Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus IX

QUOTE(rimulia12 @ 2012 01 18, 17:58)
Ačiū išsisaugojau. O šitas derinys tinkamas pietinėj pusėj?

Sauleje deriniuose ,galima sakyt,viskas tinka smile.gif jei ne pagrindinis vaidmuo tenka,tai kad ir prasčiau jį atlieka irnesakyk.gif
Atsakyti
Kaip vadinasi šitos gėlės lietuviškai.
Atsakyti
Žiemė didžioji ( paveikslėly 'Variegata' f. ).
Atsakyti
QUOTE(eLaura @ 2012 01 18, 02:04)
Surfiniju spalvos..svelniai tariant nedera cool.gif Kas gali sugalvoti, kaip suderinti nederancias surfinijas? g.gif  bigsmile.gif  blush2.gif

Jei spalvos nedera arba neturi kontrasto, nieko kito nesugalvosi kaip tik sodinti grupemis, t.y. jei nuosavas namas tai vienos spalvos gelytes kazkur vienoje namo dalyje, kitos spalvos kitoje, galima jas paivairinti slamuciais, cimzieda, bakopa. Jei tai balkonas taip pat galima pagrupupoti, loveliuose viena spalva op pakabini krepsiai ar kazkoks stovas salia -kita spalva. iseiti visada galima rasti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2012 01 18, 23:51)
Jei spalvos nedera arba neturi kontrasto, nieko kito nesugalvosi kaip tik sodinti grupemis, t.y. jei nuosavas namas tai vienos spalvos gelytes kazkur vienoje namo dalyje, kitos spalvos kitoje, galima jas paivairinti slamuciais, cimzieda, bakopa. Jei tai balkonas taip pat galima pagrupupoti, loveliuose viena spalva op pakabini krepsiai ar kazkoks stovas salia -kita spalva. iseiti visada galima rasti  mirksiukas.gif

aš kažkaip niekada nesijaudinu dėl to, kad gali spalvos nederėti, nes atrodo, kažkaip gamta susidėlioja viską pati. Štai rudenį kažkaip visiškai atsitiktinai akis užkliuvo už gėlyno ir jo spalvų: rudeninės ryškiai mėlynos astros, šalia švelnios rožinės spalvos apsipylęs žiedais rožių krūmas, netoli nuo jų ryškiai geltonai žydinčios gėlikės (pavadinimo niekaip nebepamenu) ir visa eilė kraujo raudonumo salvijų... Nu vaizdas tai pasakiškas ir ypač tada kai leidžiasi saulė... wub.gif wub.gif
Gail neturiu foto biggrin.gif bigsmile.gif
Papildyta:
O be to, nėra negražių gėlių thumbup.gif Taip, kad sodinam ir grožimės wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Atskirai paėmus, taip visos savaip gražios, bet kartu sudėt, jau reiktų nuojautą ar žinias turėt. Harmonija su aplinka ir gyventojais 4u.gif
Atsakyti
pernai atsitiktinai man žiauriai gerai žiūrėjosi tarpusavy nederančios, o tiksliau konstrastuojančios viaip kaip persikinė ir violetinėsnė alyvinė. sudėjus paveiksliukus - košmaras, o kartu - tiesiog toks skanus desertas...

tai ten irgi matau violetinę, o štai ta raudona, kad ir ne persikinė, bet gali tinkamai sukontrastuot (raudona su violetine) - esu mačiusi tokį derinį irgi, kur raudona pelargonija su violetine verbena - buvo tikras kenzo.

kas čia dar?
ta mišrainė gyvai gali ir negražiai atodyt žinokit (kur va pavadinimus vardinot) - aš čia matau "gražaus fotkinimo efektą", būtent, kad fotkinimo...



o aš šiandien nupirkau mamai zinijų. aukštų ir žemų. nu tokios gražios gėlės pernai gėlyne pas ją buvo!
galvoju gal kur į kokį bliūdą pasisėt. nors ir ne vazoninės jos g.gif
vat žinokit taip ir atrodė pas mamą pievelėj:
user posted image


pažiejau, kad pavieniui nebus tokio vaizdo, kaip kad buvo ten, kai jų daug krūvoj augo...

ai ir dar, mėlyna salvija dar dar, bet jau ta raudona wacko.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Partizanė: 20 sausio 2012 - 23:05
tai fotkinimo efektu galima apgauti nežinančius arba atvirkščiai neperteikia tikrojo vaizdo. Kaip ir etiketės. Be to augalo spalvos intensyvumą reguliuoja tręšimo dažnumas, na ir, aišku, apšvietimas.

Tačiau kai tuos augalus nuo ankstyvo pavasario iki pat rudens matai, akis pripranta ir fotkinimu niekaip neapgausi ( čia apie pirmą nuotrauką, kur su chrizantemomis).

Jei imti pavyzdžiu svyrančias petunijas ir pelargonijas - jos dvi yra skirtingo svorio kategorijos. Įmaišius augalų papildomai, tas didelis skirtumas nebesijaučia.
Atsakyti
Kilo mintis sukišti lobelija meliną,bakopą žydrą,pelargonija kompaktine šviesiai vijoletineMy Webpage Įsivaizduoti nelabai sunku,kokie butų išankstiniai pasanprotavimai g.gif Apie spalvas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 01 21, 01:00)
tai fotkinimo efektu galima apgauti nežinančius arba atvirkščiai neperteikia tikrojo vaizdo. Kaip ir etiketės. Be to augalo spalvos intensyvumą reguliuoja tręšimo dažnumas, na ir, aišku, apšvietimas. 

Tačiau kai tuos augalus nuo ankstyvo pavasario iki pat rudens matai, akis pripranta ir fotkinimu niekaip neapgausi ( čia apie pirmą nuotrauką, kur su chrizantemomis).

Jei imti pavyzdžiu svyrančias petunijas ir pelargonijas - jos dvi yra skirtingo svorio kategorijos. Įmaišius augalų papildomai, tas didelis skirtumas nebesijaučia.

o ten buvo tavo kompozišinai? jei tavo - tai patikėčiau, kad realybėje gražu ir dailu smile.gif



va ką gražaus užmačiau biggrin.gif gražaus ir naudingo balkonams:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2012 01 20, 23:59)
ai ir dar, mėlyna salvija dar dar, bet jau ta raudona  wacko.gif

na, dėl skonio nesiginčijama biggrin.gif . Man tai labai gražios raudonos, tokios ryškio, iš tolo šviečia. Labai gražu wub.gif O mėlynų neteko matyt dar biggrin.gif , tik baltas.. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistutėlė: 21 sausio 2012 - 16:04
QUOTE(eLaura @ 2012 01 18, 02:04)
Cia jau aukstasis pilotazas thumbup.gif Man pelargonija ir surfinija auginti tame paciame lovyje  - misija neimanoma schmoll.gif Truksta patirties. Petunijos agresyvios augimo prasme, uzgoztu pelargonijas. Na, nebent pelargonijas jau visiskai uzaugusias sodinti su mazais surfiniju daigais. Ir dregmes poreikiai labai skirtingi g.gif

Uzsipirkau siek tiek seklu. Pasodinau siandien: paprikas, vysninius pomidorus, slamucius, baltas bakopas,  surfinijas(3 rusiu svyrancias po 1 metra ir daugiau) :user posted image
Tikiuosi, mano mazieji berniukai neisvartys doh.gif
Surfiniju spalvos..svelniai tariant nedera cool.gif Kas gali sugalvoti, kaip suderinti nederancias surfinijas? g.gif  bigsmile.gif  blush2.gif


jei ne paslaptis kiek kainavo sios surfinijos? g.gif
Papildyta:
sios seklytes laukia rytojaus sejos 4u.gif
http://www.e-seklos....ble_duo_pink_f1
Papildyta:
QUOTE(eLaura @ 2012 01 18, 02:04)
Cia jau aukstasis pilotazas thumbup.gif Man pelargonija ir surfinija auginti tame paciame lovyje  - misija neimanoma schmoll.gif Truksta patirties. Petunijos agresyvios augimo prasme, uzgoztu pelargonijas. Na, nebent pelargonijas jau visiskai uzaugusias sodinti su mazais surfiniju daigais. Ir dregmes poreikiai labai skirtingi g.gif

Uzsipirkau siek tiek seklu. Pasodinau siandien: paprikas, vysninius pomidorus, slamucius, baltas bakopas,  surfinijas(3 rusiu svyrancias po 1 metra ir daugiau) :user posted image
Tikiuosi, mano mazieji berniukai neisvartys doh.gif
Surfiniju spalvos..svelniai tariant nedera cool.gif Kas gali sugalvoti, kaip suderinti nederancias surfinijas? g.gif  bigsmile.gif  blush2.gif

siulyciau palaukti rezultato "gyvo" tada manau viskas deres puikiai!!! As pvz bandyciau 3 daigelius i ilga loveli, is sonu ryskieji roziniai, vidury sviesusis, ir antraip ir visaip kitaip smile.gif
Atsakyti