Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto paketai

QUOTE(Pirma Sesuo @ 2012 03 21, 17:56)
Oi, tik nereikia skleisti dezinformacijos.
Tas maistas yra PASKUTINĖS GALIOJIMO DIENOS. Tai reiškia, kad pvz rytoj ryte Maisto bankas surinks iš parduotuvių produktus, kurių galiojimas baigiasi rytoj. Ir jie dar bus geri. Maxima tokius produktus nukainoja ir pardavinėja, jie iš lentynų iššluojami būna. O štai IKI juos atiduoda Maisto bankui. Ir pieno produktus, ir mėsą, duoną, žuvį, mišraines ir daug daug visko. Prieš dalinant maistą organizacijoms ir žmonėms, jis dar perrūšiuojamas, peržiūrimos galiojimo datos, kad nebūtų įsimaišęs vienas kitas pasibaigusios galiojimo produktas.

Jeigu jūs tokia nepatenkinta šia parama, tai kam iš viso ją ėmėte? Geriau perleisti kam nors, kas bent kiek vertins tai, ką gauna...
O dėl maisto iš intervencinių atsargų, tai kaip kažkas jau rašė - pirmieji du šių metų dalinimai bus tokie, kokie yra, o toliau berods žada geresnius - galbūt bus aliejaus ir cukraus...


maisto davinys is iki parduotuves duodamas tik viena men , viena karta metuose,
taigi, jau nereikia cia girt, kad viskas ok......
o ar kas megino pagyventi ant paketiniu maistu-tada kitaip kalbetu....
svoris krenta, nereikia jokiu dietu,
aisku ir ligos kimba, nes tai nepilnavertis maistas, tik badui atbaidyti......
ir nereikia sakyti, kad eiciau dirbti-taip eiciau, jei buciau sveika,
nieko nera brangesnio sioje zemeje kaip sveikata,
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2012 03 21, 19:36)
maisto davinys is iki parduotuves duodamas tik viena men , viena karta metuose,
taigi, jau nereikia cia girt, kad viskas ok......
o ar kas megino pagyventi ant paketiniu maistu-tada kitaip kalbetu....
svoris krenta, nereikia jokiu dietu,
aisku ir ligos kimba, nes tai nepilnavertis maistas, tik badui atbaidyti......
ir nereikia sakyti, kad eiciau dirbti-taip eiciau, jei buciau sveika,
nieko nera brangesnio sioje zemeje kaip sveikata,

manau zmones yra labai pikti, pavydus ir nedekingi paskaicius sita tema... kazkas duoda is geros valios kad ir besibaigiancio galiojimo maista ir vistiek blogai, manau kad ir koki maista duos bus blogai... internetui pinigu uztenka, zmogus netgi gali sau leisti tureti kompiuteri, o va jau batam nebelieka arba vaikui valgyt nebera... nu zodziu geriau patyleti...
Atsakyti
QUOTE(Pirma Sesuo @ 2012 03 21, 17:56)
Oi, tik nereikia skleisti dezinformacijos.
Tas maistas yra PASKUTINĖS GALIOJIMO DIENOS. Tai reiškia, kad pvz rytoj ryte Maisto bankas surinks iš parduotuvių produktus, kurių galiojimas baigiasi rytoj. Ir jie dar bus geri. Maxima tokius produktus nukainoja ir pardavinėja, jie iš lentynų iššluojami būna. O štai IKI juos atiduoda Maisto bankui. Ir pieno produktus, ir mėsą, duoną, žuvį, mišraines ir daug daug visko. Prieš dalinant maistą organizacijoms ir žmonėms, jis dar perrūšiuojamas, peržiūrimos galiojimo datos, kad nebūtų įsimaišęs vienas kitas pasibaigusios galiojimo produktas.

Jeigu jūs tokia nepatenkinta šia parama, tai kam iš viso ją ėmėte? Geriau perleisti kam nors, kas bent kiek vertins tai, ką gauna...
O dėl maisto iš intervencinių atsargų, tai kaip kažkas jau rašė - pirmieji du šių metų dalinimai bus tokie, kokie yra, o toliau berods žada geresnius - galbūt bus aliejaus ir cukraus...

O kodėl jūs, gerbiamoji, tokia nepatenkinta mano išsakyta nuomone? Nekalbu apie tai ką viena bobutė sakė, o tai, ką mąstau aš.
NETOLERANCIJA kito nuomonei visiška. kalbu apie tai, kad už pasenusį maistą tenka susimokėti litų. Kai jūs perkate tokį maistą parduotuvėje, manau gerai apsvarstote, ar tai jūs valgysite pati ir duosite savo vaikui.
Pasidalinti aš galiu, prašom rašykit....
Papildyta:
QUOTE(veiducka @ 2012 03 21, 23:18)
manau zmones yra labai pikti, pavydus ir nedekingi paskaicius sita tema... kazkas duoda is geros valios kad ir besibaigiancio galiojimo maista ir vistiek blogai, manau kad ir koki maista duos bus blogai... internetui pinigu uztenka, zmogus netgi gali sau leisti tureti kompiuteri, o va jau batam nebelieka arba vaikui valgyt nebera... nu zodziu geriau patyleti...

Nelyskite į svetimą kailį, nes vistiek nepavyks jo pasimatuoti. Nemanau, kad turite teisę teisti žmogų, kam ir kiek jis skiria savo pinigų ir kam nebeužtenka. Tikriausiai ir jūs ne iš gero gyvenimo lankotės šiame skyrelyje.
Atsakyti
as nei pavydi nei nedekinga, bet uzvakar maciau koki rageli draugai namo parsinese is to duodamo maisto. su tokiu "minkstumu" ir galva praskelti galima doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lelijabalta1 @ 2012 03 22, 00:01)
O kodėl jūs, gerbiamoji, tokia nepatenkinta mano išsakyta nuomone? Nekalbu apie tai ką viena bobutė sakė, o tai, ką mąstau aš.
NETOLERANCIJA kito nuomonei visiška. kalbu apie tai, kad už pasenusį maistą tenka susimokėti litų. Kai jūs perkate tokį maistą parduotuvėje, manau gerai apsvarstote, ar tai jūs valgysite pati ir duosite savo vaikui.
Pasidalinti aš galiu, prašom rašykit....
Papildyta:

Nelyskite į svetimą kailį, nes vistiek nepavyks jo pasimatuoti. Nemanau, kad turite teisę teisti žmogų, kam ir kiek jis skiria savo pinigų ir kam nebeužtenka. Tikriausiai ir jūs ne iš gero gyvenimo lankotės šiame skyrelyje.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
gal Šiauliuose jau dalina g.gif
Atsakyti
Papildyta:

Nelyskite į svetimą kailį, nes vistiek nepavyks jo pasimatuoti. Nemanau, kad turite teisę teisti žmogų, kam ir kiek jis skiria savo pinigų ir kam nebeužtenka. Tikriausiai ir jūs ne iš gero gyvenimo lankotės šiame skyrelyje.
[/quote]
as tik priminsiu, kad niekas neprivalo jums kazko duoti, o jei nepatinka tai galit ir neimti. kame cia beda nesuprantu g.gif
svarbu kad jus turit teise cia vos ne keikt kazka kad bundeli kietesni dave 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo veiducka: 22 kovo 2012 - 10:30
[quote=veiducka,2012 03 22, 11:29]
Papildyta:

Nelyskite į svetimą kailį, nes vistiek nepavyks jo pasimatuoti. Nemanau, kad turite teisę teisti žmogų, kam ir kiek jis skiria savo pinigų ir kam nebeužtenka. Tikriausiai ir jūs ne iš gero gyvenimo lankotės šiame skyrelyje.
[/quote]
as tik priminsiu, kad niekas neprivalo jums kazko duoti, o jei nepatinka tai galit ir neimti. kame cia beda nesuprantu g.gif
svarbu kad jus turit teise cia vos ne keikt kazka kad bundeli kietesni dave 4u.gif
[/quote]

as visa gyvenima mokajau mokescius, auginau vaikus, antraji-beje be jokios valstybes paramos, nes buvo krize, su Rusija tada, isgyvenom,
bet deja as sunkiai susirgau, gal paskolinsite man savo sveikatos?????????????
o del interneto-gal mama nezino, kad jau neliko net popieriniu pazymiu knyguciu, o tik internetu galima su aukletoja ir mokytojais bendrauti, o kitas sunus studentas, ten aplamai-neturi kompo, gali net nesimokyti,
jusu nuomone, kaip valdzios atstovu-esu skurdzius, mokslo nereik.....
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2012 03 22, 15:11)
bet deja as sunkiai susirgau, gal paskolinsite man savo sveikatos?????????????
o del interneto-gal mama nezino, kad jau neliko net popieriniu pazymiu knyguciu, o tik internetu galima su aukletoja ir mokytojais bendrauti, o kitas sunus studentas, ten aplamai-neturi kompo, gali net nesimokyti,
jusu nuomone, kaip valdzios atstovu-esu skurdzius, mokslo nereik.....

va mano drauge gauna bart is mokytojos kodel nesilnako elektroniniam dienyne, nes mat privaloma gi.


Atsakyti
[quote=veiducka,2012 03 22, 11:29]
Papildyta:


[/quote]
as tik priminsiu, kad niekas neprivalo jums kazko duoti, o jei nepatinka tai galit ir neimti. kame cia beda nesuprantu g.gif
svarbu kad jus turit teise cia vos ne keikt kazka kad bundeli kietesni dave 4u.gif
[/quote]
Nebutina to daryti, man toli ne 20 metu, turiu savo nuomone.
MIELAI GYVENCIAU IS SAVO DORAI UZDIRBTO ATLYGINIMO IR NE NESIVARGINCIAU SU VISOKIOM PASALPOM IR TUO LABIAU KAZKIENO SUSELPTA MAISTA. As dirbu po 9 val kasdien ir mano 900 lt toli grazu neuztenka net susimoketi uz nuomojama buta..... bet cia jau politika.

ir, jei ka, visai geranoriskai galiu pasidalinti tuo gaunamu maistu, o ypac daug gauname juodos duonos - apie 6-10 vnt per savaite doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lelijabalta1: 22 kovo 2012 - 18:59
[quote=lelijabalta1,2012 03 22, 18:58]
as tik priminsiu, kad niekas neprivalo jums kazko duoti, o jei nepatinka tai galit ir neimti. kame cia beda nesuprantu g.gif
svarbu kad jus turit teise cia vos ne keikt kazka kad bundeli kietesni dave 4u.gif
[/quote]
Nebutina to daryti, man toli ne 20 metu, turiu savo nuomone.
MIELAI GYVENCIAU IS SAVO DORAI UZDIRBTO ATLYGINIMO IR NE NESIVARGINCIAU SU VISOKIOM PASALPOM IR TUO LABIAU KAZKIENO SUSELPTA MAISTA. As dirbu po 9 val kasdien ir mano 900 lt toli grazu neuztenka net susimoketi uz nuomojama buta..... bet cia jau politika.

ir, jei ka, visai geranoriskai galiu pasidalinti tuo gaunamu maistu, o ypac daug gauname juodos duonos - apie 6-10 vnt per savaite doh.gif
[/quote]
ko dar duoda? smile.gif man baisei patinka kepta duona, gaudama tiek tai turbut kasdien kepciau thumbup.gif
Atsakyti
Man irgi juokas ima, turi kompiuteri ir interneta, o dar skundziasi, kad maistas blogas, arba batu neturi.
Papildyta:
Beje jei reikia pasitikrinti elektronini dienyna tai galima ir interneto svetaine pasinaudoti. Isvada viena, nera tokie vargsai kokiais dedasi.
Atsakyti