Įkraunama...
Įkraunama...

Keistai nesuprantamas kaimynų elgesys

QUOTE(duokanka @ 2012 02 02, 18:59)
Itakos turi kurion pusen atsukti kambario langai. Gal pas jus i pietus? Arba gal po jusu butu rusy yra silomos trasa, katiline?


Langai į vakarus g.gif Gali būti, kad katilinė po mumis doh.gif Bet kaip naudinga yra namo renovacija, nes dabar pinigai į orą verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(F @ 2012 02 02, 17:17)
Mano mama sako, kad mūsų kaimynų elgesys yra keistai nesuprantamas, nes jie palikinėja atidarytus laiptinės langus per didelį šaltį, ir dėl to kyla grėsmė, kad susprogs laiptinės radiatoriai. Čia tiesa?


O pas mus laiptinėje iš viso atjungtas šildymas, aišku, gyventojų sutikimu.

Mūsų buto langai į rytus. Dabar kelias dienas pučia Rytų krypčių vėjai- tai, matyt ir tai prisideda, nors šiandien radiatoriai labai karštesni nei vakar, šiandien man nesinori namuose pirštinių, o vakar norėjosi. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(erborista @ 2012 02 02, 22:37)
Langai į vakarus  g.gif Gali būti, kad katilinė po mumis  doh.gif Bet kaip naudinga yra namo renovacija, nes dabar pinigai į orą  verysad.gif

Manau, Jums ne renovacija reikalinga, o individualus reguliavimas ir apskaita.
Mes 11 metų tą dalyką turėjom, bet rudenį reikėjo pasikeisti, nes jau programos nuskaitymo kiaurai pasenusios, o kaimynai manė, kad dar vieną žiemą "ištrauks", užtat dabar moku triskart daugiau nei pernai (viena gyvendama vieną ir kambarį šildydavau, kitą apie 12 laikydavau). Tik nesakykit, kad kaimynai už mane mokėjo, nes kambarys ribojasi tik su mano patalpomis ir yra viršutiniame aukšte, apačioje itin gerai izoliuotas bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(nutė @ 2012 02 02, 22:19)
o individualus reguliavimas ir apskaita.



Senos statybos namuose tai neįmanoma.
Atsakyti
norėčiau paklausti išmanančių: ar galima laiptinėje laikyti gėles? jei ne, tai koks įstatymas/sprendimas tai nurodo?
Atsakyti
QUOTE(erborista @ 2012 02 02, 12:00)
Oj su tuo šildymu.. Pas mus jau nuo šildymo sezono pradžios kambary pastoviai +25 su praviru langu doh.gif O jei uždarom langą, tai pakyla ir iki 28  verysad.gif Įsivaizduokit, dabar lauke -25, bet aš langą prasivėrus, nes karšta  blink.gif O pas kaimynus normali temperatūra, apie +20, mes pirmam aukšte, radiatoriai visur standartiniai, gal yra minčių kodėl pas mus taip karšta? Sumažint temperatūrą ne išeitis - pas kaimynus bus šalta  unsure.gif

mes irgi su atidarytais langais gyvenam doh.gif septintas aukštassenos statybos name. Karšta ištisus metus - ar lauke plius trisdešimt ar minus trisdešimt, namie temperatūra ta pati..
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2012 02 02, 23:22)
Senos statybos namuose tai neįmanoma.

Mūsų namas yra 1984 m. statybos, taigi nenaujas. Ir, kaip jau rašiau, 11 metų sėkmingai naudojomės ta individualia apskaita.
Beje, teko girdėti, kad ES ruošiasi priimti direktyvą, pagal kurią bus privaloma iki 2017 metų visuose namuose įdiegti individualaus reguliavimo ir apskaitos sistemas.
Atsakyti
QUOTE(hirundo* @ 2012 02 04, 12:15)
norėčiau paklausti išmanančių: ar galima laiptinėje laikyti gėles? jei ne, tai koks įstatymas/sprendimas tai nurodo?

o kam jos trukdo? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(hirundo* @ 2012 02 04, 14:15)
norėčiau paklausti išmanančių: ar galima laiptinėje laikyti gėles? jei ne, tai koks įstatymas/sprendimas tai nurodo?


Mes laikom, kol kas niekam neužkliuvo.
Papildyta:
QUOTE(nutė @ 2012 02 04, 15:32)
Mūsų namas yra 1984 m. statybos, taigi nenaujas. Ir, kaip jau rašiau, 11 metų sėkmingai naudojomės ta individualia apskaita.
Beje, teko girdėti, kad ES ruošiasi priimti direktyvą, pagal kurią bus privaloma iki 2017 metų visuose namuose įdiegti individualaus reguliavimo ir apskaitos sistemas.


Mūsų namas irgi panašaus amžiaus, bet niekas net nesiūlė tokio dalyko. Tikriausiai reikės visų gyventojų sutikimo, o pas mus jį gauti būtų tas pats, kas iš vienos išspausti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(hirundo* @ 2012 02 04, 14:15)
norėčiau paklausti išmanančių: ar galima laiptinėje laikyti gėles? jei ne, tai koks įstatymas/sprendimas tai nurodo?

nėra nei leidimo nei draudimo reguliuojančio tai. daugiabučio laiptinė - bendra erdvė ir kad ir kas būtų joje daroma privalo būti suderinta su kaimynais.
Atsakyti
QUOTE(iškamša @ 2012 02 04, 16:43)
o kam jos trukdo?  unsure.gif
Tarkim man trukdo. biggrin.gif
Jeigu rimtai, tai teoriškai - netrukdo, bet praktiškai... būtent, tai yra bendra erdvė ir jeigu kaimynai nori ją "puošti", tai turėtų suderinti su manim.
Gal aš alergiška gėlėm, gal man jos šiaip nepatinka, o gal man daug "puošniau" laiptinėje atrodo mano namuose vietos neberandanti sena spinta. lotuliukas.gif

QUOTE(l'eau @ 2012 02 05, 11:37)
nėra nei leidimo nei draudimo reguliuojančio tai. daugiabučio laiptinė - bendra erdvė ir kad ir kas būtų joje daroma privalo būti suderinta su kaimynais.
drinks_cheers.gif thumbup.gif

Pastebėjau, kad gėlėmis laiptinę nustato tie, kas serga gėlių auginimo ir dauginimo manija, o kai namuose užsistato negyvai ir jau nebetelapa niekaip, tai tempia į laiptinę. doh.gif Jeigu tau patinka gėlytės - laikyk namuose ir džiaukis. Nebūtina jomis užkrauti nepraeinamai laiptinių.
Atsakyti
Čia kiek reikia gėlių pristatyti, kad laiptinėje praeiti negalėtum? bigsmile.gif
Atsakyti