Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

user posted image

I tema
II tema
III tema
IV tema
V tema
VI tema
VII tema
VIII tema
IX tema
X tema

Kremo gaminimo pradžiamokslis 

Gamyba su:
* emulsiniu vašku (kremų, pienelių, losjonų)
* bičių vašku (kremų, lūpų balzamų)
* BMTS (kremų, losjonų, plaukų serumų/kondiconierių)
Gelio gamyba

Receptai, idėjos:
Mūsų Palominos blog’as flirt.gif
Bryylos blog'as
Love-eco blog’as
Aroma-zone receptai
Pati sau receptai
Dar šiek tiek receptų
makeyourcosmetics
makingcosmetics

Priemones kosmetikos gamybai perkame Lietuvoje:
AromaNatural (AN)
Kvapų Namai (KN)
Sveiki Produktai (SP)
Love-eco
Gyvoji kosmetika
Eko-jums
Dvi širdys
Ekolinija
Įvairių parduotuvių sąrašas

Siunčiamės iš užsienio:
Aroma-Zone (AZ)
Materia aromatica
Akoma
Akamuti
NB! Nesuklyskim pavadindamos:
Kremas - vandens ir aliejaus fazę turintis gaminys, sujungiamas emulsikliais ar emulsinių savybių turinčiais sviestais.
Sviestų ir aliejų mišinys - be vandens fazės gaminys, kurio konsistencija gali būti nuo sviestinės iki kreminės.
Aliejų mišinys - skystas gaminys, pagamintas tik iš bazinių ir eterinių aliejų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Petitgrain: 07 gegužės 2011 - 17:06
Petitgrain uz nauja temele 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

zydrem , del plyteliu, kvieciu vasko reiktu deti tiek kiek ir N1 is AZ, bet galima pabandyti ir su N3 g.gif g.gif , pasigaminti viena maza plytele kokiu 10g ir paziureti, ar pavirs pieneliu bigsmile.gif
Atsakyti
As su BTMS dariau plyteles,labai puikiai gavosi pienelis ant kuno smile.gif
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2011 05 07, 20:36)
Petitgrain uz nauja temele  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

zydrem , del plyteliu, kvieciu vasko reiktu deti tiek  kiek ir N1 is AZ, bet galima pabandyti ir su N3 g.gif  g.gif , pasigaminti viena maza plytele kokiu 10g ir paziureti, ar pavirs pieneliu bigsmile.gif

aciu uz tema 4u.gif 4u.gif


reikes pabandyti g.gif nes taip norisi tu plyteliu doh.gif

o su BTMS SECREAT daret taip pagal recepta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2011 05 07, 21:20)
o su BTMS  SECREAT daret taip pagal recepta blush2.gif

taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2011 05 07, 17:27)
***** kaip susinervinau doh.gif vietoj emulsiklio N1 uzsisakiau N3 doh.gif o taip norejau tas plyteles isbandyti doh.gif o kvieciu vasko kiek reiketu deti blush2.gif gal kuria reiketu N3 galetume mainyti  i N1 blush2.gif
Ievulyte  4u.gif  4u.gif  4u.gif

turiu aš, ne iš AZ, bet INCI toks pat. galim keistis jei nori kažkokį kiekį smile.gif
Atsakyti
kazka ne taip darau doh.gif ar suku per letai ,ar per greitai doh.gif vistiek man nesusijungia taukmedis su vandenuku doh.gif daugiausi 30procentu

Etama butu puiki 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2011 05 07, 22:08)
kazka ne taip darau doh.gif ar suku per letai ,ar per greitai doh.gif vistiek man nesusijungia taukmedis su vandenuku doh.gif daugiausi 30procentu

tai normalu.. ne visi sviestmedziai vienodai sugeria vandeni..
Atsakyti
Sveikos
Noriu pagaminti logonos sviesta, gal kuri bande??

Su AZ Nr.2 emulsikliu, kazkoks "pravalas". Pagaminau kremuka, paklaida kokie 2 ml, lyg nori atsisluoksniuotis, dariau 6% em.v., 30% aliejai, 63,4 % vanduo. Daug maz apskaiciavus priedu idejau 3%, isminusavau is vandens, bet man jis lyg ir nori atsiskirti doh.gif Ar laukti valanda ar kazka sumastyti??
Reikejo man ksantano ideti, ot vistos galva doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksanik: 08 gegužės 2011 - 11:14
QUOTE(oge @ 2011 05 06, 13:56)
Aciu, Flos  4u.gif Pasinaudosiu receptu ax.gif Konservanto nedejot?

Pamiršau parašyti, įdėjau 1 lašą smile.gif

Merginos, turinčios AZ mikseriukus, ar bandėta gaminti tuos purius, orinius kremus? Aš pribaigiau jacobso pieno putų maišytuviuką, ir paėmiau tą AZ smile.gif O klausiu apie tokius kremus kaip fotouser posted image
Atsakyti
QUOTE(Oksanik @ 2011 05 08, 12:12)
Noriu pagaminti logonos sviesta, gal kuri bande??

Su AZ Nr.2 emulsikliu, kazkoks "pravalas". Pagaminau kremuka, paklaida kokie 2 ml, lyg nori atsisluoksniuotis, dariau 6% em.v., 30% aliejai, 63,4 % vanduo. Daug maz apskaiciavus priedu idejau 3%, isminusavau is vandens, bet man jis lyg ir nori atsiskirti doh.gif Ar laukti valanda ar kazka sumastyti??
Reikejo man ksantano ideti, ot vistos galva doh.gif

Logonos sviesto nepagaminsi, jei neturi tikslaus recepto.. o dristu teigti, kad tikrai neturi biggrin.gif o savos interpretacijos tai nebus Logona sviestas.. bus nebent kazkas panasaus.. bet ir tai abejoju, kad pavyks pasidaryti labai labai panasu i Logona sviesta, nes vistiek skirsis ir kvapai, ir pati konsistencija..

kas cia per paklaida 2 ml? kremo gavosi daugiau nei planavai? normalu.. nes plakant krema turis padideja..
o kad fazes atsiskirt nori, tai vadinasi vasko mazoka.. sverei vaska su svarstyklem ar matavai ml?
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 05 08, 12:35)
Logonos sviesto nepagaminsi, jei neturi tikslaus recepto.. o dristu teigti, kad tikrai neturi  biggrin.gif o savos interpretacijos tai nebus Logona sviestas.. bus nebent kazkas panasaus.. bet ir tai abejoju, kad pavyks pasidaryti labai labai panasu i Logona sviesta, nes vistiek skirsis ir kvapai, ir pati konsistencija..

kas cia per paklaida 2 ml? kremo gavosi daugiau nei planavai? normalu.. nes plakant krema turis padideja..
o kad fazes atsiskirt nori, tai vadinasi vasko mazoka.. sverei vaska su svarstyklem ar matavai ml?

Logonos konsistencija man labai patinka, kaip mazdaug tokia isgauti??

Sveriau su svarstyklem, dejau truputi daugiau. O kodel tada, kai em. v. buna 5%, o vandens faze didesne ir neatsiskiria?>?? O mano atveju receptas dar ir apsidraudimui....net 6% em. vasko umn.gif
Gal kaip nors galima ksantano imaisyti??

O kiek mango milteliai turi uv??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksanik: 08 gegužės 2011 - 12:01