Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 26, 09:56)
priklausomai kur perkamas paprastai nuo 25 ( jei kokioj maximoj pasiseka rast ) ir iki 45 ( jei iš puslapių kokių, parodų ir pan. )
Papildyta:

per paštą siunteis? Aš pvz visada bijau per paštą siųstis - niekas nesicackina ten su tais krovinukais

ne,ne per pasta siunciau,o per autobusu siunta doh.gif bet va pirma kart siunciau ir nepasiseke man verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rrine @ 2011 04 25, 19:52)
Aš šiandien deborą nusipirkau doh.gif  nu pagailo man tame salone- jaučiu būtų žuvus- nu ir kam man reikėjo lotuliukas.gif

prašom parodyti savo deborytę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rrine @ 2011 04 25, 20:52)
Tina, o kada su olandais draugausim? biggrin.gif

Del manes galim pradet. Ar skelbiam starta? bigsmile.gif nes as pati dar turiu neispildytu noru, nors ir paroda praejo, vokietuka gavau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 04 23, 14:28)
ne jokia čia paslaptis, nusiderėjau iki 80, juk šventės artėja  ax.gif (vaza mano)



Visas su praėjusiom šventėm 4u.gif

Mes ir šiandien užsukom į Karmelitą, nu vos nenugriuvau iš gausybės grožių wub.gif , tai vieną MB nupirko gimšiuko proga. Labai norėjo vandą padovanoti, bet kai pamatėm, kad jos ten ant žemės voliojasi, žiedai aplaužyti ir jau apvytę, o kaina 150, be jokių derybų (matyt pardavėjai sunku po švenčių), tai pagailo pinigėlių verysad.gif

Lark, ar jūs nuo šios sumos derėjotės ar sakė buvo ir mažesnių?
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgita.jurga: 26 balandžio 2011 - 12:51
QUOTE(Valura @ 2011 04 26, 12:13)
Lark, ar jūs nuo šios sumos derėjotės ar sakė buvo ir mažesnių?

kai tik atvežė, buvo po 140. Aišku, kad nuo šios sumos. Bučiau viena buvus, tai dar baltą būčiau nugriebus.
Merginos, mėgstu derėtis, jei neina į derybas, paprasčiausiai neperku 4u.gif
O kaip kitaip, ligoniams speciali kaina turi būti lotuliukas.gif
Šią mėlyną vandą auginsiu vazoje bent per vasarą, o vėliau bus matyt.
Tiesa, kai pirkau buvo žiedeliai pasilankstę, lyg pavytę, bet pagirdžius šiltu vandenėliu, išsitiesino wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 04 26, 13:50)
Merginos, mėgstu derėtis, jei neina į derybas, paprasčiausiai neperku  4u.gif
O kaip kitaip, ligoniams speciali kaina turi būti  lotuliukas.gif
Tiesa, kai pirkau buvo žiedeliai pasilankstę,  lyg pavytę, bet pagirdžius šiltu vandenėliu, išsitiesino  wub.gif


Aš ir mėgstu derėtis, dar pamaniau kad pardavėja atsisakė derėtis ją pelės tikrai užpuls, juk prašė nestuke.gif

Nu ten jau ir apvytę ir aplaužyti, ant žemės suverstos, buvo melynos ir lyg viena su vieletiniu švietė

O kada Karmelitoj gauna gėles?
Atsakyti
QUOTE(Valura @ 2011 04 26, 12:57)
O kada Karmelitoj gauna gėles?

aš nžn kada gauna, nes tik šeštadienį retsykiais nuvažiuoju, kitom dienom neišeina.
Tai pataikėt ant piktos pardavėjos, man labiau pasisekė.
Aga, ant žemės, nes nėra jokių laikiklių pakabinti, dar nugrūstos į tamsą, jokio supratimo apie vandas. Aišku, per laisvas dienas, nelietos, bus praradusios prekinę išvaizdą. Tai gal nukainuos unsure.gif
Atsakyti
Tina,gal dar palaukiam su olandais ax.gif Kitam forume,net is triju vietu zvalgomes doh.gif
Tiek pinigeliu nebus.O is olandu irgi keletos noreciau,bet siuo metu tikrai negalesiu prisijungti blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

pasirodysiu su man labai svarbiais žiedukais wub.gif wub.gif
Restrepia trichoglossa
user posted image
mylimiausia "obelėlė", netelpa, net į kadrą su tokia žiedų gausa biggrin.gif
user posted image
šiandien su apšvietimu nedraugauju schmoll.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti