Įkraunama...
Įkraunama...

Naujas nėštukių kalendorius

Turbūt jau gavote AŽ, kad naujasis kalendorius jau yra thumbup.gif http://kalendorius.supermama.lt/
Atsakyti
SOS. Gal kas gali patarti kaip atsijungti nuo to kalendoriaus?
Atsakyti
Šaunus naujasis kalendorius wub.gif
Atsakyti
Man rašo kiek dienų iki gimdymo, o aš noriu sužinoti gimdymo datą (kaip senam kalendoriuje buvo) 4u.gif
Atsakyti
Ir dar, kad rašytų ne tik nėštumo savaitę, bet ir dienas, pvz. 6 savaitė ir 2 dienos ax.gif 4u.gif
Atsakyti
senesnis kalendorius labiau patiko 4u.gif
Atsakyti
Naujame kalendoriuje tik reklama, nematau jokios naudingos informacijos. Visiska, totali nesamone, o ne kalendorius. Senasis 1000 kartu geresnis buvo. Siaip suvedziau bele kokius duomenis, paziuret kaip jis veikia, o dabar pastoviai man rodo desiniame sone, uz kiek dienu gimdysiu biggrin.gif nors nesilaukiu. Kaip atjungti ta nesamoninga kalendoriu?
Atsakyti
Man irgi patiko labiau senesnis. nes ten galedavai i prieki pasiziureti kokia bus tavo nestumo savaite konkrecia data. Pvz man dabar 6 savaite o as norciau suzinoti kada man bus pvz 13 savaite ir kad galeciau suzinoti turiu savo kalendoriu pasiimti ir skaiciuoti i prieki tada matysiu koki menesi ir kelinta diena ji prasides
Nors sis atrodo modernesnis bet informatyvesnis buvo anas
Atsakyti
QUOTE(diz-diz @ 2011 12 14, 14:28)
Man irgi patiko labiau senesnis. nes ten galedavai i prieki pasiziureti  kokia bus tavo nestumo savaite konkrecia data. Pvz man dabar 6 savaite  o as norciau suzinoti kada man bus pvz 13 savaite ir kad galeciau suzinoti turiu savo kalendoriu pasiimti ir skaiciuoti i prieki tada matysiu koki menesi ir kelinta diena ji prasides
Nors sis atrodo modernesnis bet informatyvesnis buvo anas

vat man ta skaiciuokle pati senajam kalendoriu buvo pati pati paciausia... o dabar nepykit, bet visiska nesamone.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikule... @ 2011 12 21, 00:15)
vat man ta skaiciuokle pati senajam kalendoriu buvo pati pati paciausia... o dabar nepykit, bet visiska nesamone..  doh.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kur dingo senasis gerasis kalendorius????? g.gif

NAujasis totali reklama schmoll.gif
Atsakyti
Man neteko susidurt su senuoju, bet ziuriu daug cia jusu nepatenkintu...
Atsakyti