Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai -3 d.


2 tema


Sveikutės,


senasis virtuvės kombainas jau skaičiuoja dieneles todėl renkuosi naują. Turėjau Philips pirktą 2005 m. bet teko nusivilt (nors atitarnavo savo tikrai) pirmiausia plastmasė kur diskai dėdavosi sutrūko (gerai kad ne visiškai), indas irgi toks aptrūkinėjęs bet neįskilo, buvo pradėję kažkas tekėti, juodas skystis (čia tik šiemet) ir jautėsi svylėsių kvapas. Pirmiausia sugedo pozicijos 1 ir 2 liko tik kaip antra greita. Vėliau dirbo ant 0 pozicijos, dar vėliau paspaudus "ne į temą" CLEAN mygtuką (kurio paskirtis kad atšoktų nuo stalviršio prietaisas), dabar vėl veikia ant bet ko vos tik įkiši į rozetę. Žodžiu blogumų daug, bet nesubyrėjo biggrin.gif tas irgi guodžia ir visgi 6 metus tarnavo.
Dabar renkuosi naują virtuvės kombainą, sužavėjo kenwood FP980, FP 972, bet tuo pačiu užmečiau akį į Philips HR7775 Aprašymas 7775 ir hr 7766 Aprašymas 7766 žavi bosch MCM 5529 savo pjaustymu kubeliais, bet lyg ir kenwood turi kažkoks modelis. Atėjo apsisprendimo metas lauksiu ir kitų patirties šiuo klausimu 4u.gif 2 TEMA
Atsakyti
Valio temą atidaryta thumbup.gif
Man labai aktualu. 4u.gif

QUOTE(Emmy @ 2011 10 03, 13:34)
[b]
Dabar renkuosi naują virtuvės kombainą, sužavėjo kenwood FP980, FP 972, bet tuo pačiu užmečiau akį į Philips HR7775 Aprašymas 7775 ir hr 7766 Aprašymas 7766 žavi bosch MCM 5529 savo pjaustymu kubeliais, bet lyg ir kenwood turi kažkoks modelis. Atėjo apsisprendimo metas lauksiu ir kitų patirties šiuo klausimu  4u.gif 2 TEMA

Pažiūrėjau bosch MCM 5529 ... kaina nesiekia 600 Lt... g.gif Kaži patvarus? Nes vakar man nupirko už 1400 Lt prancūzišką ir neturi man reikiamų funkcijų g.gif Vienas diskinis peilis, vienas plastikinis diskas tešlai, dviejų peilių antgalis, blenderis ir sulčiaspaudė. Negana to- tik 400 W, kai visur sako, jog be 700 W kietos tešlos net nebandyt minkyt- nepaveš.
Iš viso to, man tereikia tešlai minkyti to disko; smulkiais šiaudeliais pjaustymo ir riekutėm pjaustymo. Daugiau nieko man reikalingo nėra. Nėra net burokinės tarkos, nors reklamavo; reklamoj buvo pjaustymas fri- nematau tokio peilio, buvo atseit mėsmalė, bet čia ne mėsmalė, o tik mėsos malimo funkcija, ją pjaustant peiliais iki kol susismulkina reikiamo dydžio... NEPATINKA man taip, kai žada viena, o gaunu kitą. Bulvių tarkavimas, tai ne su tarkom, o su blenderiu. Man reikia daržovių pjaustyklių normalių, tarkų įvairių. O ne kažkokio žaidimo pulsuojančiai malt. Kad ir svogūną pjaustyt. Turiu kapot. Bet juk nesusikapoja lygiai. Kažkurioj temoj rašė, kad pakapoja, išima kur jau geri, kapoja vėl... Nu nieko sau taip žaist sumokėjus vos ne pusantro tūkstančio. g.gif
Kalbu apie šį:
user posted image

Taigi, ketinu grąžinti vakarykštį pirkinį ir nusipirkt kitos firmos su reikiamais peiliais.
Atsakyti
QUOTE(lialka @ 2011 10 03, 19:10)
Pažiūrėjau bosch MCM 5529 ... kaina nesiekia 600 Lt...  g.gif Kaži patvarus? Nes vakar man nupirko už 1400 Lt prancūzišką ir neturi man reikiamų funkcijų  g.gif Vienas diskinis peilis, vienas plastikinis diskas tešlai, dviejų peilių antgalis, blenderis ir sulčiaspaudė. Negana to- tik 400 W, kai visur sako, jog be 700 W kietos tešlos net nebandyt minkyt- nepaveš.
Iš viso to, man tereikia tešlai minkyti to disko; smulkiais šiaudeliais pjaustymo ir riekutėm pjaustymo. Daugiau nieko man reikalingo nėra. Nėra net burokinės tarkos, nors reklamavo; reklamoj buvo pjaustymas fri- nematau tokio peilio, buvo atseit mėsmalė, bet čia ne mėsmalė, o tik mėsos malimo funkcija, ją pjaustant peiliais iki kol susismulkina reikiamo dydžio... NEPATINKA man taip, kai žada viena, o gaunu kitą. Bulvių tarkavimas, tai ne su tarkom, o su blenderiu. Man reikia daržovių pjaustyklių normalių, tarkų įvairių. O ne kažkokio žaidimo pulsuojančiai malt. Kad ir svogūną pjaustyt. Turiu kapot. Bet juk nesusikapoja lygiai. Kažkurioj temoj rašė, kad pakapoja, išima kur jau geri, kapoja vėl... Nu nieko sau taip žaist sumokėjus vos ne pusantro tūkstančio.  g.gif
Kalbu apie šį:


Jei reikia mėsmalės, pjaustyklės ir tešlą minkyti, tokį pasižiūrėkit
http://www.mixtechni...bosch-mum-56340
Tik reikės dar tarkavimo diskų nusipirkti.
Atsakyti
Sveikos! 4u.gif

Ikisiu ir as savo trigrasi ax.gif
Jau nuo 2007 metu turiu Philips HR 7768. Tfu, tfu, tfu, kad nenuziuret...... bet juo esu laaabai, labai, labai patenkinta. Nesu turejus jokiu problemu su juo (tfu, tfu, tfu). Viska, viska turi ko man reikia: 4 pjaustymo - tarkavimo diskus, kapojimo peili, teslos minkimo peli, desru daryma, kokteiline, mesmale, sulciaspaude itt. itt.
Ir tikrai nekainuoja 1500 Lt doh.gif thumbup.gif

Kai dar rinkausi kombaina, tai turbut truko apie gera pusmeti doh.gif Vis rinkausi, rinkau informacija, lyginau kainas, duomenis ... ir tikrai nesigailiu schmoll.gif
Nzn kur ji galima butu rasti ir uz kokia kaina dabar. Bet zinau, kad jo kaina per tiek metu ne stipriai pakito. Nors man tuomet labai pasiseke. Jau buvau apsisprendusi butent del sio modelio, tai ieskojau kur pigiau ji isigyt. Kaip tik viena pazistama dirbo Ermitaze ir padare nemaza nuolaida thumbup.gif

Jei kils kokiu klausimu del sio modeliuko, mielai atsakysiu ir patarsiu, ka zinosiu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Reikia Jusu patarimo ar nuomones.

Nusprendziau, kad ir man jau pats laikas isigyti kombaina biggrin.gif . Butinai reikalingi: mesmale, plakymo funkcija su sluotele ir kuo daugiau pjaustymo peiliu (sulciaspaudes gali ir nebuti). Biudzetas maksimum 900 Lt

Perskaicius visa antra tema, issirinkau keleta favoritu:

Bosch MUM 4 serija (per maza galia ir prastoka kokybe, bei neigiami atsiliepimai)

Kenwood KM 266 (laaabai prasti atsiliepimai is rusu/ukrainieciu forumu)

Philips HR 7766 arba HR 7768 (geri atsiliepimai, bet labai jau negrazus man pats modelis )

Kilo mintis isigyti 2 daiktus, mesmale ir kombaina. Tada kombainui galetume skirti iki 500 Lt, gal galite patarti kokiu modeliu, kad butu plakymo funkcinija su sluotele ir kuo daugiau pjaustymo peiliu.

Man jau galva apsisuko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2011 10 05, 13:22)
Sveikos  4u.gif

Reikia Jusu patarimo ar nuomones.

Nusprendziau, kad ir man jau pats laikas isigyti kombaina  biggrin.gif . Butinai reikalingi: mesmale, plakymo funkcija su sluotele ir kuo daugiau pjaustymo peiliu (sulciaspaudes gali ir nebuti). Biudzetas maksimum 900 Lt

Perskaicius visa antra tema, issirinkau keleta favoritu:

Bosch MUM 4 serija (per maza galia ir prastoka kokybe, bei neigiami atsiliepimai)

Kenwood KM 266 (laaabai prasti atsiliepimai is rusu/ukrainieciu forumu)

Philips HR 7766 arba HR 7768 (geri atsiliepimai, bet labai jau negrazus man pats modelis )

Kilo mintis isigyti 2 daiktus, mesmale ir kombaina. Tada kombainui galetume skirti iki 500 Lt, gal galite patarti kokiu modeliu, kad butu plakymo funkcinija su sluotele ir kuo daugiau pjaustymo peiliu.

Man jau galva apsisuko  doh.gif

Dėl ko galvojat, kad 600 W mažai? Pati turiu Bosch mum 47. Tešlą minko, mėsą mala. Kitchen Aid tik 300 W, bet irgi atlieka tas pačias funkcijas.
Atsakyti
QUOTE(Deiva1212 @ 2011 10 05, 12:57)
Dėl ko galvojat, kad 600 W mažai? Pati turiu Bosch mum 47. Tešlą minko, mėsą mala. Kitchen Aid tik 300 W, bet irgi atlieka tas pačias funkcijas.

Forumieciu patarimai, jeigu kombainas turi mesmale imti ne maziau 800 W.

Vakar Senukuose teko paciupineti Bosch MUM 4675 pasirode nelabai patvarus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2011 10 05, 15:42)
Forumieciu patarimai, jeigu kombainas turi mesmale imti ne maziau 800 W.

Vakar Senukuose teko paciupineti Bosch MUM 4675 pasirode nelabai patvarus  blush2.gif

Jei reikia patvaraus, tai 500 Lt neužteks. Ir 1000 Lt gali neužtekti.
Atsakyti
QUOTE(Deiva1212 @ 2011 10 05, 15:28)
Jei reikia patvaraus, tai 500 Lt neužteks. Ir 1000 Lt gali neužtekti.

Su mesmale norime tilpti iki 900 Lt, o jeigu be mesmales iki 500 Lt. Bet be mesmales kol kas dar neziurejau, tai net modelio neisivaizduoju doh.gif
Atsakyti
Mamytės, kokį kombainą rekomenduotumėte, kad atliktų kuo daugiau funkcijų vaiko košelių gamybai, sulčių spaudimui ir pan? rolleyes.gif O gal tokiems darbams pirkti atskirus prietaisus g.gif
Atsakyti
Mergaites, as keliais postais auksciau rasiau, koki turiu virt. kombaina. Ir esu juo labai, labai patenkinta. Jis viska turi ka jus anksciau minejote. thumbup.gif

* Kainuoja iki 1000 lt, gerai paieskojus, gal net ir uz 800 Lt galima surasti.
* Galingumo jam per akis. Ypac jis pas mane daug dirba, kai laukiu sveciu. Esu nemazai bulviu vienu metu tarkavus, o ir desrytes su juo gaminus, tai maliau min 5-6 kg mesos vienu metu, o po to dar kimsau jas ir jis visai "nepavargo". biggrin.gif
* Tesla taip pat padaro gerai.
* Plakimo sluoteles turi.
* Iv. peilius turi.
* Visokias kosytes, tyreles, kokteilius puikiai padaro. thumbup.gif Mes patys labai megstam trintas, tirstas sriubas, tai labai daznai darau.
* Funkciju jis turi begale. As net nesu iki siol visu jo priedu isbandziusi. Ir virtuvei man papildomai jokio kito daikto nereikia. Ir net pati nesugalvoju ko jis galetu nepadaryti, nebent ko as pati nzn lotuliukas.gif
* Ir dar didziausias pliusas, kad jam jokiu papildomu "irankiu" pirkt nereikejo. Nes pries perkant Philips, buvau Kenwood issirinkusi. Tai aciu konsultantui, paprotino mane! Sako: "pats kombainas brangiai kainuoja, o jus po to dar nemazai pinigu isleisite, pirkdama tarkavimo peili, bulvyciu fri peili, mesmale itt.".

O modelis man visai patinka, grazus wub.gif Be jokiu blizguciu, fiti-miti, ir negriozdiskas kazkoks, zodziu labai klasikinis modeliukas (mano nuomone).
Tai tiek is mano patirties.

* Ai, dar prisiminiau pliusa. Labai gerai plaunasi biggrin.gif Kaip priedai, taip ir pats korpusas.
Atsakyti
As irgi pasimetusi paieskose. Man tai reikia be mesmales. Kazin o kokias funkcijas atlieka tie, kurie yra be mesmales? Pagrinde reiketu teslos maisymui ir sulciu gamybai. Kiek ziuriu, tai arba plastmasiniai tik aplieti metalo imitacija, arba begaliniai brangus. Gal kuri ka padoria kaina uzmatet?
Atsakyti