Įkraunama...
Įkraunama...

Biotherm kosmetika

QUOTE(vienintelė @ 2012 01 26, 11:26)
šiaip jie puikūs, bent jau mano odai labai patiko, bet... jie mano odai netinkami žiemos laikotarpiu, nes reikia daugiau drėkinimo, todėl jei oda sausoka arba linkusi sausėti žiemai jų nesiūlau, bet kitu laiku tikrai manau turėtu patikti ax.gif


QUOTE(vetruze @ 2012 01 26, 17:29)
labai lengvi ir savo tekstura, ir sudetimi,odai,kuri neturi jokiu priekaistu ,jaunai,ir po ilgesnio laiko nieko kazko isskirtinio nepastebesite


Dairausi šios priemonės dėl pavargusio, papilkėjusi veiduko po šaltojo sezono sad.gif, bet kaip supratau iš jūsų pasisakymų, tai galbūt nėra pats tinkamiausias produktas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(aveiieva @ 2012 01 29, 22:25)
Dairausi šios priemonės dėl pavargusio, papilkėjusi veiduko po šaltojo sezono sad.gif, bet kaip supratau iš jūsų pasisakymų, tai galbūt nėra pats tinkamiausias produktas  unsure.gif

na,ziurint kokia odos bukle,kartais merginoms atrodo blogiau nei yra,as labiau rekomenduociau ,jei Biotherm, Multi Recharge kremuka su serumu
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2012 01 30, 16:21)
na,ziurint kokia odos bukle,kartais merginoms atrodo blogiau nei yra,as labiau rekomenduociau ,jei Biotherm, Multi Recharge kremuka su serumu


Na, odos būklė nėra labai prasta, paprasčiausiai papilkėjusi, praradusi gyvybingumą, atrodo pavargusi besitęsianciame šaltajame sezone. Domėjausi jūsų siūloma linija, bet kremuko rasti nepavyko sad.gif, o ir jų puslapyje jau siūloma tik šios linijos paakių želę. Galbūt šią liniją pakeitė Skin Ergetic serija g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(aveiieva @ 2012 02 01, 10:24)
Na, odos būklė nėra labai prasta, paprasčiausiai papilkėjusi, praradusi gyvybingumą, atrodo pavargusi besitęsianciame šaltajame sezone. Domėjausi jūsų siūloma linija, bet kremuko rasti nepavyko sad.gif, o ir jų  puslapyje jau siūloma tik šios linijos paakių želę. Galbūt šią liniją pakeitė Skin Ergetic serija  g.gif ?

a,jau niekur nebera,galvojau gal uzsienyje siulo,na,kompanijos vienos produktus isima,naujesnius sukuria,na,anas apie kuri kalbejau vistik stipresnis buvo savo sudetimi ir gana popurialus, o sie naujieji grynai duokle ekologiskam produktui,pabandykit
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2012 02 01, 11:22)
a,jau niekur nebera,galvojau gal uzsienyje siulo,na,kompanijos vienos produktus isima,naujesnius sukuria,na,anas apie kuri kalbejau vistik stipresnis buvo savo sudetimi ir gana popurialus, o sie naujieji grynai duokle ekologiskam produktui,pabandykit


Ačiū jum už patarimus 4u.gif Ieškosim, pirksim ir bandysim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2012 01 30, 16:21)
na,ziurint kokia odos bukle,kartais merginoms atrodo blogiau nei yra,as labiau rekomenduociau ,jei Biotherm, Multi Recharge kremuka su serumu

Ar jūs kalbėjote apie šiuos produktus http://www.parfum24....tic-Moisturizer ir http://www.parfum24....e-High-Recharge unsure.gif ?
Atsakyti
QUOTE(aveiieva @ 2012 02 01, 16:36)

apie ta pirmaji,nes antrasis is vyru linijos
Atsakyti
Labas,gal kas gali patarti koki kremuka noriu drekinancio lengvo kremuko vasarai smile.gif kokios linijos rinktis virs 30m. 4u.gif ačiū
Atsakyti
o kartais niekur dabar nebuvo akcijos siti 3 uz gera kaina? Toks jausmas, kad kazkur maciau doh.gif doh.gif bet kur.. ? doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2012 02 20, 00:14)
o kartais niekur dabar nebuvo akcijos siti 3 uz gera kaina? Toks jausmas, kad kazkur maciau doh.gif  doh.gif bet kur.. ?  doh.gif
user posted image


oi, ta jūsų atmintis biggrin.gif Būtų labai labai naudinga, jeigu prisimintumėte 4u.gif Senai jau "gaudau - šaudau" jiem akciją kur nors sad.gif
Atsakyti
QUOTE(aveiieva @ 2012 02 20, 09:19)
oi, ta jūsų atmintis biggrin.gif Būtų labai labai naudinga, jeigu prisimintumėte 4u.gif Senai jau "gaudau - šaudau" jiem akciją kur nors sad.gif



Starast ni radast kaip sknt lotuliukas.gif kazkur buvau macius zurnale, kai tik pasirode sitas rinkinys, kad pristatymo proga lyg tai buvo pigiau.. bet tas tikrai buvo daug seniau nei pries 2men.. sakau gal dar kur vyksta kokia akcija atrakcija.. bet pasidomejau, kad mano sausai odai bus per mazai turbut drekinimo vis del to... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2012 02 20, 20:07)
Starast ni radast kaip sknt  lotuliukas.gif kazkur buvau macius zurnale, kai tik pasirode sitas rinkinys, kad pristatymo proga lyg tai buvo pigiau.. bet tas tikrai buvo daug seniau nei pries 2men.. sakau gal dar kur vyksta kokia akcija atrakcija.. bet pasidomejau, kad mano sausai odai bus per mazai turbut drekinimo vis del to...  unsure.gif


Jau mačiau, kaip perku lotuliukas.gif Mano normaliai - mišriai odai manau būtų gerai ax.gif
Atsakyti