Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

user posted image

Ankstesnė tema
Atsakyti
salduke už naują temą 4u.gif

Avocete, tik dabar pamačiau jūsų baigtos virtuvės foto - nu LABAI graži clap_1.gif wub.gif
ir plytelės tarpe labai fainos thumbup.gif

Gal kas nors galėtų man padėti padaryti virtuvės mini projektuką.. nieko gero man nesigavo su Alno doh.gif blush2.gif - būčiau LABAI dėkinga aciuks.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal aš čia nelabai į temą, bet man labai reikia pagalbos.
Gal kuri nors žinot gerą meistrą Kaune, kuris galėtų pagelbėti su virtuvės remontu. Mus vienas žmogus labai pavedė, o dabar turiu kelias savaites kol atveš baldus ir nebežinau ką daryti doh.gif
Atsakyti
Labas,
kazkas kazkurioj virtuves temoj imetes buvo foto kur uz kaitlentes imontuota sienoj plokste metalo laksto ar kazkas tokio-del taskymosi riebalu....

gal kas turi isisaugojes,arba zino kaip cia tas dalykas vadinasi?
dekui
Atsakyti
QUOTE(rrr? @ 2011 07 16, 09:12)
O dabar ir man kas nors patarkit  ax.gif Laukiu griztanciu azuoliniu savo virtuves stalvirsiu. Bet tuo paciu ir labai bijau, kad turesiu daug vargelio. Mediena juk labai ir skyscius geria, ir murzinumus...  g.gif Gal kas turit, labai vargo dauk, labai saugoti reikia? Jie lakuoti baldiniu laku. Bet galvuoju gal kazkuo kt. juos dar reiketu padengti?

Pas mus ąžuolinis stalviršis lakuotas jachtiniu laku. Naudojam 5 metus. Neįgeria nieko visiškai, priežiūros nereikalauja jokios. Kartais ir skardą karštą iš orkaitės pastatau. Dabar gaminamės naują virtuvę, tai ne tik stalviršis, bet ir sienelė tarp spintelių bus ąžuoliniai.

QUOTE(~VEGA~ @ 2011 07 19, 09:17)
Labas,
kazkas kazkurioj virtuves temoj imetes buvo foto kur uz kaitlentes imontuota sienoj plokste metalo laksto ar kazkas tokio-del taskymosi riebalu....

gal kas turi isisaugojes,arba zino kaip cia tas dalykas vadinasi?
dekui


Stainless steel splashback
Atsakyti
O dekui del 'splash back stainless steel':)

kaip lietuviskai jis vadintusi ir gal kokiu atsiliepimu girdejot apie si dalyka?
kas daro tokius LT'e?
Atsakyti
user posted image

Gražios spalvos. Jei ne paslaptis koks komplekto dydis ir kiek kainavo?

Niekaip negaliu apsispręsti dėl plokščių ir spalvų verysad.gif
Atsakyti
Kur darėtės savo stalviršiukus smile.gif ?
Atsakyti
Sveikutes, na idedu Jūsu kritikai savo virtuvinio projekta mirksiukas.gif
dešnėje pusėje pagal palange pirmoji spintele skirta imontuojamai indaplovei.


http://mail.inbox.lt...nID=view_attach
Atsakyti
pasvordu praso..
Atsakyti
QUOTE(~VEGA~ @ 2011 07 19, 20:30)
pasvordu praso..


kitaip neišeina ikelt, gal padetumet? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(salduke @ 2011 07 19, 13:24)

Gražios spalvos. Jei ne paslaptis koks komplekto dydis ir kiek kainavo?

Niekaip negaliu apsispręsti dėl plokščių ir spalvų  verysad.gif


ZInok daba dydzio tikrai tiksliai nepasakysiu, pasikelsiu brezinukus ir pasiziuresiu, bet apie 5 metrus man rodos kaina 5300lt. be technikos aisku. daugelis firmu man skaiciavo nuo 5000 kaina ir be blum furnituros, o cia su blum.

QUOTE(Auxiukė @ 2011 07 19, 20:53)
kitaip neišeina ikelt, gal padetumet? 4u.gif


www.radikal.ru ikeliat nuotrauka per browse, tada paspaudziat biskutuka zemiau mygtuka zagruzit. ir nukopijuojat trecia adresiuka ir pastinate cia smile.gif
Atsakyti