,kada, kodėl naudoji. Kiekviena oda irgi skirtinga. Kažkam agurklės idealu, man - netinka. Vienoms patinka riebūs, kitoms lengvi gaminiai, vienos vertina vienus, kitos kitus emulsiklius. Bet visais atvejais sava kosmetika - nuostabi. Nenorėkit stebuklo iš pirmo kremuko, tikrai reikia pasiskaityt, pasimokyt, kad gaminys būtų išties puikus. Bet kai noro yra, viskas įmanoma. Sėkmės 4u.gif Vis lyginu kremų gamybą su maisto gaminimu - kad ir nelabai vykęs, naminis kotletukas bus daug vertingesnis už Makdonaldo mėsainį, nors pastarasis bus gražesnės spalvos, gal net kvepės skaniau, bet maistinės vertės prasme net negali lygint... 4u.gif Vien kad parabenų nenaudojame, jau yra labai daug. Mėgstu šitą puslapį (tik reikia dėmesio į reklamas nekreipt, o informacijos būna įdomios), kas skaitot angliškai, pasižiūrėkit karts nuo karto (dar neseniai apie saulę, įdegį buvo labai geras, jei nerasit, galiu įkelt nuorodą):
http://articles.merc...20402_DNL_art_1
Atsakyti
Agnė/Ramutė buvau jau pasigedusi jusu biggrin.gif
laba idomu skaityti jusu kremu sudetis kas kam tinka ,ka su kuo derinat 4u.gif
o receptu taip ir netalpina merginos prisizadejusios g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 03 balandžio 2012 - 10:59
O lietuvių ar rusų kalbomis apie kremų gaminimą ar yra kokios literatūros ir kur būtų galima gauti?
Aš jau keli mėnesiai savos gamybos kremais tepuos, bet kažkas ne taip. Iš vienos pusės odai lyg ir nieko, bet vis kokių spuogelių, pabėrimų išlenda, lyg pleiskanoja, tai turiu tokią mintį, kad per daug hialurono rūgšties oda gauna arba aplamai per daug visko pridedu į kremą.
Dar norėjau paklausti, aš kremą plaku su šluotele ir man gaunas lyg kokios putos su oro burbuliukais, turbūt toks plakimas nelabai gerai?
Atsakyti
Gal patarsit merginos koks isbandytas e.a. nuo plauku slinkimo padeda? pavasari plaukai slenka labiau nei iprastai, kazkaip norisi pastiprint pamaitint juos, galva shaip paskutinius pora menesiu plaunu Gasulo moliu, del blizgesio ilasindavau apelsinu e.a, bet norisi kazko plaukams pastiprinti. Esu skaicius kad rozmarinai plauku galiukams labai gerai, bet neisbandziau dar, o vat kas shaknis ir aplamai visa plauka stiprina?
Atsakyti
QUOTE(mairux @ 2012 04 03, 13:48)
O lietuvių ar rusų kalbomis apie kremų gaminimą ar yra kokios literatūros ir kur būtų galima gauti?
Aš jau keli mėnesiai savos gamybos kremais tepuos, bet kažkas ne taip. Iš vienos pusės odai lyg ir nieko, bet vis kokių spuogelių, pabėrimų išlenda, lyg pleiskanoja, tai turiu tokią mintį, kad per daug hialurono rūgšties oda gauna arba aplamai per daug visko pridedu į kremą. 
Dar norėjau paklausti, aš kremą plaku su šluotele ir man gaunas lyg kokios putos su oro burbuliukais, turbūt toks plakimas nelabai gerai?

Dėl plakimo - pabaigoj reikia tik maišyti, galima palikti indelyje atvėsti, tada gerai mentele išmaišyti ir sudėti į kremo induką, bus be oro burbuliukų 4u.gif
Literatūros nežinau, nuorodos - pirmam psl., rusiškas forumas, kurį daugiausia skaitau
http://forum.aromarti.ru , iš jo ir pas mus daug receptų merginos parašo pagal save truputį pakeitę...
O dėl odos pleiskanojimo ar spuogelių - viskas labai individualu. Man kaip tik nustojo pleiskanoti ir traukti odą, kai pradėjau naudoti savo gamybos kremus biggrin.gif
Paprasčiausiais būdas - žiūrėkit, kokia sudėtis buvo pramoniniuose kremuose, kurie geriausiai tiko, galima naudoti tokias pat aktyviasias medžiagas, bet be parabenų ar kitų "blogiečių" priedų
Atsakyti
QUOTE(Keretoja @ 2012 04 03, 19:01)
Gal patarsit merginos koks isbandytas e.a. nuo plauku slinkimo padeda? pavasari plaukai slenka labiau nei iprastai, kazkaip norisi pastiprint pamaitint juos, galva shaip paskutinius pora menesiu plaunu Gasulo moliu, del blizgesio ilasindavau apelsinu e.a, bet norisi kazko plaukams pastiprinti. Esu skaicius kad rozmarinai plauku galiukams labai gerai, bet neisbandziau dar, o vat kas shaknis ir aplamai visa plauka stiprina?

O kaukė vien molio? Bandykit įmaišyti aliejų ar aliejinę kaukę daryti : kviečių gemalų, ricinos, simondsijų, arganų aliejai, EA - rozmarinų, kedrų, rožmedžio, levandų tinka; dar - varnalėšų, dilgėlų fitoliai arba žoles palaikyti užpylus obuolių actu, o paskui dėti į skalavimo vandenį
Atsakyti
QUOTE(mairux @ 2012 04 03, 13:48)
kažkas ne taip. Iš vienos pusės odai lyg ir nieko, bet vis kokių spuogelių, pabėrimų išlenda, lyg pleiskanoja, tai turiu tokią mintį, kad per daug hialurono rūgšties oda gauna arba aplamai per daug visko pridedu į kremą. 

Spėju, kad darai savo odai per daug riebų kremą, gal sviestų daugoka veidui. Nuo hialurono neturėtų pleiskanoti, nebent alergizuoja. Taigi manau, kad oda kemšasi nuo riebalų pertekliaus, ir pleiskanoja bei džiūna taip pat nuo jo. Bandyk su lengvesniais aliejais, mažesniu procentu riebalo darytis. Kodėl dedi daug hialurono, jei manai kad gali būt per daug? Sausa oda? Naudok kitas priemones, alijošių jei tau tinka, - ramins, drėkins, reguliuos. O jei kremai riebūs, oda gauna signalą kad riebalų ir taip daug, ima mažiau pati gamint ir dar labiau sausėja. Ir aktyvių priedų dideli kiekiai daugiau naudos neduoda - jei tinka, tai ir mažos-vidutinės normos gana. 4u.gif

Su plaukais kankinuos ištisus metus. Dabar drėgnus po plovimo įtrinu šaknis apilink smilkinius, virš kaktos 3-5 lašais rozmarinų CO2 su 1-2 lašais imbiero EA, kad kraujotaką skatintų.
Vėliau kokiais kitais keisiu. Kol kas rezultato nematau - bet aš jo turbūt ir nepamatysiu,nes visą laiką kažką plaukų labui darau, keisdama būdus ir priemones.

Dar pareklamuosiu Bacuri sviestą. Super, ne kvapas (toks truputį šlapios žemės su riešutais), ne tekstūra ( su grūdeliais kaip cetilo alkoholio pribarstytas), bet poveikis.
Man vienintelis iš sviestų, kuris gerai geriasi. Labai gerai ramina probleminę vyro odą, ir vienintelis sviestas, kuris ant šlapios odos lyg drėkina - galiu be kremo apseit.
Nors kremus žinoma vistiek plaku... Bet įvairovė įdomu. Reklamuoju, nes gerą pusdienį kapsčiau apie jį ionternete informaciją. Pas pardavėjus labai skūpiai aprašytas, norėjau daugiau. Daug gerų dalykų apie jį radau, užsienyje su juo kremai egzemai gydyti gaminami. Antioksidantas, t.p. tyrinėjamas antivėžinis ir antiepilepsinis to augalo, iš kurio šitas sviestas ( Platonia insignis) preparatų poveikis. 4u.gif
Atsakyti
O taip Bacuri nuostabus sviestas smile.gif nors veido dabar juo netepu, bet rankos per naktį atsigavo, atrodo nauja oda ataugo. Puikiai nuramino odelę po depiliacijos, lūpos kaip puikiu balzamu pateptos.. Už sviestmedį man tikrai geresnis. Na tik jo kvapas ir spalva ne visiems priimtina gali būti biggrin.gif
papasakokit, kas jau išbandėt tą naują silikoną iš AZ smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Keretoja @ 2012 04 03, 19:01)
Gal patarsit merginos koks isbandytas e.a. nuo plauku slinkimo padeda? pavasari plaukai slenka labiau nei iprastai, kazkaip norisi pastiprint pamaitint juos, galva shaip paskutinius pora menesiu plaunu Gasulo moliu, del blizgesio ilasindavau apelsinu e.a, bet norisi kazko plaukams pastiprinti. Esu skaicius kad rozmarinai plauku galiukams labai gerai, bet neisbandziau dar, o vat kas shaknis ir aplamai visa plauka stiprina?

KN yra pirkti eteriniu alieju misinukas - Galvos odos atgaja (lygtai taip vadinasi). Esu ji naudojusi, buvo pastiprine plaukus ir slinkimas buvo sumazejes.. tik va man to misinuko kvapas nelabai.. tiksliau negaliu ilgai laikyti (per nakti pvz.), nes pradeda pykinti blush2.gif erzina mane vienas eterinis aliejus, kuris i sudeti ieina doh.gif tai as naudodavau iskart pries plaunant plaukus ta misini.. ilasindavau kelis lasus i sampuna..
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 04 03, 18:50)
O kaukė vien molio?

o gal galima issamiau? ax.gif 4u.gif turiu molio -nebezinau ka daryt lotuliukas.gif vien veiduo tiek nesunaudosiu ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aciu merginos uz patarimus 4u.gif
Ash molio ne kauke darau o vietoj shampuno naudoju Gasulo butent, jis putoja siek tiek, praskiedziu su vandeniu ir plaunu galva.
Atsakyti
Merginos, noriu paklausti ką aš, kaip maitinanti motina, galėčiau naudoti nuo odos grybelio?
Man ant odos prie kaklo atsirado niežtintis pabėrimas. Gydytoja ištyrė, sako grybelinė infekcija. Išrašė Klotrimazolo, bet jo anotacijoje parašyta, kad maitinančioms galima tik tuomet, kai nauda motinai didesnė už žalą kūdikiui unsure.gif . Baisiai skamba. Saugiau naudoti eterinius aliejus, nei tą "naudą didesnę už žalą" lotuliukas.gif .
Atsakyti