Įkraunama...
Įkraunama...

Cistos ant kiaušidžių - 2

QUOTE(Borzika @ 2013 05 04, 15:56)
O kokio dydžio?
Man Duphastono skyrė tik 2 savaitėms. Vėliau - 3 mėn. KT. Bet, kaip rašiau, nepagelbėjo sad.gif


dabar nedidele, 2,5x2,5 rodos. Buvo vasari 5x4,5. Tada viena cikla pageriau,pamazejo ir vsio.dabar pradejo ziauriai skaudet vel, tai va,rado ka rado. Dabar 3 ciklam. Tipo del cistos ir galimos endometriozes ilgesnis kursas, po to echo vel.ziuresim,tiesiog supranta gyd.kad KT nenoriu vapse.
Atsakyti
ar visada esant cistai buna skausmai ir kraujavimas? man ytaria, echoskopas neparode ar tikrai cista, bet jokiu skausmu nera
Atsakyti
QUOTE(domiliuk @ 2013 05 06, 17:56)
ar visada esant cistai buna skausmai ir kraujavimas? man ytaria, echoskopas neparode ar tikrai cista, bet jokiu skausmu nera

mano draugei nebuvo jokių skausmų, nieko, rado profilaktiškai tikrinant,bet nedidukė,gydymo nereik...
Atsakyti
QUOTE(domiliuk @ 2013 05 06, 17:56)
ar visada esant cistai buna skausmai ir kraujavimas? man ytaria, echoskopas neparode ar tikrai cista, bet jokiu skausmu nera

man asmeniskai, kai turejau pirmakart cista, nieko neskaudejo, net neitariau. tepliodavo ir pries menesines, ir po, bet cia "sokoladines" endometriozes zymes
Atsakyti
man mat menesiniu pusantro menesio nera, pilvas padidejes, silpnumas yra tai nuejau pas ginekologe su ta mintim, kad laukiuosi, bet deja, echoskopas nestumo nerode, bet kazkas yra kaireje puseje, tai ytaria cista.penktadieni darysiuos tyrima
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2013 05 04, 16:56)

Antradienį guluos į Santariškes, trečiadienį laparoskopuos. Lyg ir nebijau/nesijaudinu, bet vis tiek karsta.gif daros smile.gif

Labai ačiū linevai už atsakymus į mano smulkmeniškus klausimus per AŽ 4u.gif

Sėkmės 4u.gif

QUOTE(domiliuk @ 2013 05 06, 18:56)
ar visada esant cistai buna skausmai ir kraujavimas? man ytaria, echoskopas neparode ar tikrai cista, bet jokiu skausmu nera

mano buvo pasirodo nedvikamerine cista, kaip manė gydytojai, bet jos buvo dvi viena 3cm, kita 6cm, bet as jokio skausmo nejutau visiskai ir netepliodavo.
Atsakyti
Sveikos,

Gal esate susidūrusios su cista blužnyje?

Arba ką nors girdėjote, ką tokiu atveju daryti?

Labai lauksiu patarimų/komentarų/pasiūlymų smile.gif
Atsakyti
Ateinu "prisiduot", kad sveika gyva. Tikrai nesitikėjau, kad taip gerai ir lengvai viskas praeis. Teko vakar beveik iki 14h laukt savo eilės be lašelio vandens. Bet gal dėl to jokio šalutinio narkozės poveikio nejutau, o gal ir ne dėl to, nežinau mastau.gif Buvau visokių baisybių prisiskaičius, prisiklausius apie narkozę, tai dėl jos labiausiai ir nerimavau. Tik pradėjo leist, momentaliai atsijungiau. Kai pažadino, viduj labai supykau, nes taip saldžiai miegojosi, galvoju, ot kur, net čia pamiegot negaliu biggrin.gif
Dar ir nuotykį 'apturėjau': kitoj operacinėj kaimynę iš gretimos palatos tuo pat metu baigė operuot, tai mane sesutės į jos palatą nuvežė doh.gif Aš be akinių gerai nematau, bet, kiek įžiūriu, lyg ne mano palata, bet galvoju, gal man nuo narkozės smegenėlės suskystėjo wacko.gif Besikerėplindama į lovą, klausiu, ar čia mano palata? O sesutės, oi, sorry - atgal lipkit hihihi.gif
Po operacijos apie 2 valandas skaudėjo, tai buvau papykus: ir kad pamiegot neleido, ir kad nuo skausmuo nieks nieko neduoda biggrin.gif Bet vėliau atsileidau, t. y. skausmas atlėgo ir miegai visi išsilakstė, tai vos 23h sugebėjau užmigt. O šįryt kaimynės iš gretimos palatos pusė šešių judėt pradėjo (nesimiega joms ar ką???) ir nubaudau, nes labai girdisi, kai WC duris rakina - 1 WC 2 palatoms. Po 9h jau iš ligoninės namo bėgau (ne tiesiogine prasme, aišku) smile.gif

Po geros savaitės turėtų būti rezultatai.
Beje, iš anksto su niekuo nesitariau, patekau pas dr. Rūtą Kurtinaitienę - ačiū jai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2013 05 09, 23:36)
Ateinu "prisiduot", kad sveika gyva. Tikrai nesitikėjau, kad taip gerai ir lengvai viskas praeis. Teko vakar beveik iki 14h laukt savo eilės be lašelio vandens. Bet gal dėl to jokio šalutinio narkozės poveikio nejutau, o gal ir ne dėl to, nežinau mastau.gif Buvau visokių baisybių prisiskaičius, prisiklausius apie narkozę, tai dėl jos labiausiai ir nerimavau. Tik pradėjo leist, momentaliai atsijungiau. Kai pažadino, viduj labai supykau, nes taip saldžiai miegojosi, galvoju, ot kur, net čia pamiegot negaliu biggrin.gif
Dar ir nuotykį 'apturėjau': kitoj operacinėj kaimynę iš gretimos palatos tuo pat metu baigė operuot, tai mane sesutės į jos palatą nuvežė doh.gif Aš be akinių gerai nematau, bet, kiek įžiūriu, lyg ne mano palata, bet galvoju, gal man nuo narkozės smegenėlės suskystėjo wacko.gif Besikerėplindama į lovą, klausiu, ar čia mano palata? O sesutės, oi, sorry - atgal lipkit hihihi.gif

Smagu, kad viskas gerai ir nuotaikele nebloga biggrin.gif
Man irgi , is visko labiausiai patiko narkoze, beje, as jos taip pat labiausiai bijojau, tas miegas, jausmas, kad nori miegoti, nerealus thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos.
Liepos 2 man operaco apie 6 cm cistą. Man tik 19 metų. Lytinių santykių kaip ir neturėjau, nes man nuolat beproto skaudėdavo kai tik pradėdavom (gal nuo cistos? ) Na bet žodžiu, praėjo di savaitės ir noriu paklausti, ar jau galiu pradėti lytinius santykius? Buvau pas ginekologą, jis pasakė, kad galiu, bet man kažkaip keista. Kažkur girdėjau, kad negalima 4 savaites. Gal galit kas pasidalinti patirtimi, būtų gerai, kad kuo greičiau smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Norėjau paklaust ar nieks neturėjo tokio, sakykim keistokos schemos gydymo KT. Esmė ta, kad dabar pakeičiau į gydytoją, į tokį, kuris jei ką, pats ir operuos mane. Dabar esu pradėjus viso 5 mėn. gydymą Duphastonu, kuris rezultatų nedavė. Kol kas gydytojas davė atsipūst šiek tiek nuo hormonų papildomų. Tai va, ateit turiu arba kada vėl skaudės labai labai (nes nelabai skauda labai labai dažnai), arba po 6mėn. jei viskas neblogai, tada reiks atsirinkt, arba laparoskopija (šalint cistą(s), šalint peritoninę sąaugą, dėl kurios gimda yra persislinkus į kairį šoną ir tirt dėl PKS) arba KT, kaip minėjau, keista schema. Bent aš taip supratau, nes sakė iš 12 mmm. per metus, paliks tik 4, kad stabdyt kiaušidžių veiklą. Tai taip išeina,kad 3 mėn. KT be pertraukos, tada ketvirtą mėn. pertrauka mmm'ui daroma ir vėl varyt be pertraukos. Kadangi dar nieko neskyrė, tai nesiaiškinau kiek čia metų tai galėtų tęstis. g.gif Ir kaip po to seksis kiaušidėm atsigauti, kai bus taip slopinamos, aišku 4 mmm. kiekvienos, nenorinčios pastoti moters/merginos svajonė, ypač, kai mmm tokios sunkios siaubingai, kaip pas mane. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(smalyziusS @ 2013 07 19, 23:49)
Sveikos.
Liepos 2 man operaco apie 6 cm cistą. Man tik 19 metų. Lytinių santykių kaip ir neturėjau, nes man nuolat beproto skaudėdavo kai tik pradėdavom (gal nuo cistos? ) Na bet žodžiu, praėjo di savaitės ir noriu paklausti, ar jau galiu pradėti lytinius santykius? Buvau pas ginekologą, jis pasakė, kad galiu, bet man kažkaip keista. Kažkur girdėjau, kad negalima 4 savaites. Gal galit kas pasidalinti patirtimi, būtų gerai, kad kuo greičiau smile.gif


Tai jeigu gerai jautiesi, tai gali ir po 2 sav. Man tai menesi laiko skaudejo po operacijos, tai as ne tik kad apie lyt.santykius, bet ir apie kazkoki didesni judejima negalejau pagalvoti.
Papildyta:
Magnifique, man tai atrodo, kad per ilgai cia viskas. As Duphastona geriau 3 men, rezultato jokio, tada dar po 2 men operavo. Butu operave greiciau, bet sirgau persalimo ligom ir pan, reikejo, kad buciau visai sveika. Po operacijos pasake, kad tokio tipo cista nebutu pati pasisalinus jokiu budu, taip kad gerai, kad isoperuota, nes visada lieka tikimybe, kad ta cista viena diena sprogs kaip balionas ir istaskys kiauside.
Atsakyti