Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios X tema

user posted image

I tema
II tema
III tema
IV tema
V tema
VI tema
VII tema
VIII tema
IX tema

Kremo gaminimo pradžiamokslis 

Gamyba su:
* emulsiniu vašku (kremų, pienelių, losjonų)
* bičių vašku (kremų, lūpų balzamų)
* BMTS (kremų, losjonų, plaukų serumų/kondiconierių)
Gelio gamyba

Receptai, idėjos:
Mūsų Palominos blog’as flirt.gif
Bryylos blog'as
Love-eco blog’as
Aroma-zone receptai
Pati sau receptai
Dar šiek tiek receptų
makeyourcosmetics
makingcosmetics

Priemones kosmetikos gamybai perkame Lietuvoje:
AromaNatural (AN)
Kvapų Namai (KN)
Sveiki Produktai (SP)
Love-eco
Gyvoji kosmetika
Eko-jums
Dvi širdys
Ekolinija
Įvairių parduotuvių sąrašas

Siunčiamės iš užsienio:
Aroma-Zone (AZ)
Materia aromatica
Akoma
Akamuti
NB! Nesuklyskim pavadindamos:
Kremas - vandens ir aliejaus fazę turintis gaminys, sujungiamas emulsikliais ar emulsinių savybių turinčiais sviestais.
Sviestų ir aliejų mišinys - be vandens fazės gaminys, kurio konsistencija gali būti nuo sviestinės iki kreminės.
Aliejų mišinys - skystas gaminys, pagamintas tik iš bazinių ir eterinių aliejų.
Atsakyti
Nauji namuciai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Plepam toliau smile.gif
Gal kartais zinot koki alieju misinuka nagu odelems paminkstinti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sii: 11 balandžio 2011 - 14:47
QUOTE(Pimkie @ 2011 04 11, 11:17)
poster_offtopic.gif truputį, bet man ae taip kaip atominės elektrinės sutrumpinimas...

ojetus doh.gif dar nesigauna šitie naujoviški trumpiniai doh.gif taisysiuosi pioneer.gif

taigi, kaip rašo pirmoj žnutėj, pradėsiu nuo aliejų mišinių. Dėkui atsakiusioms anoj temoj apie sudedamąsias dalis.

Šiandien apžiūrėjau knygą Aromaterapija nuo A iki Ž. Įdomi, daug informacijos. O tos, kas turit, gal galėtumėt nufotografuot priedus? ax.gif kas su kuo dera, kokių aliejų negalima nėščiom ir t.t. ... rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(sii @ 2011 04 11, 15:46)
Nauji namuciai  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Plepam toliau  smile.gif
Gal kartais zinot koki alieju misinuka nagu odelems paminkstinti?

kaip tik naršau internete ir renkuosi receptus, gal tik toks:

Serumas skilinėjantiems nagams
7ml Migdolų aliejaus
7 lašai Ylang Ylang eterinio aliejaus

Sumaišykite aliejus į nedidelį buteliuką su pipete ar kitu patogiu dozatoriumi. Užlašinkite lašelį serumo ant nagų ir švelniai įtrinkite nago plokštelę bei apynagių odeles.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cosette: 11 balandžio 2011 - 14:55
QUOTE(Cosette @ 2011 04 11, 14:53)


Šiandien apžiūrėjau knygą Aromaterapija nuo A iki Ž. Įdomi, daug informacijos. O tos, kas turit, gal galėtumėt nufotografuot priedus?  ax.gif kas su kuo dera, kokių aliejų negalima nėščiom ir t.t. ...  rolleyes.gif
Papildyta:




apie sita knyga nieko nzn, pati nevarciau, bet girdejau, kad nebloga. As turiu tokios angliskos knygos pdf varianta knyga, jei kas nori galiu pasidalinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sii @ 2011 04 11, 15:46)
Nauji namuciai  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Plepam toliau  smile.gif
Gal kartais zinot koki alieju misinuka nagu odelems paminkstinti?

aciu uz namucius 4u.gif
kas del recepto tai jei pagal sita doh.gif as susigadinau taip pirstu pagalvelias kad jau 2men vargstu kol vel viskas bus tai kad buve doh.gif suskilo pasidare kaip kad nudegusios doh.gif ir tikrai EA nepadauginau blush2.gif nezinau gal cia tik mano pirstams taip ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sii @ 2011 04 11, 12:46)
Nauji namuciai  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Plepam toliau  smile.gif
Gal kartais zinot koki alieju misinuka nagu odelems paminkstinti?

Flos, aciu uz nauja temele 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Sii, nagu odelei paminkstinti dariausi toki misinuka:
*migdolų aliejus 2ml
*jojoba aliejus 2ml
*kviečių gemalų aliejus 2ml
*abrikoso kauliukų aliejus 2ml
*ylang-ylang eterinis aliejus 4lasai
*apelsinų eterinis aliejus 4 lasai

kas vakara atsakingai tepdavau tik odele aplink naga, greitai suminkstejo, ir nereikedavo daznai vargt su manikiuru. Bet kai nustojau naudoti, po kurio laiko, oda vel pasausejo doh.gif doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal kas bandėte darytis skystus ar kietus šampūnus iš AZ bazių ir receptų? Kokie būtų atsiliepimai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jonike @ 2011 04 11, 19:32)
Sveikos 4u.gif
Gal kas bandėte darytis skystus ar kietus šampūnus iš AZ bazių ir receptų? Kokie būtų atsiliepimai?  ax.gif

Bandysiu kita savaite, vakar padariau uzsakyma smile.gif buvau klausus iras, bet atsakymu nelabai sulaukiau.. tikiuosi nebus toki kaip Love-eco baze, nes nepatiko.. tiesa db emiau ne baze, bet atskirus ingridientus ,labai nekantrauju smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 04 11, 18:43)
Bandysiu kita savaite, vakar padariau uzsakyma smile.gif buvau  klausus iras,  bet  atsakymu  nelabai sulaukiau.. tikiuosi nebus  toki  kaip Love-eco baze, nes nepatiko..  tiesa db  emiau ne baze, bet atskirus ingridientus ,labai nekantrauju smile.gif))


O tai labai lauksiu komentarų bigsmile.gif
Jei neklystu Kunigunda lyg darosi, bet kad ji čia mažai užsuka ar visai nebesilanko verysad.gif Manau ir kitos senbuvės yra bandę, bet dauguma "išsilakstę" verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jonike @ 2011 04 11, 19:50)
O tai labai lauksiu komentarų  bigsmile.gif
Jei neklystu Kunigunda lyg darosi, bet kad ji čia mažai užsuka ar visai nebesilanko  verysad.gif  Manau ir kitos senbuvės yra bandę, bet dauguma "išsilakstę"  verysad.gif

Aš bandysiu kitą sav. kietą šampūną, papasakosiu kaip seksis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jonike @ 2011 04 11, 16:32)
Sveikos 4u.gif
Gal kas bandėte darytis skystus ar kietus šampūnus iš AZ bazių ir receptų? Kokie būtų atsiliepimai?  ax.gif

jau keleta menesiu naudoju sampunus tik is AZ baziu, man labai patinka, keik pavelia plaukus, bet kadangi naudoju balzama, tai viskas gerai biggrin.gif 4u.gif
mano plaukai riebus, tai alieju is vis nededu i sampunus 4u.gif , labai megstu sausus ekstraktus.Beje, Douceur de Coco labai patirstina sampuna, nors naudoju dazniausiai 3%. Todel ksantano imu maziau.Siaip man labiau tinka skystesnis sampunas, geriau ishsimuilina ax.gif
Atsakyti
nu susinervinau, jau viskas mesiu lauk savo svarstykles, nu toki "gryba" pjauna. tai parodo kad yra gramas, tai i minusa nueina. Tik va neatsimenu nuorodos kur kazkurios is jusu pirkot. Skelbimuose 50 lt, gal pigiau kuri radot kur? Buciau labai dekinga jei primintumet nuoroda.
Atsakyti