Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

Mokomės, darbuojamės ir rodomės toliau 4u.gif

I TEMA

P. S. Gal niekas nesupyks, jei sukursiu šios suknelės pamokėlių namelius blush2.gif

Labai norėjau pasirodyti savo pirmąjį darbelį. Sakiau megsiu pirma lėlei, bet teko garbė gražiai mažai panelei blush2.gif Tik siūliukai storoki pas mane
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnesyte: 19 rugpjūčio 2011 - 17:42
Gal kuri sia esat mezgusi?
user posted image

favorite mano si statkeviciaus bet neysivaisduoju kaip tokia numegzt
user posted image
Atsakyti
Januse, o ar turi šios servetėlės schemą?
Atsakyti
QUOTE(Rasc @ 2011 08 20, 13:44)
Januse, o ar turi šios servetėlės schemą?

kazkur pas rusaites maciau pabandysiu paieskot
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2011 08 19, 22:49)

favorite mano si statkeviciaus bet neysivaisduoju kaip tokia numegzt


Oi, Januse, su šia nuostabiausia nuotaka būtum... blush2.gif Labai graži suknytė.
Atsakyti
QUOTE(Lurta @ 2011 08 20, 15:53)
Oi, Januse, su šia nuostabiausia nuotaka būtum...  blush2.gif  Labai graži suknytė.

aga tik neysivaisduoju kaip tokia numegzti verysad.gif
Atsakyti
tai kad pas tas pačias rusaites osinkoj prie moheriniu suknučių ir buvo mezgama šitoji, arba ta tokia pat trumpesnė juoda... tai priekį mezga kaip kvadratinę ar trikampinę servetėlę, vėliau kažkaip primezga kiek ko reika biggrin.gif

o aš kankinuosi su viršutiniu lapeliu savos suknelės liemeny - pasilikau su viltimi, jog juos gražiai hop ir į viršų nusimegsiu, o gaunasi, kad reikėjo juos kaip nors įmontuoti neplatėjančiai ratu žemyn mezgant...
Atsakyti
QUOTE(Rasc @ 2011 08 20, 16:22)
tai kad pas tas pačias rusaites osinkoj prie moheriniu suknučių ir buvo mezgama šitoji, arba ta tokia pat trumpesnė juoda... tai priekį mezga kaip kvadratinę ar trikampinę servetėlę, vėliau kažkaip primezga kiek ko reika biggrin.gif

o aš kankinuosi su viršutiniu lapeliu savos suknelės liemeny - pasilikau su viltimi, jog juos gražiai hop ir į viršų nusimegsiu, o gaunasi, kad reikėjo juos kaip nors įmontuoti neplatėjančiai ratu žemyn mezgant...

maciau ta tema osinkoj bet va ir as nesuprantu kaip ten prie tos serveteles reik primegzt toliau viska
Atsakyti
QUOTE(Agnesyte @ 2011 08 19, 18:41)


Labai norėjau pasirodyti savo pirmąjį darbelį.

Graži wub.gif Ir raštelis atrodo, kad paprastas. Gal shemutę turi?
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2011 08 22, 08:53)
Graži wub.gif Ir raštelis atrodo, kad paprastas. Gal shemutę turi?

Ačiū.
Manęs jau prašė kitoje temoje schemos, bet nėriau iš atšviesto lapo 4u.gif , o pas save neturiu kur nuskanuoti . Pabandysiu paieškoti to žurnaliuko internete mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnesyte: 22 rugpjūčio 2011 - 12:38
Agnesytelabai grazu likau suvazeta tavo suknele.

As visada noriu pabandyti nusimegsti sau suknele,bet niekaip neisdrystu rodos,kad nesigaus man,kai pasiziuriu atrodo neiveikiamas man sis darbas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(surmute @ 2011 08 23, 19:00)
Agnesytelabai grazu  likau suvazeta tavo suknele.

As visada noriu pabandyti nusimegsti sau suknele,bet niekaip neisdrystu rodos,kad nesigaus man,kai pasiziuriu atrodo neiveikiamas man sis darbas doh.gif


Įveikiamas įveikiamas smile.gif aš ir svajojau, galiausiai prisėdau, išsiaiškinau ir krikšto suknytę numezgiau smile.gif pabaigsiu visus kitus krikšto atributus ir imsiuos sau grožį kokį kurt ax.gif viskas įmanoma, tik labiau norėt reikia turbūt drinks_cheers.gif
Atsakyti