Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos kosmetikos, kūno priežiūros priemonės

Sveiki, aš neseniai nutariau, kad jau pats laikas pereiti ir prie ekologiškesnės kosmetikos. Tik tuose ingridientuose tai dar sunku susigaudyti doh.gif


Mane domina blakstienų tušai, blizgesiai ir šešėliai. Gal turite kokių pastebėjimų? Nešioju kontaktinius lęšius, tai paprasta kosmetika dirgina akis, subėga visi šešėliai į raukšles, negražiai atrodo, tušas trupa. Ar jūsų nurodytoje svetainėje šie produktai kokybiški ir sudėtis gera jų?
Atsakyti
sveiki, kaip ARGANO aliejus? girdejau, kad turi nemazai geru sudedamuju daliu...
Atsakyti
argano aliejus neturi daug sudedamųjų dalių. Tai aliejus, spaudžiamas iš argano vaisių kauliukų branduolių.
Atsakyti
Argano aliejus yra tikru tikriausias alieju karalius. Tinka visu tipu odai, nepakeiciama priemone nuo striju besilaukiancioms taip pat isblukina jau esamas strijas. Zodziu tai labai universalus aliejus kuris yra dar ir veiksmingas. Tik yra dar vienas dalykas jeigu mes norime tikrai ekologisko, kokybisko ir dar sertifikuoto tai ir kaina jo didesne. Nesivaikykite to pigumo nes stebuklu nebuna kas gera tai ir kainuoja. Sakau nes patyrinejau kaip yra su tom kainom ir kokybe. Svarbiause rasti patikima pardaveja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gutije @ 2011 04 29, 08:06)

Argano aliejus yra tikru tikriausias alieju karalius. Tinka visu tipu odai, nepakeiciama priemone nuo striju besilaukiancioms taip pat isblukina jau esamas strijas. Zodziu tai labai universalus aliejus kuris yra dar ir veiksmingas. Tik yra dar vienas dalykas jeigu mes norime tikrai ekologisko, kokybisko ir dar sertifikuoto tai ir kaina jo didesne. Nesivaikykite to pigumo nes stebuklu nebuna kas gera tai ir kainuoja. Sakau nes patyrinejau kaip yra su tom kainom ir kokybe. Svarbiause rasti patikima pardaveja  smile.gif

Gal galit atskleisti paslaptį, kaip tą patikimą pardavėją rasti? bigsmile.gif
Atsakyti
user posted image

Ekologišką kosmetiką padeda atpažinti šie sertifikatai:
Ecocert
user posted image

BDIH
user posted image
bei kiti.

Čia galima atsisiųsti sertifikavimo standartų palyginimą.

Ingredientų patikrinimui cosmetic check puslapis smile.gif

Pavojingi ingredientai čia, čia ir čia 4u.gif

Taip pat apie ekologišką kosmetiką kalbame ir čia ax.gif

Paskutinę prikalbėtą temą galima rasti
čia

! Parduotuvių sąrašas, iš kurių perkant reikia būti atsargioms, kadangi dėl jų jau buvo forumiečių nusiskundimų:
ecolive24;
grožio sodas

Ne viskas, kas natūralu yra ekologiška, tačiau visa ekologiška - natūralu smile.gif


Papildyta:
QUOTE(Dorifore @ 2011 06 18, 12:20)
Tai, kad jūs pati naudojot irgi nereiškia, kad galima tepti kokosu veidą  ax.gif jei atvirai, aš pati kai nusipirkau pirmą kartą, tepiau juo veidą, dar ir SM kažkurioj temoj pasigyriau, tai gavau "barti" iš kelių narių, kurios tikrai daugiau nusimano apie aliejus ir pasakė man, kad jis nėra skirtas veidui. Galbūt čia netinka žodis galima/negalima, gal tiktų nerekomenduojama  g.gif  ir gaila, akd neberandu tos angliškos nuorodos, kur buvo parašyta apie aliejus ir kokosų paminėtas kaip vienas iš labiausiai poras kemšančių aliejų. Jeigu rasiu, įmesiu čia.  4u.gif

Jau senokai nenaudoju jo, tačiau kol naudojau, buvo gerai. Ką aš norėjau pasakyti: aliejus galima naudoti veidui, o ar jau jie tinka, ar ne yra kita tema, tad kategoriškai sakyti, kad negalima, nes yra tikimybė, kad jis gali kimšti poras nėra teisinga. Jei dėl manęs nuorodos ieškosit, tai nereikia, esu skaičiusi ir aš tai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 18 birželio 2011 - 14:05
QUOTE(Doviljana @ 2011 06 18, 12:42)
galėjo pasausinti odą gasulas jei jautresnė ar šiaip į sausumą. O, kad sukeltų alergiją, negirdėjau kol kas  g.gif

Mano oda sausa, bet molis neišsausino jos, vakar vakare viskas gerai buvo. Bet šiandien visi žandai išberti. Man taip būna, kai veido odai kažkas nepatinka, kažkada išsitepiau migdolų aliejumi, tas pats buvo. O nieko daugiau be molio vakare nei ryte netepiau net kosmetikos, nes pramigau, galvoju darbe "pasimaliavosiu" biggrin.gif O gal aš per tirštą pasidariau? gal reikia visai skystą košę daryt sausai odai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Keretoja @ 2011 06 17, 21:16)
Hm hm, na chia idomiai paraset, neatejo man i galva tokiu minciu kad aliejus nedrekina  g.gif  o kas gi tada drekina? negi vien tik kremas?


Aliejai dažniausiai yra kaip maitinanti sudedamoji kremo dalis. KREMAS apskritai kaip produktas turi daug ingredientų. Drėkinantys komponentai gali būti įvairūs - haliurono rūgštis, kolagenas, alavijo gelis, glicerinas ir pan. Visapusiškai veido priežiūrai, odos maitinimui ir minkštinimui rinkčiausi kremą, o nakčiai galima patepti veidą ir mėgstamu aliejumi.

QUOTE(Pievugele999 @ 2011 06 17, 21:23)
Sąmonė ar nesąmonė, bet... įvairūs aliejai, kaip tik turi drėkinančių savybių.  smile.gif


Pavyzdžiui, kurie? Apie vandenį ir sintetinius kremus čia niekas nekalba. Ir apskritai tema ne apie aliejus, o apie kosmetikos priemones.


Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 06 18, 15:19)
Aliejai dažniausiai yra kaip maitinanti sudedamoji kremo dalis. KREMAS apskritai kaip produktas turi daug ingredientų. Drėkinantys komponentai gali būti įvairūs - haliurono rūgštis, kolagenas, alavijo gelis, glicerinas ir pan. Visapusiškai veido priežiūrai, odos maitinimui ir minkštinimui rinkčiausi kremą, o nakčiai galima patepti veidą ir mėgstamu aliejumi.

O vien alavijo geliu galima tepti veido oda ? IR ka jus manot apie sita geli g.gif user posted image
man atrodo cia yra kazkokiu blogiuku g.gif
Papildyta:
QUOTE(Babi* @ 2011 06 18, 14:04)
Ingredientų patikrinimui cosmetic check puslapis smile.gif

O kaip cia naudotis , nelabai suprantu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo griegzde: 18 birželio 2011 - 18:11
QUOTE(griegzde @ 2011 06 18, 19:13)
O vien alavijo geliu galima tepti veido oda ?    IR ka jus manot apie sita geli  g.gif user posted image
man atrodo cia yra kazkokiu blogiuku  g.gif


Galima naudoti veidui gryną. Ypač tinka po deginimosi saulėje. Plačiau galit pasiskaityti čia: http://www.aromanatu...vijo-gelis.html Geriau iš šitos parduotuvės ir pirkit arba kur kitur, nes tas Jason nėra geras.

QUOTE(griegzde @ 2011 06 18, 19:13)
O kaip cia naudotis , nelabai suprantu  blush2.gif


Reikia spausti "analyze your cosmetic products", tada "you will then be ready (...)" ir įrašyti ingrediento pirmas tris raides prie laukelio "search". Paskui susirasti jį pagal duotą sąrašą.
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2011 06 18, 15:18)
Mano oda sausa, bet molis neišsausino jos, vakar vakare viskas gerai buvo. Bet šiandien visi žandai išberti. Man taip būna, kai veido odai kažkas nepatinka, kažkada išsitepiau migdolų aliejumi, tas pats buvo. O nieko daugiau be molio vakare nei ryte netepiau net kosmetikos, nes pramigau, galvoju darbe "pasimaliavosiu"  biggrin.gif O gal aš per tirštą pasidariau? gal reikia visai skystą košę daryt sausai odai  g.gif


aš gasulą naudoju tik kokį kartą į savaitę veido prausimui-šveitimui, nes panaudojus dažniau atsiranda rausvų išsausėjusių plotelių (mano oda taip pat sausa) ir molį maišau su neutralia prausimosi baze dar dedu alavijo gelio. Kaukei neišdrįsau naudoti dėl odos sausumo, bet kuriuo atveju, tada maišyčiau ne tik su vandeniu bet ir su aliejais...
Atsakyti
Mergaites , gal kas gali patarti gera ekologiska sampuna ,balzama kuris tiktu sviesientiems plaukams plauti ?!

Bandziau keliu eko firmu geras priemones ,bet plaukai kaip siaudai po ju ,naturaliems plaukams tai puikiai tinka ,o ka daryt jei sviesinti doh.gif

....
ir dar naudoju prabangia profesionalia PHYTOMER kosmetika jau daug metu ,bet dabar nusprendziau pereiti prie ekologiskos kosmetikos ,tik nezinau katra rinktis , o ir oda jautroka ,serpetojanti ,bandyt visas priemones ir zaist su oda ne labai noriu. rolleyes.gif Gal yra koks top 10 ar 5 geriausios ekologoskos kosmetikos ? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evvva: 19 birželio 2011 - 13:41