Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

Tęskim diskusijas apie siūlus 4u.gif
Sena tema:
http://www.supermama...howtopic=681966

Populiarios internetinės siūlų parduotuvės:

Auksarankė
Rankdarbiams
Kasiūlai
Siūlai.eu
Mezginių parduotuvė
Devynios galybės


Dažniausiai užduodami klausimai.

Iš ko megzti naujagimiams ir mažiems vaikams? - Iš specialių siūlų, kurių pavadinime yra žodis BABY. Tokių siūlų būna kaip sintetinių, taip ir natūralių. Rasti galima kiekvienoje siūlų parduotuvėje.

Iš ko megzti sijonus/sarafanus/sukneles/kepures, kad neišsitampytų? - Iš gerų, kokybiškų, siūlų, medvilnės, pusvilnės, vilnos. Kaip pvz. tinka Vernito pusvilnė, Yarn art Merino de lux ir kt.

Kaip apskaičiuoti, kiek siūlų prireiks megztukui? - Pagal metražą. M dydžio standartinio ilgio mezgtukui vidutiniškai reikia 1 000 m siūlų (800 jei raštas paprastas, lygusis, kiauraraštis; 1 200 - jei daug pynių)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 14 balandžio 2011 - 08:48
QUOTE(dontstop @ 2011 04 09, 08:45)
Abieji nelabai kokie: veliasi, tįsta  unsure.gif


dekoju uz atsiliepima ir patarima. 4u.gif
O gal Vernito akrilanas geriau nesiojasi sis:
user posted image

arba YarnArt Baby:
http://www.yarnall.r...a...y&id=107095

Atsakyti
prašau patarimo, nesu didelė žinovė apie siūlus. Kaip nešiojasi Angora Ram, tiek gražių spalvų yra tik nežinau, kaip jų kokybė, ta prasme ar stipriai veliasi, tysta, ar tinka tik skarai, šaliui ar ir megztukui,
Atsakyti
is angora ram mezgiau si megztuka man thumbup.gif nei tista, nei velesi, kiek as ji nesiojau . Nors tiesa pasakius dar mazai ir trintas lotuliukas.gif Sumezgiau lygiai 1 kamuoliuka, tai megztukas uz 6 lt tongue.gif gali ir veltis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2011 04 09, 18:51)
dekoju uz atsiliepima ir patarima. 4u.gif
O gal Vernito akrilanas geriau nesiojasi sis:
arba YarnArt Baby:


Neskaičiau priešistorės - o kodėl Jūs norit megzti iš sintetikos? Man tai atrodo laiko švaistymas g.gif sintetinių (tikrai nebrangių) rūbų pilnos parduotuvės, kam dar iš jų megzti. Aš į siūlus, kuriuose daugiau nei 40 proc sintetikos, praktiškai net nebežiūriu tongue.gif Vat nusipirkti kokybišką vilnonį megztinį - retenybė, tai viena iš priežasčių, dėl ko mezgu. Žinoma, čia tik mano nuomonė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eya: 10 balandžio 2011 - 14:19
Lusasita ačiū už greitą atsakymą galvosiu dabar ką nors nusimegzti
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2011 04 10, 15:19)
Neskaičiau priešistorės - o kodėl Jūs norit megzti iš sintetikos? Man tai atrodo laiko švaistymas g.gif  sintetinių (tikrai nebrangių) rūbų pilnos parduotuvės, kam dar iš jų megzti. Aš į siūlus, kuriuose daugiau nei 40 proc sintetikos, praktiškai net nebežiūriu  tongue.gif Vat nusipirkti kokybišką vilnonį megztinį - retenybė, tai viena iš priežasčių, dėl ko mezgu. Žinoma, čia tik mano nuomonė smile.gif

Renkuosi del reikiamos spalvos,vat ir tenka rinktis sintetika: Oki perla, Lanoso Lana soft,Nako arba sie dveji.
Pati turejau reikalu su Nako,bei Oki Okilana,su kitais isvardintais neteko susidurt.Delto ir teiraujuos cia. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liepa B.: 10 balandžio 2011 - 14:39
o kurią medvilnę vaikiškam pledukui rinktumėtės:

Almina ar Lyric, ar CAtania? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2011 04 09, 12:20)
Tęskim diskusijas apie siūlus  4u.gif
Sena tema:
http://www.supermama...howtopic=681966

Populiarios internetinės siūlų parduotuvės:

Auksarankė
Rankdarbiams
Kasiūlai
Siūlai.eu
Mezginių parduotuvė
Dažniausiai užduodami klausimai.

Iš ko megzti naujagimiams ir mažiems vaikams? - Iš specialių siūlų, kurių pavadinime yra žodis BABY. Tokių siūlų būna kaip sintetinių, taip ir natūralių. Rasti galima kiekvienoje siūlų parduotuvėje.

Iš ko megzti sijonus/sarafanus/sukneles/kepures, kad neišsitampytų? - Iš gerų, kokybiškų, siūlų, medvilnės, pusvilnės, vilnos. Kaip pvz. tinka Vernito pusvilnė, Yarn art Merino de lux ir kt.

Kaip apskaičiuoti, kiek siūlų prireiks megztukui? - Pagal metražą. M dydžio standartinio ilgio mezgtukui vidutiniškai reikia 1 000 m siūlų (800 jei raštas paprastas, lygusis, kiauraraštis; 1 200 - jei daug pynių)



O kodel Jus nurodote tik sias parduotuves? Yra puikiu ir kitu parduotuviu, kuriose galima pasirinkti nemazai siulu ir zemesnemis kainomis nei nurodytose?
Atsakyti
QUOTE(AlinaRS @ 2011 04 11, 14:32)
O kodel Jus nurodote tik sias parduotuves? Yra puikiu ir kitu parduotuviu, kuriose galima pasirinkti nemazai siulu ir zemesnemis kainomis nei nurodytose?


tai butu labai gerai kad jas paviesintumet 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2011 04 10, 16:58)
o kurią medvilnę vaikiškam pledukui rinktumėtės:

Almina ar Lyric, ar CAtaniaunsure.gif



As naudociau Vernito 100 medvilne plonesniaja labai graziu spalvyciu yra ir kaina su kokybe nebloga. O is nurodytu rinkciausi Catania, bet el. parduotuveje www.devyniosgalybes.eu yra pigiau jos ypac perkant 0.5 kg ir ten pristatymas pigesnis, ir kiek zinau jei esate is vilniaus galima sutarti ir be siuntimo
Atsakyti
Merginos, ar kas nors gali pasakyt apie Vernito plonąją medvilnę, ar ji nedažo? Sutaupyčiau laiko bandymams tongue.gif
Atsakyti