Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

Ankstesnė tema

Neradau, kad kas jau būtų sukūręs naują temą, tai tęsiam toliau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(solma @ 2011 09 21, 22:41)
vilimex labai grazi virtuve thumbup.gif


Aciu 4u.gif

QUOTE(ra2ga @ 2011 09 22, 08:50)
O Dieve, kaip as alpstu del baltos blizgios virtuves. Labai grazu.
Pavydziu baltu pavydu smile.gif
Vakar buvau audejo baldu centre ir priejau prie blizgios, o pardaveja sako: "nepatariu blizgia darytis. Labai brangu. Kaina kokybes neatitinka. Kampai nusilupa, skilinieja pavyrsius."
Maniau ja nuzudysiu uz tai, kad mano svajones sugriove.
Ka dabar daryt del blizgumo nezinau.
bet as noriu noriu noriu  wub.gif  wub.gif  wub.gif   biggrin.gif

Kas tas kargo krepsys?


Pries keturis metus isirenginejau bute nauja virtuve, dariau is LMPD, buvo praktiska, nes pavirsiaus galejau beveik nevalyti, nieko nesimate, bet sikart surizikavau darytis virtuve is dazytos plokstes, t.y. MDF, esu laaaabai patenkinta, prieziuros reikia daugiau, bet valosi labai lengvai, o ir nesimato taip stipriai pirstu antspaudu kaip ant tamsaus dazyto MDF
O kargo krepsys, va toks daigtas, man labai patogu, jei butu vietos daugiau, daryciau dar didesni rolleyes.gif
user posted image

QUOTE(Skambute @ 2011 09 22, 09:00)
labai labai grazi virtuve  VILIMEX. Pastebejau kad visos darosi is dazytos tos plokstes... bet ji juk daug brangesne aisku grazesne ... o ta nedazyta blizgia gal kas daresi>? kaip ji devisi?


Aciu aciu 4u.gif Yra variantu ir su nedazyta blizgia plokste, bet norejau butent dazytos blizgios del to, kad joje galima ifrezuoti rankeneles, spalvu pasirinkimas didelis kaip ir dazu paleteje, nes pagal ta pati spalvos koda dazeme visa virtuve ir jos blizgumas kitoks nei blizgios nedazytos plokstes mirksiukas.gif Na del kainos, taip, dazyta brangesne nei paprasta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aulina @ 2011 09 22, 09:14)
labai patiko orkaite  smile.gif


Rinkausi orkaite tik pagal dizaina, pradzioj orkaite buvo kito pasirinkimo ir mazesnes kainos, nors ir geresniu f-ju ten buvo, bet kai sumontavo virtuvini, nuomone pakeiciau ir kol kas dar nesigailejau.. ax.gif

QUOTE(Doly @ 2011 09 22, 09:41)
Labai grazu smile.gif , o koks fasadas dazytas ar laminuota plokste?? smile.gif


Aciu, fasadas dazytas

QUOTE(Lachesė @ 2011 09 22, 09:59)
vilimex, o jums nepersimatančios orkaitės durelės netrugdo kepti?
O virtuvė fantastiška, man labai gražu, kad ir stalviršis šviesus wub.gif

Gal galėtumėte pasakyti, koks pas jus plintusiukas ant stalviršio ir kokiais dažais dažytas tarpas, ten dažyta lyg? AČIŪ 4u.gif


Tai va, kad dureles nepersimato, man buvo staigmena pirmo kepimo metu,bet apie keitima negalvojau, bandysiu priprasti.. rolleyes.gif
Siena dazyta paprastais dazais, toks pat spalvos kodas kaip ir fasado, bet ten bus stiklas, o koks dar renkames, nes cia jau kitoj firmoj uzsakineju ax.gif

QUOTE(ellinga @ 2011 09 22, 10:00)
Mano svajoniu virtuve  wub.gif bet pataupiau pinigelius ir bijau, kad tik netektu nusigrauzti nagus  doh.gif


As buciau nusigrauzus, jei virtuve butu kitokia, o svarsciau visokiu variantu ir paskaiciavimus virtuves dariausi kokiose š-iose firmose kol issirinkau kur kainos, kokybes ir bendravimo santykis man buvo geriausias biggrin.gif

QUOTE(Taj @ 2011 09 22, 10:19)
Vilimex, grazi virtuve! thumbup.gif jei ne paslaptis kiek kainavo virtuve?
Vienas klausimas:Jusu orkaites stiklas nepermatomas, kai ka nors kepate, ijungiate sviesa irgi nieko nesimato? Noriu baltos orkaites, bet tas nepermatomas stiklas man ne tinka  schmoll.gif 
aciuks.gif
kol rasiau, Lachesė jau atsake  biggrin.gif


Aciu 4u.gif Kaina isejo 7500Lt kazkur, tiksliai neatsimenu, nes mes is ju daug baldu uzsisakem (tai aisku ir nuolaidas pritaike) ikelsiu dar vaiku kambario sedevra i kita tema biggrin.gif

QUOTE(Eljerny @ 2011 09 22, 10:49)
Labai grazi virtuve wub.gif Mes irgi uzsisakeme balta, tik su sokoladiniu darbastaliu  wub.gif  drinks_cheers.gif

Jusu gartraukis pasleptas?


Gartraukis pasleptas, jis montuojamas, bet nera to istraukiamo mechanizmo,
Elica eliper
Atsakyti
Vilimex - Jusu birtuve NUOSTABI!!! Labai labai... wub.gif
Gal galetumete isduoti kas ja gamino ? ax.gif
Jei nesunku, gal dar geltumete parasyti kokie pas Jus auksciai apatiniu spinteliu, tarpo tarp spinteliu ir virsutiniu spinteliu blush2.gif ir kokie plociai apatiniu ir virsutiniu spinteliu blush2.gif


O as vel su mane kamuojanciais klausimais blush2.gif jau vel pasimeciau del fasado doh.gif ankstesniuose namuose turejau MDF dazyta (tamsi, ryski spalva) ir tikrai matesi visi nutekejimai, blogai ir sunkiai valesi.. Dabar noreciau blizgios, bet bijau, kad ant jos labai matosi pirstu antspaudai, valymo dryziai...as nesu is tu, kur daznai megsta valinetis blush2.gif masciau apie matine sviesia virtuve..bet lyg kaip jos valymas? Gal galit pakomentuoti tos, kurios turejote abu variantus, tiek blizgia, tiek matine MDF - kuri lengviau priziurima? Labai labai buciau dekinga 4u.gif

Dar karteli noriu klausti ir del auksciu blush2.gif mano ugis 173. Nuo. Sulenktos alkunes 119. Galvoju apatines spinteles daryti 90 ar 95??? O tarpa tarp apatiniu ir virsutiniu spinteliu 50-55?? Ar kai yra montuojamas istraukiamas gartruakis galima daryti tarpa 50cm? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vsl: 22 rugsėjo 2011 - 13:29
kokios dvi paskutines virtuves fainos wub.gif

as irgi linkstu prie lakuotu, kiek issiklausinejau, tai ju prieziura nera kaprizinga, bet bijau, kad po kurio laiko matysis subraizytas pavirsius unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vsl @ 2011 09 22, 14:25)
Vilimex - Jusu birtuve NUOSTABI!!! Labai labai... wub.gif
Gal galetumete isduoti kas ja gamino ?  ax.gif
Jei nesunku, gal dar geltumete parasyti kokie pas Jus auksciai apatiniu spinteliu, tarpo tarp spinteliu ir virsutiniu spinteliu  blush2.gif ir kokie plociai apatiniu ir virsutiniu spinteliu  blush2.gif
O as vel su mane kamuojanciais klausimais  blush2.gif jau vel pasimeciau del fasado  doh.gif ankstesniuose namuose turejau MDF dazyta (tamsi, ryski spalva) ir tikrai matesi visi nutekejimai, blogai ir sunkiai valesi.. Dabar noreciau blizgios, bet bijau, kad ant jos labai matosi pirstu antspaudai, valymo dryziai...as nesu is tu, kur daznai megsta valinetis  blush2.gif masciau apie matine sviesia virtuve..bet lyg kaip jos valymas? Gal galit pakomentuoti tos, kurios turejote abu variantus, tiek blizgia, tiek matine MDF - kuri lengviau priziurima? Labai labai buciau dekinga 4u.gif

Dar karteli noriu klausti ir del auksciu  blush2.gif mano ugis 173. Nuo. Sulenktos alkunes 119. Galvoju apatines spinteles daryti 90 ar 95??? O tarpa tarp apatiniu ir virsutiniu spinteliu 50-55?? Ar kai yra montuojamas istraukiamas gartruakis galima daryti tarpa 50cm? blush2.gif


Klausimu daug, bandysiu atsakyti ka zinau
Is tikruju sia firma radau labai netycia, vaziuodama pro sali, pamaciau reklama ir uzejau pakalbeti jau i kokia n-taja firma. Buvau ir Vokej, Balduke, Italiskuose balduose, Taubaldis, dar keliose.. Visi padare analogiskus projektus su vienoda furnitura, bet kainos atzvilgiu buvo skirtumas tarp lietuvisku baldu gamintoju svyravo kainos paskaiciavimas nuo 7000 iki 10tukst. ax.gif Na su italu baldais jau atskiri ikainiai, nesiplesiu rolleyes.gif Gamino "Patogi virtuve", labai maloniai sudeliojom visa virtuve kartu su dizaineriu, as issakiau savo norus, jis sudeliojo viska su papildomais savo pasiulymais, ir va galutinis rezultatas. Bet pasirinkau juos ne tik del kaino, bet bendravimo, pasiulymu ir isiklausimo i klientu poreikius, nu padariau reklama, bet buvau laaaaabai patenkinta aptarnavimu ir kokybe (o turejau patirties su visokiais baldininkais pries 4metus, kai isirenginejau buta, tai beveik visus baldus turejo perdarineti, taisyti, laukiau kokius 4-5men kol pagamins ir t.t. )
Siaip standartas buna 86cm ir 91cm, pradzioj norejau 91cm, bet kai pabandziau padirbeti tokioj virtuvej, pasirode, kad kiek per auksta, rankos pavargdavo, sakiau darom 86cm, tai pasiule optimalu varianta 88cm, tai dabar viskas thumbup.gif O mano ugis 169cm
Kiek ziurejau pavyzdziu, kol rinkausi, nes mano virtuves projektas iki patvirtinimo gamybai truko daugiau nei tris menesius blush2.gif doh.gif Tai mano tokie pastebejimai, ant tamsaus MDF pirstu antspaudai laaaabai matosi, jau tektu valyti kelis kartus per diena (labai norejau, bet kazkaip valymas atbaide), dar zavejo dazytas stiklas, (bet kaina dar didesne nei dazytos plokstes), o kitas dalykas, jei apacia butu blizgus MDF, ir visa virtuve vienos spalvos, tai atspalviai stiklo ir MDF skiriasi, nu irgi nenorejau ir stiklas sunkiau valosi nei MDF. Ant sviesaus MDF pirstu antspaudai matosi tik pasiziurejus tam tikru kampu, o valosi labai lengvai, man uztenka perbraujti su ranksluostuku ir uztrunku pora minuciu tam, na tai nevargina mirksiukas.gif
Beje, kas del matinio ir blizgaus MDF, tai manau ant matinio antspaudai matysis daug labiau nei ant blizgaus, cia kiek bandziau praktiskai salonuose ivertinti biggrin.gif As manau, kad butu patogiau tarpas tarp spinteliu 60cm, jei pas jus kaitlente elektrine, tai gal imanomas ir 55cm, bet cia jau baldininku reikia klausti, o jei dujine tada stpriai reikes pakelti gartraukio auksi, tai nebent jis bus neimontuojamas, kitaip nelabai kaip atrodys.
Atsakyti
QUOTE(vilimex @ 2011 09 22, 16:25)
Klausimu daug, bandysiu atsakyti ka zinau


Gamino "Patogi virtuve", labai maloniai sudeliojom visa virtuve kartu su dizaineriu, as issakiau savo norus, jis sudeliojo viska su papildomais savo pasiulymais, ir va galutinis rezultatas. Bet pasirinkau juos ne tik del kaino, bet bendravimo, pasiulymu  ir isiklausimo i klientu poreikius, nu padariau reklama, bet buvau laaaaabai patenkinta aptarnavimu ir kokybe (o turejau patirties su visokiais baldininkais pries 4metus, kai isirenginejau buta, tai beveik visus baldus turejo perdarineti, taisyti, laukiau kokius 4-5men kol pagamins ir t.t. )

Siaip standartas buna 86cm ir 91cm, pradzioj norejau 91cm, bet kai pabandziau padirbeti tokioj virtuvej, pasirode, kad kiek per auksta, rankos pavargdavo, sakiau darom 86cm, tai pasiule optimalu varianta 88cm, tai dabar viskas  thumbup.gif O mano ugis 169cm

Kiek ziurejau pavyzdziu, kol rinkausi, nes mano virtuves projektas iki patvirtinimo gamybai truko daugiau nei tris menesius  blush2.gif  doh.gif Tai mano tokie pastebejimai, ant tamsaus MDF pirstu antspaudai laaaabai matosi, jau tektu valyti kelis kartus per diena (labai norejau, bet kazkaip valymas atbaide), dar zavejo dazytas stiklas, (bet kaina dar didesne nei dazytos plokstes), o kitas dalykas, jei apacia butu blizgus MDF, ir visa virtuve vienos spalvos, tai atspalviai stiklo ir MDF skiriasi, nu irgi nenorejau ir stiklas sunkiau valosi nei MDF. Ant sviesaus MDF pirstu antspaudai matosi tik pasiziurejus tam tikru kampu, o valosi labai lengvai, man uztenka perbraujti su ranksluostuku ir uztrunku pora minuciu tam, na tai nevargina  mirksiukas.gif

Beje, kas del matinio ir blizgaus MDF, tai manau ant matinio antspaudai matysis daug labiau nei ant blizgaus, cia kiek bandziau praktiskai salonuose ivertinti  biggrin.gif As manau, kad butu patogiau tarpas tarp spinteliu 60cm, jei pas jus kaitlente elektrine, tai gal imanomas ir 55cm, bet cia jau baldininku reikia klausti, o jei dujine tada stpriai reikes pakelti gartraukio auksi, tai nebent jis bus neimontuojamas, kitaip nelabai kaip atrodys.





Labai labai ACIU uz toki issamu ats. 4u.gif

Patogi virtuve taip pat yra mano saraselyje imoniu, i kurias kreipsiuosi ax.gif

Del auksciu - pries tai turejau 86 virtuves apatines spinteles, nepasakyciau, kad nepatogu buvo, bet kiek skaitau rekomendaciju, visur pabreziama, kad aukstis turi buti 10-15 cm nuo sulenktos alkunes..na pagal mano ismatavimus (man nuo alkunes iki zemes 119 cm), tai manau, kad virs 1m tikrai butu nepatogu..tai mastau 90-95.. Tarpas anoje virtuveje buvo 60, bet virsutiniu spinteliu antra lentyna jau buvo sunkeliau pasiekti. Sioje virtuveje bus indukcine kaitlente, virs kurios istraukiamas gartraukis. Tai gal 50 cm pakaktu tarpo g.gif

O del blizgios ir matines prieziuros - kad tamsia MDF priziureti sunku, tai jau patyriau savo kailiu doh.gif todel dabar ir "metausi"... Dekui uz savo issakytus pastebejimus 4u.gif


Gal dar kitos pasidalintu savo patirtimi ax.gif butent del sviesios (dramblio kaulo spalvos) virtuves baldu fasado prieziuros- ka lengviau priziureti -blizgia ar matine? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vsl @ 2011 09 22, 15:48)
Del auksciu - pries tai turejau 86 virtuves apatines spinteles, nepasakyciau, kad nepatogu buvo, bet kiek skaitau rekomendaciju, visur pabreziama, kad aukstis turi buti 10-15 cm nuo sulenktos alkunes..na pagal mano ismatavimus (man nuo alkunes iki zemes 119 cm), tai manau, kad virs 1m tikrai butu nepatogu..tai mastau 90-95.. Tarpas anoje virtuveje buvo 60, bet virsutiniu spinteliu antra lentyna jau buvo sunkeliau pasiekti. Sioje virtuveje bus indukcine kaitlente, virs kurios istraukiamas gartraukis. Tai gal 50 cm pakaktu tarpo  g.gif 

Aš tik pastabėlę dėl gartraukio aukščio - jei kaitlentė indukcinė, tai tikrai pakanka atstumo iki gartraukio 55cm (nes atstumas svarbu dėlto, kad gartraukiui nuo viryklės nebūtų per kaitru), tačiau, jei planuojate ištraukiamą gartraukį (o siūlyčiau pasidomėti neištraukiamais) atrkreipkite dėmesį ar netrankysite nuolat į jį galvos, tarkim lenkiantis pamaišyti puodo palei sieną 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vsl @ 2011 09 22, 16:48)
Labai labai ACIU uz toki issamu ats.  4u.gif 

Patogi virtuve taip pat yra mano saraselyje imoniu, i kurias kreipsiuosi  ax.gif

Del auksciu - pries tai turejau 86 virtuves apatines spinteles, nepasakyciau, kad nepatogu buvo, bet kiek skaitau rekomendaciju, visur pabreziama, kad aukstis turi buti 10-15 cm nuo sulenktos alkunes..na pagal mano ismatavimus (man nuo alkunes iki zemes 119 cm), tai manau, kad virs 1m tikrai butu nepatogu..tai mastau 90-95.. Tarpas anoje virtuveje buvo 60, bet virsutiniu spinteliu antra lentyna jau buvo sunkeliau pasiekti. Sioje virtuveje bus indukcine kaitlente, virs kurios istraukiamas gartraukis. Tai gal 50 cm pakaktu tarpo  g.gif 

O del blizgios ir matines prieziuros - kad tamsia MDF priziureti sunku, tai jau patyriau savo kailiu  doh.gif todel dabar ir "metausi"... Dekui uz savo issakytus pastebejimus 4u.gif
Gal dar kitos pasidalintu savo patirtimi  ax.gif butent del sviesios (dramblio kaulo spalvos) virtuves baldu fasado prieziuros- ka lengviau priziureti -blizgia ar matine? blush2.gif

Aš jau 6 metai turiu dramblio kaulo spalvos dažytą blizgią virtuvę ir neturiu problemų smile.gif Ir tikrai žinau , kad blizgų fasadą lengviau prižiūrėti nei matinį. Kadangi matinis paviršius nepadengtas laku - bijo drėgmės ir greičiau susibraižo, gali įsigerti visokie nubėgę skysčiai, kurie sunkiau nusivalo pvz. arbata, uogienė ypač prie plautuvės ir šiukšlių dėžės. O lakas sudaro apsauginį sluoksnį dėl ko lengviau prižiūrėti blizgų paviršių. Tereikia kartais pavalyti mikrofibrine drėgna šluoste ir tai dažniausiai šaldytuvo dureles jei jis įmontuotas, nes niekada atidarius šaldytuvo nelaikai už rankenėlės smile.gif visada laikai už fasado(nes kitaip nepatogu), labiausiai pirštų anspaudai matosi smile.gif.
Tik nedarykit viršutinių spintelių matinio stiklo rėmelyje schmoll.gif Kadangi stiklas matinis vis tiek persimato, už rėmelio užkrenta muselės arba nubėga vandens lašelis, viskas matosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pavasarine skrybelaite @ 2011 09 22, 19:10)
Aš tik pastabėlę dėl gartraukio aukščio - jei kaitlentė indukcinė, tai tikrai pakanka atstumo iki gartraukio 55cm (nes atstumas svarbu dėlto, kad gartraukiui nuo viryklės nebūtų per kaitru), tačiau, jei planuojate ištraukiamą gartraukį (o siūlyčiau pasidomėti neištraukiamais) atrkreipkite dėmesį ar netrankysite nuolat į jį galvos, tarkim lenkiantis pamaišyti puodo palei sieną  4u.gif


Labai dekui uz info ir patarimus 4u.gif
Butinai pasidomesiu ir neistraukiamais gartraukiais bigsmile.gif bet vat ar jie efektyvus komet naudojamos tos kaitvietes tolesnes nuo spinteliu g.gif nes gi virsutines spinteles yra siauresnes uz kaitlentes plota g.gif ar nera taip, kad visi garai kyla ir ruksta virsutines spinteles?



QUOTE(grison @ 2011 09 22, 19:15)
Aš jau 6 metai turiu dramblio kaulo spalvos dažytą blizgią virtuvę  ir neturiu problemų smile.gif Ir tikrai žinau , kad blizgų fasadą lengviau prižiūrėti nei matinį. Kadangi matinis paviršius nepadengtas laku - bijo drėgmės ir greičiau susibraižo, gali įsigerti visokie nubėgę skysčiai, kurie sunkiau nusivalo pvz. arbata, uogienė ypač prie plautuvės ir šiukšlių dėžės. O lakas  sudaro apsauginį sluoksnį dėl ko lengviau prižiūrėti blizgų paviršių. Tereikia kartais pavalyti mikrofibrine drėgna šluoste ir tai dažniausiai šaldytuvo dureles jei jis įmontuotas, nes niekada atidarius šaldytuvo nelaikai už rankenėlės smile.gif visada laikai už fasado(nes kitaip nepatogu), labiausiai pirštų anspaudai matosi smile.gif.
Tik nedarykit viršutinių spintelių matinio stiklo rėmelyje schmoll.gif Kadangi stiklas matinis vis tiek persimato, už rėmelio užkrenta muselės arba nubėga vandens lašelis, viskas matosi smile.gif


Dideliausias aciu uz pasidalinima patirtimi ir patarimus 4u.gif
Virsutines spinteles planuoju daryti elementarias, na be jokio stiklo ax.gif
Beja, gal galite rekomenduoti savo baldininkus blush2.gif manau daug ka pasako, kad klientas 6 metus dziaugiasi rezultatu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vsl: 22 rugsėjo 2011 - 20:18
QUOTE(pavasarine skrybelaite @ 2011 09 22, 18:10)
Aš tik pastabėlę dėl gartraukio aukščio - jei kaitlentė indukcinė, tai tikrai pakanka atstumo iki gartraukio 55cm (nes atstumas svarbu dėlto, kad gartraukiui nuo viryklės nebūtų per kaitru), tačiau, jei planuojate ištraukiamą gartraukį (o siūlyčiau pasidomėti neištraukiamais) atrkreipkite dėmesį ar netrankysite nuolat į jį galvos, tarkim lenkiantis pamaišyti puodo palei sieną  4u.gif


As apie toki auksti tureciau pastebejima ne tik del nepatogumo prie virykles, bet ir dirbant prie darbastalio. Vsl, jei sakote, kad ankstesneje virtuveje nelabai pasiekdavote antra auksta lentyneliu, tai galite pasidaryti virsutines spinteles truputi aukstesnes ir dalinti i tris dalis, viduje baldininkai padarytu papildomu laikikliu, kad galetumet pati reguliuoti lentyneliu auksti, tada dvi lentyneles butu dazno naudojimo, o i virsutines sukeltumet ko tikrai retai prireikia mirksiukas.gif

QUOTE(vsl @ 2011 09 22, 21:16)
Labai dekui uz info ir patarimus 4u.gif 
Butinai pasidomesiu ir neistraukiamais gartraukiais  bigsmile.gif bet vat ar jie efektyvus komet naudojamos tos kaitvietes tolesnes nuo spinteliu  g.gif nes gi virsutines spinteles yra siauresnes uz kaitlentes plota  g.gif ar nera taip, kad visi garai kyla ir ruksta virsutines spinteles?
Dideliausias aciu uz pasidalinima patirtimi ir patarimus  4u.gif
Virsutines spinteles planuoju daryti elementarias, na be jokio stiklo  ax.gif
Beja, gal galite rekomenduoti savo baldininkus  blush2.gif manau daug ka pasako, kad klientas 6 metus dziaugiasi rezultatu  bigsmile.gif


Gartraukio efektyvumas nepriklauso ar jis istraukiamas ar ne, cia jau gamintojo technologines specifikacijos tai lemia. Pvz, daugumos imontuojamu gartraukiu techninese specifikacijose rasoma istraukimo trauka iki 400m³/ h, pvz mano pasirinktas gartraukis yra imontuojamas, bet neistraukiamas, o istraukimo trauka yra 900m³/ h, ir veikia tikrai labai gerai, jokiu problemu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilimex @ 2011 09 22, 22:47)
...
Gartraukio efektyvumas nepriklauso ar jis istraukiamas ar ne, cia jau gamintojo technologines specifikacijos tai lemia. Pvz, daugumos imontuojamu gartraukiu techninese specifikacijose rasoma istraukimo trauka iki 400m³/ h, pvz mano pasirinktas gartraukis yra imontuojamas, bet neistraukiamas, o istraukimo trauka yra 900m³/ h, ir veikia tikrai labai gerai, jokiu problemu  bigsmile.gif

O aš manau, kad priklauso... Jau vien aerodinamiką įvertinus, ištraukiamo gartraukio ventiliatorius arčiau prie sienos ir orui nuo priekinių kaitviečių patekti prie ventiliatoriaus sunkiau. Vadinasi, didžioji dauguma oro yra traukima nuo galinių kaitviečių. Neištraukimi gartraukiai šiuo aspektu yra aptakesnės formos. Dėl gartraukio našumo (arba debito)... Pabandykite savo gartraukį sumontuoti naujos statybos daugiabučiuose, kur yra 100mm skersmens ventiliaciniai ortakiai ir gausite labai gerą gartraukį, kuris, dirbdamas pilnu pajėgumu, kels pakankamai didelį triukšmą.
Atsakyti
QUOTE(Melodijus @ 2011 09 22, 23:30)
O aš manau, kad priklauso... Jau vien aerodinamiką įvertinus, ištraukiamo gartraukio ventiliatorius arčiau prie sienos ir orui nuo priekinių kaitviečių patekti prie ventiliatoriaus sunkiau. Vadinasi, didžioji dauguma oro yra traukima nuo galinių kaitviečių. Neištraukimi gartraukiai šiuo aspektu yra aptakesnės formos. Dėl gartraukio našumo (arba debito)... Pabandykite savo gartraukį sumontuoti naujos statybos daugiabučiuose, kur yra 100mm skersmens ventiliaciniai ortakiai ir gausite labai gerą gartraukį, kuris, dirbdamas pilnu pajėgumu, kels pakankamai didelį triukšmą.

pas mane toks istraukiamas gorenje http://www.eurobuiti...je-dkf-2-600-mw

kai verdu ka ant priekiniu, isijungiu pilnu pajegumu gartrauki tai matau kaip dalis garu skrenda ne i gartrauki, o pro sonus. toks jausmas kad jis ta istraukiama vieta nelabai ka traukia.
Atsakyti