Įkraunama...
Įkraunama...

Tujos

Turiu tokią fix idėją-auginti terasoje dideliuose vazonuose žemaūges tujas, o gal kiparisus, o gal dar kažką, kurio pavadinimo kol kas nežinau ax.gif , bet labai tikiuosi, kad atsiras galinčių patarti, kas atrodytų gražiai tokiom sąlygom 4u.gif
Prie vieno miesto restorano mačiau laaabai gražiai ir orginaliai apkarpytas turbūt žemaūges tujas, tai tokio vaizdelio labai norėčiau ir pro savo langą blush2.gif
PATARKIT, kas galit smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Drugelis*: 09 balandžio 2008 - 13:45
puiki idėja, važiuok į artimiausią dekoratyvinių augalų medelyną ir gausi patarimų, teliks išsirinkti. sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Praeitą rudenį buvau užsukus į medelyno skyrių prie Senukų. Tai nežinau, ar čia man taip ,,pasisekė", kad dauguma dekoratyvinės kultūros kainavo arti 100 lt. ir daugiau. O vat maximos augalų skyriuje mačiau tokių visai nebrangių pusiau kiparisų, dar kaži kokių, be pavadinimo augalų ir dabar galvoju, ar man juos griebt, ar toliau ieškoti kažko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliausmama @ 2011 08 11, 08:47)
Va va apie vazonuose augancius pamirsau parasyt,kad tada be galvos sukimo sodini bet kada.Mes dar naudojame vadinamas "rankoves".Tiesiog pries daiga sodinant istatome "rankove".Tuo parpleciam prekybos sezona ,nors savasias islaidas ir padidinam.

kas per "rankovės" pirmą kart girdžiu? g.gif prašom plačiau blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrė T.J. @ 2011 08 11, 09:04)
kas per "rankovės" pirmą kart girdžiu? g.gif prašom plačiau blush2.gif  mirksiukas.gif

Storo juodo plastiko "rankove" .Kaip vazonas,bes is lankstaus,minksto plastiko be dugno smile.gif
Atsakyti
supratau smile.gif kažkaip pagalvojau kad apie tai šnekat, bet paskui susimėčiau, o mažu jau kas naujo yra biggrin.gif
Atsakyti
Nuoroda į ankstesnę (antrąją) temą:

http://www.supermama...howtopic=585179
Atsakyti
viliausmama kažkada žadėjote, kai grįšite namo, įkelti apkirptų Skyrocketų ax.gif
Būtų labai įdomu pamatyti ax.gif
Atsakyti
Mielos sodininkes, gal patartumete kur Vilniuje ar jo apylinkes uz protinga kaina isigyti tuju vazoneliuose?Lenkijos nesiulyti lotuliukas.gif Sodininke is manes visai zalia, bet girdejau, kad is vazonu zymiai geriau prigija g.gif O po paskutines musu patirties su tujomis, kai is 60 pasodintu tuju lygiai puse ar net daugiau neprigijo, noretusi, kad visgi kazkokiu budu tos tujos pagaliau prigytu verysad.gif Gaila dabar raut apie 30 tuju ir sodint naujas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Braskeele: 30 rugpjūčio 2011 - 15:14
4u.gif Ir pati pirkau ir kitiems patarsiu pirkti tujas pas Tomą Panką Alytaus raj. pažiūrėkit per gogle rasit jo kordinates.Labai daug ir gražių augalų turi,tujų ir vazonėliuose ir grunte.Prigijo jo tujos 100proc. (pirkom apie100 per kelis metus) ir žmogus ne nagas ir paderėti galima ir dar man kiekvieną kartą dovanų duoda,va šiemet raugerkšniuką gavau. Kad jam viskas sektūsi thumbup.gif o jūs jei ko norėsit galit drąsiai pas jį važiuoti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(abejinga @ 2011 08 30, 21:05)
4u.gif Ir pati pirkau ir kitiems patarsiu pirkti tujas pas Tomą Panką Alytaus raj. pažiūrėkit per gogle rasit jo kordinates.Labai daug ir gražių augalų turi,tujų ir vazonėliuose ir grunte.Prigijo jo tujos 100proc. (pirkom apie100 per kelis metus) ir žmogus ne nagas ir paderėti galima ir dar man kiekvieną kartą dovanų duoda,va šiemet raugerkšniuką gavau. Kad jam viskas sektūsi thumbup.gif o jūs jei ko norėsit galit drąsiai pas jį važiuoti drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif galiu iš karto ir nr parašyti jo 861346766 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(abejinga @ 2011 08 30, 22:05)
4u.gif Ir pati pirkau ir kitiems patarsiu pirkti tujas pas Tomą Panką Alytaus raj. pažiūrėkit per gogle rasit jo kordinates.Labai daug ir gražių augalų turi,tujų ir vazonėliuose ir grunte.Prigijo jo tujos 100proc. (pirkom apie100 per kelis metus) ir žmogus ne nagas ir paderėti galima ir dar man kiekvieną kartą dovanų duoda,va šiemet raugerkšniuką gavau. Kad jam viskas sektūsi thumbup.gif o jūs jei ko norėsit galit drąsiai pas jį važiuoti drinks_cheers.gif


Dekui, na bet del 15 tuju i Alytaus rajona tai tikrai nevaziuosiu unsure.gif
Atsakyti