Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė ir tyrimai

QUOTE(PETI @ 2006 06 21, 08:13)
Sveikutės,

tai va, vadinasi nei su 1, nei su 3 milijonais "komanda" stebuklo nelabai sugausi.
Ką padarysi, reikia tiesai žvelgti į akis.
Bet visgi, negu akupunktūra niekas taip ir nesinaudojo? g.gif

Peti, ar kažkokį gydymą išbandėte? Ar darėte kažką , kad sperma pagerėtų?
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 06 20, 14:39)
na, jeigu jau natūraliai pastojo, tai manau, nebuvo tie grikiukai blogi.  mirksiukas.gif aš tai asmeniškai netikiu tokiais "stebuklingais" pastojimais: jeigu jau sperma tokia bloga kad vos keli milijonai tėra, tai staiga keliasdešimt milijonų neatsiranda.  ax.gif

o tas pasakymas, kad apvaisinimui reikia tik vieno spermiuko, gi juokingas.  lotuliukas.gif pačiam apvaisinimui reikia tai vieno, bet kiaušinėlio dangalui suploninti reikia labai daug spermiukų. vienas vargšas nieko padaryti nepajėgtų.  verysad.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Radau savo vyro praeitą žiemą daryta spermogramą:
PH 8
kiekis 1 ml (norma >20 mln) 3,8 mln.
visame (norma >40) 15,2 mln.
A (>25 proc) 18 %
B (A+B>50) 22%
C 29
D 31
TJ 1.43

o balandžio mėn aš pastojau nestuke.gif naturaliai (ko visai nesitikejau su tokiais rezultatais) ir tikrai nuo savo vyro lotuliukas.gif
aš irgi iki šiol nesuprantu kaip tai įvyko, bet tai tiesa! Nežinau ar tai stebuklas ar iš tikrųjų užtenka tik vieno spermiuko, ar jie taip pagerėjo g.gif labai norėjom pasidaryti dar kontrolinį tyrimą, bet pagailėjom pinigėlių blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lorika: 21 birželio 2006 - 08:48
QUOTE(Lorika @ 2006 06 21, 09:42)
Radau savo vyro praeitą žiemą daryta spermogramą:
PH 8
kiekis 1 ml (norma >20 mln) 3,8 mln.
visame (norma >40) 15,2 mln.
A (>25 proc) 18 %
B (A+B>50) 22%
C                29
D                31
TJ 1.43

o balandžio mėn aš pastojau nestuke.gif naturaliai (ko visai nesitikejau su tokiais rezultatais) ir tikrai nuo vyro  lotuliukas.gif
aš irgi iki šiol nesuprantu kaip tai įvyko, bet tai tiesa! Nežinau ar tai stebuklas ar iš tikrųjų užtenka tik vieno spermiuko, ar jie taip pagerėjo g.gif  labai norėjom pasidaryti dar kontrolinį tyrimą, bet pagailėjom pinigėlių  blush2.gif

Taip išeina, kad ta sperma labai slidus dalykas... Aš pastojau natūraliam cikle tuo metu kai su gydytoja nusprendėme pailsėti nuo visų gydymų. O mano vyro sperma visada buvo prasta: milijonų daug, bet jie (spermiukai) labai vangūs ir A+B visda būdavo labai mažai kokių 15 proc. Na bet taip gaunasi, kad kažkokiu būdu tie spermiukai prasibrauna g.gif
Atsakyti
Merginos, kaip jūs įkvepiate tikėjimu ir viltimi 4u.gif
O, kad spermos rodikliai tikrai slidus dalykas.
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2006 06 20, 21:15)
Kiek žinau, svarbus kiekis/ml ir A+B procentas... Jei klystu, pataisykit  ax.gif

Papildyta:

Spermos tyrimą gerai daro trijose vietose: VK, Eugenijos klinikoj ir Bogdanskienės klinikoj. Eugenijos klinikoj kainuoja 100 Lt.
Bet nepažadu, kad tikrai pilnas...



QUOTE(Šarūniukė @ 2006 06 21, 08:13)
Na gerai atlieka ne tik šiose vietose, bet ir Rogalskio privačioje klinikoje - pilnas kainuoja 100 litų 4u.gif


Ačiū mergaitės 4u.gif
O kur yra Rogalskio privati klinika? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mazylis7 @ 2006 06 21, 10:46)
Ačiū mergaitės  4u.gif
O kur yra Rogalskio privati klinika? unsure.gif


Vilniuje už Saulėtekio, pasiskambink tel. 868637788 viską paaiškins, galima tartis ir vėlai vakare po darbo, sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mazylis7 @ 2006 06 21, 09:46)
Ačiū mergaitės  4u.gif
O kur yra Rogalskio privati klinika? unsure.gif


oi, toli ten, uz miesto vaziuoti reikia. Uz sauletekio, uz botanikos sodu pavaziuoti reikia. Nepamenu, kaip ta gyvenviete vadinasi.

Bet as Rogalskio diagnozemis siek tiek prisibijociau tiketi, siek tiek nesamoniu man su juo buvo ivyke. Is karto pakeiciau gydytoja.
Atsakyti
QUOTE(garnelis @ 2006 06 21, 10:52)
oi, toli ten, uz miesto vaziuoti reikia. Uz sauletekio, uz botanikos sodu pavaziuoti reikia. Nepamenu, kaip ta gyvenviete vadinasi.

Bet as Rogalskio diagnozemis siek tiek prisibijociau tiketi, siek tiek nesamoniu man su juo buvo ivyke. Is karto pakeiciau gydytoja.


Bet spermogramą atlieka mikrobiologė, kuri dirba santariškėse ir yra aukštos kvalifikacijos
Atsakyti
QUOTE(mazylis7 @ 2006 06 21, 10:46)
Ačiū mergaitės  4u.gif
O kur yra Rogalskio privati klinika? unsure.gif


Jeigu nesinori vaziuoti uz miesto, Eugenijos klinikoj irgi pilna kainuoja 100 litu ir labai patogus susisiekimas www.ginekologas.lt
Atsakyti
Aš tai nebandyčiau susitaupyti darant spermos tyrimą. Gali už kelis litus ir poliklinikoj po mikroskopu paskaičiuoti, bet tai nebus tikslūs rezultatai. Kadangi šis tyrimas labai subjektyvus ir gali labai ženkliai skirtis skirtingose laboratorijose dėl skirtingos tyrimo metodikos ir laboranto patyrimo.
Aš geriausiai žinau apie VK, tai apie jų laboratoriją ir rašysiu. Aš jais visiškai pasitikiu, ten dirba kvalifikuotos biologės, turi reikalingą įrangą ir atidirbtą metodiką. Ten galima pasidaryti tyrimą ir už 50 lt. Paskaičiuos kiekį ir judrumą, o jei kažkas negerai, tai galėsit prašyti išsamesnio ištyrimo.
Atsakyti
QUOTE(garnelis @ 2006 06 21, 10:52)
oi, toli ten, uz miesto vaziuoti reikia. Uz sauletekio, uz botanikos sodu pavaziuoti reikia. Nepamenu, kaip ta gyvenviete vadinasi.

Bet as Rogalskio diagnozemis siek tiek prisibijociau tiketi, siek tiek nesamoniu man su juo buvo ivyke. Is karto pakeiciau gydytoja.

Mes spermos tyrimus darydavom prieš keletą metų Kaune Motinos ir vaiko klinikoje. Pilnas spermos tyrimas kainavo gerokai virš 200 lt. tai aš kažkaip galvoju tai kaip čia gali būti kad galima už 100 pasidaryti pilną tyrimą? Arba jisai nėra pilnas arba ... na nežinau, bet kažkaip neįtikėtina, kad taip galėtų atpigti privačių klinikų paslaugos g.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagėlė @ 2006 06 21, 11:08)
Mes spermos tyrimus darydavom prieš keletą metų Kaune Motinos ir vaiko klinikoje. Pilnas spermos tyrimas kainavo gerokai virš 200 lt. tai aš kažkaip galvoju tai kaip čia gali būti kad galima už 100 pasidaryti pilną tyrimą? Arba jisai nėra pilnas arba ... na nežinau, bet kažkaip neįtikėtina, kad taip galėtų atpigti privačių klinikų paslaugos g.gif


Už 100 litų tikrai yra pilnas ir išsamus tyrimas, o juk kiekviena klinika turi savo kainas
Atsakyti