Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos internetinės parduotuvės-2

QUOTE(style18 @ 2014 11 05, 20:38)
gal zinote ka daryti jei negavau uzsakymo? pirkau feelunique ir jau 1,5 men. negaunu. Parduotuve nieko neatraso...


Aš irgi kažkaip iš feelunique šįkart ilgiau negaunu, nors dar tik 10 dienų. Tikiuosi, nėra kokių neaiškių problemų su jais, kodėl neatrašo g.gif
Atsakyti
QUOTE(style18 @ 2014 11 05, 20:38)
gal zinote ka daryti jei negavau uzsakymo? pirkau feelunique ir jau 1,5 men. negaunu. Parduotuve nieko neatraso...

Rasykt dar karta..gal 'pasimete' kur laiskas
nes siaip man atrasydavo ir savaitgaliais
pati db laukiu is ju siuntinio, bet dar tik savaite praejo
Atsakyti
Su feelunique visko gali buti, nes jie siuncia is Jersey salos, kuri yra specialus administracinis vienetas ir nepriklauso Europos Sajungai (nes Jersey nera tiesiogine UK dalis) mirksiukas.gif
Man buvo du kartus uzstrige labai ilgai muitinej. Bent jau Vokietijoj paste kartais jie nelabai supranta is kur cia,..ir uzsiguli tas siuntinys..ir apmokestine buvo, bet Feelunique tas islaidas grazina - nes Jersey nors ir nepriklauso ES, bet muitines klausimais traktuojama kaip ES. Bent jau man kiek esu rasiusi, gana greitai ir labai paslaugiai atsake. Paskutinikart net antra siuntini issiunte - kuris tada vienu metu su pirmu, uzlaikytu muitinej, atejo biggrin.gif
Arba dingo siuntinys - kas deja kartais pasitaiko, arba kazkur uzsigulejo. style18, butinai parasykit dar karta.

QUOTE(Juxt @ 2014 10 30, 13:43)
lookfantastic nesiunčia benefit kosmetikos už uk ribų? kodėl?
kai kurios firmos turi tokias specialias sutartis, kad apsaugotu oficialius platintojus kitose rinkose.
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2014 11 06, 21:25)

Arba dingo siuntinys - kas deja kartais pasitaiko, arba kazkur uzsigulejo. style18, butinai parasykit dar karta.



aciu, 2 kartus jau rasiau doh.gif
Atsakyti
pagaliau atrase is feelunique, kad pasimete kazkur. Uz viena preke grazino pinigus, nes jos nera dabar pardavime, o kita parase , kas issiunte 4u.gif
Atsakyti
Mergičkos, ar aš ko nesuprantu, ar iš drugstore.com negalima atsisiųsti į LT? Adresą tik Amerikos galima nurodyti g.gif lyg ir kažkur mačiau, kad kažkas užsisakinėjo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ducky: 14 lapkričio 2014 - 11:19
QUOTE(Ducky @ 2014 11 14, 11:18)
Mergičkos, ar aš ko nesuprantu, ar iš drugstore.com negalima atsisiųsti į LT? Adresą tik Amerikos galima nurodyti  g.gif lyg ir kažkur mačiau, kad kažkas užsisakinėjo g.gif

gal Ms. Blonde. Nes šiaip į LT nesiunčia. Reikia per tarpininkes smile.gif
Atsakyti
ar feelunique siuncia kvepalus i LT, i krepseli ideda, bet raso, kad preke negali buti siunciama i lietuva doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nature @ 2014 11 15, 17:24)
ar feelunique siuncia kvepalus i LT, i krepseli ideda, bet raso, kad preke negali buti siunciama i lietuva  doh.gif


Ne, deja nesiunčia.
Atsakyti
nuolaidos thumbup.gif
http://www.escentual.com/
15% off all orders over £120! - ESCENTUAL15
10% off all orders over £70! - ESCENTUAL10
user posted image
Atsakyti
Jau menesi laiko laukiu siuntinio is feelunique doh.gif rasiau 2 laiskus jiem, nieko neatsako.
Kaip tokiu atveju vyksta viskas, jie sutinka grazinti pinigelius ar persiuncia is naujo? unsure.gif
Atsakyti
Ahha, kazkaip pastrigo ir man si karta, nuo 10.29 d.laukiu..
atrase, kad 'prasome palaukti 35 d., tada mums praneskite jei negavote, imsimes atitinkamu veiksmu..
Anksciau prasydavo 28 d. palaukt..
o siaip klausia- ar nori kad grazintumem pinigus ar jei turi dar tu prekiu prekyboj ir jus norit butent prekiu, tai persiuncia antrakart
Atsakyti