Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

ORCHIDĖJŲ PIRKIMO IR GYRIMOSI TEMA

user posted image

MANIAKĖMS - BAZIŲ ADRESAI:

KAUNE:
Karmelita
Kalmina
Tik gėlės
Vaidrena

user posted image

Floriada

GĖLIŲ PARDUOTUVĖS:

user posted image

KLAIPĖDOJE:
Tik gėlės
Ermitažas
Banginio maxima bazė
Frezija
Bauhof

user posted image

KLAIPĖDOS RAJ.:
Orchidėja

ORCHIDĖJŲ PRIEŽIŪROS TEMA

user posted image

AUGINTOJŲ ALBUMŲ NUORODOS!
Lorute
Tina*
J*G*
Evaja
Raun'a
Pokahonta*
Sokejuke86
lerikyte

user posted image

Sena tema
Papildyta:
Lerikyte 83 štai jums pergalės šokis first.gif assa.gif
Tina* 45 flirt.gif
into*in 42 liezuvis.gif
Kkunigunda 33 mastau.gif
Merii 30 ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 07 rugpjūčio 2011 - 19:49
Sveikos, man vėl orchidėjų ligos paūmėjimas bigsmile.gif jis atsiranda kartu su žiedais 4u.gif

Naminis žydėjimas :
user posted image
o čia naujokė:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnieeeska: 07 rugpjūčio 2011 - 20:22
QUOTE(Lerikyte @ 2011 08 07, 21:53)
into*in        42 liezuvis.gif



user posted image
tikiuosi blogai paskaičiavai g.gif tik retkarčiais dirstelnu gi...

o va fotkėse,tai ko gero pačios man gražiausios sudėtos wub.gif turiu prisirinkus interneto platybėse fotkių dar nuo ligos pradžios ir visos šitos yra wub.gif pirmoji ,tai išvis žadą atima wub.gif

agnieeeska - nuotakos verti žiedai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 08 07, 21:29)
user posted image


agnieeeska - nuotakos verti žiedai  wub.gif



ačiū, man dar toli iki jūsų visų tiek gėlių auginimų tiek fotografavimu ax.gif tik tiek džiaugiuos kad dar nei vienos nenumarinau bigsmile.gif o ir mamos vargšę vieną atgaivinau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieeeska @ 2011 08 07, 22:31)
ačiū, man dar toli iki jūsų visų


man irgi toli iki jų,o ir numarinau ne penkias doh.gif biggrin.gif fotkinu muiline ax.gif ,taip,kad viskas ok mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 08 07, 21:29)

geras thumbup.gif biggrin.gif

agnieska - labai gražūs žiedai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 08 07, 21:59)
geras  thumbup.gif  biggrin.gif

agnieska - labai gražūs žiedai  wub.gif


ačiū, kolkas treniruojuos ant phalianopsių blush2.gif vėliau norėsiu kitų grožių wub.gif
Atsakyti
Labai myliu orchidėjas. bet kažkaip iki šios temos nebuvau atšliaužus.. Na ir gėlynai pas jus! Pas tėvus kelių kambarių palangės faleonopsiais nudėstytos, o ir aš vis nusiperku, neatsispiriu kokiai akcijai ar varganam nususėliui už kelis litus. Ir vis atgaivinu, nudžiugina žiedais! Ermitaže praėjusią savaitę sukau ratus tarp akcijinių orchių, bet neberadau neturimo žiedo tarp faleonopsių, tad pasilepinau Cambria. Kadangi nieko tiksliai nerašo, tai turbūt paprasta hibridinė. Čia bus man iššūkis, nes kažkada turėtą numarinau ir vis bijodavau dar kartą nusipirkti. Dabar pasiskaičiau, kad ir priežiūra skiriasi.
O orchidėjas įsimylėjau 2005 m. apsilankius orchidėjų botanikos sode Floridoje, tada buvau dar per jauna domėtis gėlėmis, o ir turbūt iki Lietuvos jų nelabai atveždavo.. Po šio apsilankymo jaučiu didžiulę pagarbą šioms nuostabioms gėlėms wub.gif
Atsakyti
Naminiai žiedai,dar tik skleidžias smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image

Gal kas turi minčių,kaip sutalpinti ant palangės mažesnes orchidėjas keliais aukštais?Gal matėt kokių stovų?Kažkaip šiandien pagalvojau,kad ruduo artėja,reiks kažkaip talpint namuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 08 08, 17:06)
Gal kas turi minčių,kaip sutalpinti ant palangės mažesnes orchidėjas keliais aukštais?Gal matėt kokių stovų?Kažkaip šiandien pagalvojau,kad ruduo artėja,reiks kažkaip talpint namuose smile.gif


senukuose yra tokių smile.gif

user posted image

turiu porą tokių, nepasakyčiau, kad man jie labai patogūs, reikia pačiai žiūrėti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 08 rugpjūčio 2011 - 16:14
QUOTE(zuzla @ 2011 08 08, 17:13)
senukuose yra tokių smile.gif

reiks kada pažiūrėt smile.gif
Atsakyti
žiūriu niekas nekelia naujų foto tai aš dar vieną savo gėlytę parodysiu blush2.gif
user posted image
Atsakyti