Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai :)

Pernai auginau ne hibridus lauke "Serpantin" ir patiko. Šiemet vėl auginsiu, sėklų pasirinkus.
Šiltnamyje kelis sodinam savidulkius, kad iki lauke bus turėtume kokį pagraužti.
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2012 01 14, 21:51)
Mano kaimynė agurkus pasėja ir kiekvieną uždengia perpjautu plastikiniu buteliu, labai greitai jai sudygsta. Ir aš jau rinksiu butelius  ax.gif

Ideja gera,bet kad as seju 5-6 pakelius,tai tiek buteliu niekaip nesukaupciau,nebent visa kaima ijungti i buteliu rinkima hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2012 01 15, 12:03)
Ideja gera,bet kad as seju 5-6 pakelius,tai tiek buteliu niekaip nesukaupciau,nebent visa kaima ijungti i buteliu rinkima hihihi.gif

Ideja......,pleveles gabalu geriau užtiesti....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 15 sausio 2012 - 11:50
siltnamyj augo porele MELODY daigeliu.paskutinius skiniau spalio menesi.kai toks siltas ruduo buvo,tai gal deretu dar,nes buvo ziedu,bet buvo sezono uzdarimas,tai isroviau lauk rolleyes.gif .
Atsakyti
ateinu su klausimu Regilai...
su kazkuria mergina keitemes seklomis ir jinai man atsiunte citrininiu agurku...pas tave puslapi maciau,kad citrininiai ryskiai geltoni ir kaip moliugeliai,trumpi,stori,pas mane agurkas kaip agurkas tik sviesus...ar negali but,kad cia sumaisyta?pati sejau baltus, bet jie man nedygo,sumaisyt negalejau.idedu foto gal padesis susivokt ka istirko auginau g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 01 15, 11:48)
Ideja......,pleveles gabalu geriau užtiesti....

Tai ir dengiu,ir net dviguba agroplėvele
Atsakyti
g.gif o man pernai po plėvele išdygusiu agurkus kažkas nukandžiojo iki pat žemės... doh.gif bet tik vienoj ežioj...nežinau tik kas- sraigės tai jos kitaip nuvalgo, kiškiai gi po plėvele negalėjo nukąsti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 01 21, 09:51)
g.gif o man pernai po plėvele išdygusiu agurkus kažkas nukandžiojo iki pat žemės... doh.gif bet tik vienoj ežioj...nežinau tik kas- sraigės tai jos kitaip nuvalgo, kiškiai gi po plėvele negalėjo nukąsti... g.gif

skruzdės moka pridaryti bėdų, bet jas tikrai pamatytum jei ten būtų jų lizdas g.gif

Susivyliojau ir iš estų užsisakiau Zozulios sėklų g.gif
Atsakyti
Diuni , gal kurkliai pasistengė .Jie mėgėjai nužnybti - nukasti palei žemės paviršių.
Atsakyti
QUOTE(graazke @ 2012 01 21, 12:54)
Diuni , gal kurkliai pasistengė .Jie mėgėjai nužnybti - nukasti palei žemės paviršių.

g.gif gal...bet nepastebėjau ir jų...sodinsiu šiemet toj lysvėj brokolius...žiūrėsiu ar tuos kas nuvalgys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 01 21, 13:00)
g.gif gal...bet nepastebėjau ir jų...sodinsiu šiemet toj lysvėj brokolius...žiūrėsiu ar tuos kas nuvalgys biggrin.gif

Kaip tik norejau paklausti,kaip tuos brokolius,ar šaldai? Nesu ju net čiupinejus,o šiemet žadu mokintis draugauti su jais. Mat,dar nenoriu vasara plikytu daržoviu,noris geriau salotas taisytis žalias...kaip paagituotumei šita augala?
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 01 21, 13:27)
Kaip tik norejau paklausti,kaip tuos brokolius,ar šaldai? Nesu ju net čiupinejus,o šiemet žadu mokintis draugauti su jais. Mat,dar nenoriu vasara plikytu daržoviu,noris geriau salotas taisytis žalias...kaip paagituotumei šita augala?

g.gif aš kažkaip nešaldau daržovių žiemai...brokolius labai visi mėgstam , tai ir sudorojom visus , kol švieži buvo...man labai skanu jie į troškinius ir šiaip skanu kaip garnyrai, apvirti , pakepti , su džiuvėsiais su sūriu ...na čia kiekvieno skonio ir fantazijos reikalas...dar labai mėgstam žiemą konservuotas daržovių salotas , ypač skanu ,kai ten yra brokolio arba žiedinio kopūsto...
Atsakyti